Nestale Karte

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Nestale Karte

Post by SerbZmaj »

Tema nije sa nazivom kradja posto verujem da je neko 'greskom' uzeo karte.
Pre otprilike dve nedelje izmedju petka-ponedeljka nestale su nam neke karte. Vec mi je dosadilo da nam iz kluba od prestanka rada Danijele nestaju karte, razumem zagubi se jedna, dve ali 2-3 kutijice pune karta je vec ozbiljno i iritantno.
Ne interesuje me ko je to uradio, zasto... voleo bih da malo pogledate medju svojim kartama i ukoliko nadjete karte koje ste greskom uzeli ostavite Milanu u klubu. Rok je do sledeceg petka. Sve karte su uglavnom bile vredne, bilo je i T2 i EXT, promo foil-ovi, visak nekih dualaca itd... Ovih dana sredjujem celu sobu i ako se karte ne pojave negde ( sto je malo verovatno ) a ne pojave se ni u klubu do petka malo cemo drugacije da popricamo sa ljudima koji dolaze u klub.
Posto u klub ne dolazi mnogo ljudi, tacno se zna ko je u tom periodu bio tamo. Stavicu spisak ljudi posle.
Nemojte da mislite da ce se ovo zaboraviti, kao sto nije zaboravljena ni ona gomilica kartica uzetih iz ormarica za vreme Prerelease-a Lorvina kada su nam uzeti mutavolti i pola Dragonstorm deka, a i za to se otprilike zna ko je uzeo samo je pitanje da li praviti frku oko toga.
Izvinjavam se i pozdrav!
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Nestale Karte

Post by Chuck Norris »

SerbZmaj wrote:Tema nije sa nazivom kradja posto verujem da je neko 'greskom' uzeo karte.
Pre otprilike dve nedelje izmedju petka-ponedeljka nestale su nam neke karte. Vec mi je dosadilo da nam iz kluba od prestanka rada Danijele nestaju karte, razumem zagubi se jedna, dve ali 2-3 kutijice pune karta je vec ozbiljno i iritantno.
Ne interesuje me ko je to uradio, zasto... voleo bih da malo pogledate medju svojim kartama i ukoliko nadjete karte koje ste greskom uzeli ostavite Milanu u klubu. Rok je do sledeceg petka. Sve karte su uglavnom bile vredne, bilo je i T2 i EXT, promo foil-ovi, visak nekih dualaca itd... Ovih dana sredjujem celu sobu i ako se karte ne pojave negde ( sto je malo verovatno ) a ne pojave se ni u klubu do petka malo cemo drugacije da popricamo sa ljudima koji dolaze u klub.
Posto u klub ne dolazi mnogo ljudi, tacno se zna ko je u tom periodu bio tamo. Stavicu spisak ljudi posle.
Nemojte da mislite da ce se ovo zaboraviti, kao sto nije zaboravljena ni ona gomilica kartica uzetih iz ormarica za vreme Prerelease-a Lorvina kada su nam uzeti mutavolti i pola Dragonstorm deka, a i za to se otprilike zna ko je uzeo samo je pitanje da li praviti frku oko toga.
Izvinjavam se i pozdrav!
Covece vi bas imate problema, a kontam da ti kradu karte je ste recimo podeljeni u gilde, pa se izmedju njih ne volite, razmislite o tome, btw zao mi je za karte jbg, desava se

Inace 90% ti je neki klinac zdibio
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
BB
Posts: 273
Joined: Sun Apr 03, 2005 10:05 am
Location: novi sad

Re: Nestale Karte

Post by BB »

stresno, i ja sam imao isti poblem....

treba da se smisli neko rešenje i da se stane na put krađi karata!
boljom kontrolom osoblja u klubu, nošenje karata sa sobom...

ima neko nekih predloga?
Image

Happy Devil on MODO
Bbajgo @ TWITTER
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: Nestale Karte

Post by Krle »

A sta cete tacno da uradite ako vam ne vrate karte do petka? :-({|=
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Eon Blue Apocalypse
Posts: 64
Joined: Thu Jun 16, 2005 8:20 am
Location: soon everywhere

Re: Nestale Karte

Post by Eon Blue Apocalypse »

BB wrote:boljom kontrolom osoblja u klubu, nošenje karata sa sobom...
e to je resenje

ne kapiram ljude koji ostavljaju vredne karte po stolovima pa cak i u onim ormaricima u klubu :? :?
"If God is our Father," you thought, "then Satan must be our cousin." Why didn't anyone else understand these important things?
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Nestale Karte

Post by Aman »

ja mislim da je to stari igrac milutin sve podigao... pricao mi je pre neki dan da treba da putuje u inostranstvo na neki turnir i kako mu fale bas 2-3 kutijice pune karta i to T2 i EXT, promo foil-ovi i visak nekih dualaca, bas tim recima. i ja kao zaprepascen kazem kako su serzmaju nestale iste, i on odmahne glavom i kaze pusti to, ajde da djuskamo 8O i ja kazem ma ne djuska mi se, ajmo na pivo. i tako se mi ponapijali i poceli da blejimo sa nekim ribicama kao muvanje, i oddjuskasmo kasnije par sati, ja priveo a on kao mora kuci, zena, deca i ta prica... ja okrenem gileta i kazem, mr griffin privodim ti dva komada na akciju strasnu i on kao, ma necu nisam upristojen... e reko... jbs ti svu ovu mtg scenu odo ja na treskavac, uzmem plejboj, zalupim vrata od wca i odradim posao. i eto, to je bila moja sreda.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Eon Blue Apocalypse
Posts: 64
Joined: Thu Jun 16, 2005 8:20 am
Location: soon everywhere

Re: Nestale Karte

Post by Eon Blue Apocalypse »

Aman wrote:ja mislim da je to stari igrac milutin sve podigao... pricao mi je pre neki dan da treba da putuje u inostranstvo na neki turnir i kako mu fale bas 2-3 kutijice pune karta i to T2 i EXT, promo foil-ovi i visak nekih dualaca, bas tim recima. i ja kao zaprepascen kazem kako su serzmaju nestale iste, i on odmahne glavom i kaze pusti to, ajde da djuskamo 8O i ja kazem ma ne djuska mi se, ajmo na pivo. i tako se mi ponapijali i poceli da blejimo sa nekim ribicama kao muvanje, i oddjuskasmo kasnije par sati, ja priveo a on kao mora kuci, zena, deca i ta prica... ja okrenem gileta i kazem, mr griffin privodim ti dva komada na akciju strasnu i on kao, ma necu nisam upristojen... e reko... jbs ti svu ovu mtg scenu odo ja na treskavac, uzmem plejboj, zalupim vrata od wca i odradim posao. i eto, to je bila moja sreda.
e bre mora da je milutin,stari lisac,ko ga ne zna skupo bi platio te karte nego AMAN zaman covece trebao si da dovedes cice u moj CRIB bile bi srecne :D :D i zadovoljene a ne ovako zavrsis vece sa desankom maksimovic...misssim
"If God is our Father," you thought, "then Satan must be our cousin." Why didn't anyone else understand these important things?
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Nestale Karte

Post by SerbZmaj »

Nego da obavestim... karte su nadjene, vracene... eto kako se sve moze kada se hoce :mrgreen:
Izvinjavam se svima koji su sumnjali u sebe :mrgreen:

Heheh Aman ludaku... Spremajte se za stoni tenis... evo snega evo sezone stonog tenisa. Da napravimo ekipe pa da pocnemo dubl turnire :mrgreen:
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Nestale Karte

Post by gile »

KAKO SILA ZAKON MENJA!!!!!!!!!!!!!
:D
Jos jednom ste dokazali javore da ste najjaci i da vas se svi boje:D
Aman maxo sto mene uvek spominjes?
Znam da me volis ali bas toliko.....
Mogo bi ponekada i do faxa da svrnes:D
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Nestale Karte

Post by SerbZmaj »

Pa kada imamo Curmana :mrgreen:
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Nestale Karte

Post by gile »

SerbZmaj wrote:Pa kada imamo Curmana :mrgreen:
SHUKO-SAN ZA RUELOV MIRAN SAN!!!!!!!!!
:D
to be or not to be.....that is a question...now
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”