Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by Micko »

Evo sudija se javlja, i sve sto mogu da Vam kazem je da je istraga i dalje u toku.

Ocekivao sam da kada sam zamolio da se jave igraci koji imaju relevantne informacije da ce se neko i javiti.
Informacije tipa " Ja sam Pera Petrovic i igrao sam na kvalifajeru u Petrovgradu i nisam primetio nista neregularno" su jadnako vazne kao i informacije " Ja sam Marko Markovic, igrao sam na na kvalifajeru u Markovgradu i primetio sam na standingsu da je bili ime igraca kojeg uopste nisam video na turniru... "

Medjutim, niko od vas nije pomenuo nista slicno.Vecina igraca se ( opravdano ) zalila na tournament organizatore za nelegalno/neblagovremeno prijavljivanje turnira na kojima su licno ucestovali, ali su takodje i napomenuli da ih boli qu*** da li ce taj isti tournament organizator prijavljivati nelegalne turnire kada oni nisu ucesnici.

Ocekivao sam da svi zelite da igrate pod jednakim uslovima. Da svi turniri budu jednako legalni, da svi budu blagovremeno prijavljeni...Ali sve vise vidim da svakoga intresuju samo uslovi/turniri na kojima on licno igra, a sta se dogadja kada on nije licno prisutan/pogodjen to uopste nije bitno i tu mogu da budu bilo kakve neregularnosti.

Sto se tice zahteva za obelodanjivanje imena igraca koji su se zalili, ja to necu uraditi.
Vidim ovde krupne fontove, poziv na obelodanjivanje imena sa prizvukom pretnji.... i mogu reci da sam izgleda pogresno savetovao ljude da se javno jave i da ce ih ostatak magic zajednice podrzati u njihovoj zelji da se neregularnosti prekinu. Umesto da zajednica kaze" bravo, tako treba, dosta vise sa tim neregularnostima " ja od vas cujem " KO SE USUDIO DA KAZE DA JE BILO NEREGULARNOSTI !?! ".....

Takodje necu pomenuti ni identitet lica za koga postoje tvrdjnje da je igrao u tudje ime niti identitet onoga u cije je ime navodno igrao. Ne nameravam nikoga da optuzujem dok se ne skupe dokazi i dok je istraga u toku.

Ako niko nista nije uradio neregularno, super :) niko nije ni imao problema. Ako je neko nesto uradio, reci cemo ko je uradio i sta je uradio i snosice posledice svojih postupaka. Ja mislim da je tako ispravno, ako se neko ne slaze sa tim, neka slobodno kaze.


Ako imate bilo kakva pitanja/sugestije slobodno mi se obratite :)
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by Nikola »

Morate razumeti, kada Mickili kazhe "istraga je u toku", on zapravo zheli reci "kucam ove redove, posle kojih ochekujem da mi se sve ispricha"

A lupa i lula Micko?
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by CHuPa »

Micko wrote:Evo sudija se javlja, i sve sto mogu da Vam kazem je da je istraga i dalje u toku.
lepo.... lepo...kako napreduje istraga ?
ima li novosti... neka konferencija za stampu... mozda quick reply ovde na forumu.....informisite javnost.. treba znati sta se desava....
Micko wrote:Ocekivao sam da kada sam zamolio da se jave igraci koji imaju relevantne informacije da ce se neko i javiti.
Informacije tipa " Ja sam Pera Petrovic i igrao sam na kvalifajeru u Petrovgradu i nisam primetio nista neregularno" su jadnako vazne kao i informacije " Ja sam Marko Markovic, igrao sam na na kvalifajeru u Markovgradu i primetio sam na standingsu da je bili ime igraca kojeg uopste nisam video na turniru... "
Ja sam Stefanovic Nenad, dci: 1203668905, poznat pod nadimkom CHuPa (čupa), bio sam prisutan na svim kvalifajerima u Beogradu, ucestvovao na 2 i nisam primetio bilo sta sto bi bilo neregularno, osim redovnog kasnjenja turnira, a moj snimak je napravljen u utorak u vreme igranja gateway-a i cista je zajeban*ija.

da li je ovako ok ?

Micko wrote:Medjutim, niko od vas nije pomenuo nista slicno.Vecina igraca se ( opravdano ) zalila na tournament organizatore za nelegalno/neblagovremeno prijavljivanje turnira na kojima su licno ucestovali, ali su takodje i napomenuli da ih boli qu*** da li ce taj isti tournament organizator prijavljivati nelegalne turnire kada oni nisu ucesnici.

Ocekivao sam da svi zelite da igrate pod jednakim uslovima. Da svi turniri budu jednako legalni, da svi budu blagovremeno prijavljeni...Ali sve vise vidim da svakoga intresuju samo uslovi/turniri na kojima on licno igra, a sta se dogadja kada on nije licno prisutan/pogodjen to uopste nije bitno i tu mogu da budu bilo kakve neregularnosti.
e ovo si lepo napisao, nemas pojma koliko me boli levo plucno krilo (i srce iza njega) kada vidim da neko ferma/vara/upisuje_nepostojece_igrace/nepostojece_turnire i polazem sve nade u to da ce neko (kao ti Micko), odgovorni organ, sudija cak, da preduzmes tako nesto da se ubuduce ne odigrava...... jel naposletku ovo je pravna drzava i sve dok vazi pravilo bole me ku*ac za sve dok sam ja u pravu, drugacije nece biti, zar ne ?

Micko wrote:Sto se tice zahteva za obelodanjivanje imena igraca koji su se zalili, ja to necu uraditi.
Vidim ovde krupne fontove, poziv na obelodanjivanje imena sa prizvukom pretnji.... i mogu reci da sam izgleda pogresno savetovao ljude da se javno jave i da ce ih ostatak magic zajednice podrzati u njihovoj zelji da se neregularnosti prekinu. Umesto da zajednica kaze" bravo, tako treba, dosta vise sa tim neregularnostima " ja od vas cujem " KO SE USUDIO DA KAZE DA JE BILO NEREGULARNOSTI !?! ".....
nema pretnji,da naglasim NEMA PRETNJI, da se razumemo, ne volim kada se NEKO p(r)oziva a mu se ne zna ime......... saznace se na jedan ili drugi nacin :?: :?: :?: neko ce da pusti buvu.....
Micko wrote:Takodje necu pomenuti ni identitet lica za koga postoje tvrdjnje da je igrao u tudje ime niti identitet onoga u cije je ime navodno igrao. Ne nameravam nikoga da optuzujem dok se ne skupe dokazi i dok je istraga u toku.

Ako niko nista nije uradio neregularno, super :) niko nije ni imao problema. Ako je neko nesto uradio, reci cemo ko je uradio i sta je uradio i snosice posledice svojih postupaka. Ja mislim da je tako ispravno, ako se neko ne slaze sa tim, neka slobodno kaze.


Ako imate bilo kakva pitanja/sugestije slobodno mi se obratite :)
super, nema problema, sve je cool :D :D :D :D :applause:

Imam 1 pitanje ?
Sta je SVE trulo u drzavi dansk.... Srbiji u mtgu ?

hvala
CHu

p.s. evo citam ovo moje sranje od posta 5. put, i shvatam da Vas vecinom boli qu**c za ovo sto se "ne" desava, sto svi gledaju i trpe.. ne znam da li ovo radim na svoju stetu ili ne, da li ce biti nekih sankcija prema meni ali sve mi ovo lici vise na zivot, a manje na igru koju volim MtG................ life 's a bitch.... and then u die.......... kaze jedan od nas........ puko sam idem da kuntam.......sutra kada se dignem, valjda ce biti snage za neki normalan reply....


pozdrav
Wanna play some shit !
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by Snake »

Nedostaje mi turnir iz hale sportova :( Draft za 100 kinti, zajebancija po ceo dan i ne moram da pratim shpansku seriju posle turnira xD

Ljudi, koji vam je? Verujte u srce u kartama i sve tjete uspeti xD

Zajebanciju na stranu, shta se nervirate toliko? Hotje li se neshto promeniti? Sumnjam... Zashto? Pa zato shto je jednostavno malogradjanski mentalitet jachi nego bilo koja zhelja za uzhivanjem u mtg-u... Svako gleda svoje dupe i pretvorilo se u to ko tje koga da pobedi po svaku cenu, umesto da uzhiva. Kontam ja zhelju za pobedom, al ajd da smo neka zemlja u kojoj zapravo ima brdo dobrih igracha,turnira od 100 ljudi i da svako ima pare da kupi makar solidan dek, ali me ovo podsetja na ono "najbolji u svom selu" i sitnicharenje... Nije posle ni chudo shto nikad nema normalan broj ljudi za turnir, kad se stvorilo sveopshte stanje beznadja.

Kao shto se da primetiti po mojim izjavama, nisam uputjen u vetjinu skorijih deshavanja, ali mi ostavlja takav utisak chim vidim shta sve pishe na forumu...
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by SerbZmaj »

Sinko gresis, grdno gresis :) Zezancija je veca nego ikada :)
Evo ja bas uzivam na draftovima i ne cimam se oko pobeda... one same dolaze :))
Nego ljudi malo se opustite...nasli ste da se cimate sada... lepo vreme, lepe zene...
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by Chuck Norris »

E ovako da ne bi vise lupetali cinjenice su sledece:

Bajgo je za sada kvalifikovan za natse ako se to ne promeni, a tu odluku moze samo da promeni nasa mtg zajednica koja je kurac!

Dalje, ako Bajga vec mrzi da dolazi na njegovu poslednju sansu da igra natse, koji kurac je onda neko igrao za njega???

Prvo: ko god da je igrao je sam sebe uvalio u govna(Bajgo je ni kriv ni duzan), drugo kako organizator moze to da dozvoli?

Trece i najbitnije, nemoj neko da je slucajno srao na natsima, kada bude e Bajgo me je pobedio i sad ce on uci u top8 zbog laznog turnira bla bla, NE, NIJE ISTINA, neces uci zato sto si cutao ko debil i sad ti se to i osvetilo.

Bajgo je moj drug i sve je to ok, ali ako bi birao dal da idemo on ili ja u Italiju birao bi sebe, i ne zelim nesto ovako glupo da mi se desi da me on pobedi(recimo) i onda da ja izduvam zbog neke prevare.

Molio bi da sad svi pametni date svoje misljenje na ovu temu i da ne seremo vise o otvorenim boosterima itd.

Tema je:

Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

i odgovor mora biti ne, jer je to istina, ako neko smatra da nesto nisam reko ili sam rekao lose moze slobodno da me dopuni ili ispravi, ali bez prosipanja gluposti, jer vi mozete reci da niste videli Bajga na quilifieru ali to mora izaci na dci-ju i ako izadje znaci da je tamo bio i zvanicno se kvalifikovao, sto je laz.

I realno ja sam hteo da se on kvalifikuje, ali ne ovako usrano i bezobrazno, covece da mu se zadnja sansa da se kvalifikuje i njega boli kita, on nagovori nekog neduznog lika da za njega da odradi njegov posao, igrajuci mtg 5 sati, dok ovaj ovde uziva, izvinite ali to tako ne moze, ako ima bilo kakvog spasa za mtg zajednicu u Srbiji ovakve stvari se ne mogu tolerisati, nismo li mi valjda spali na duletov nivo???
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by CHuPa »

and somebody blinked :wink:
Wanna play some shit !
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by Micko »

Postovana zajednico, zelim da Vas obavestim da je istraga zavrsena :)

Zahvaljujem se svima koji su pomogli da se istraga uspesno okonca.


Na osnovu provere zvanicnog tournament reporta ( izvestaja sa turnira uploadovanog DCI-u ) utvrdjeno je da se pomenuti igrac ne nalazi na listi igraca koji su igrali na tom turniru a samim tim da nije ni kvalifikovan preko tog turnira.


Hvala svima na strpljenju i vidimo se na nacionalnom :)

P.S.
Ako zelite dodatne informacije ( nevezane za identitet lica koja su posumnjala na regularnost kvalifikacionog turnira/identitet lica koje je bilo predmet istrage/identit lica koja su pomogla u istrazi ) slobodno mi se obratite :)
master brka
Posts: 19
Joined: Tue Aug 19, 2008 11:09 am

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by master brka »

e jbg, taman sam ohladio sok u frizu i ispuckao kokice....nema drame znači
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Da li će se nekadašnji šampion ipak kvalifikovati?

Post by CHuPa »

Drž se BB
Wanna play some shit !
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”