M10 o kartama (spoilers inside)

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by d00m1n80r »

MTG gamer wrote:ps. jos jednom molim sve koji postuju ovde da se zaista drze teme. Kazem nece da skodi da makar jedan thread bude cist...
Welcome to Magic: the Gathering » MtG: Opšta rasprava, You must be new here.
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by MTG gamer »

Ovom prilikom se zelim zahbaliti svima na podrsci... Posebno moderatoru(ima). Jos jednom hvala! :|
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Nikola »

Choveche, opusti se.
Shta je MtG bez malo (homo)erotike?
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Snake »

Isto shto i combat damage step bez stacka xD
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by MTG gamer »

Djinn of Wishes 3uu
Creature - Djinn Rare
Flying 4/4
Djinn of Wishes enters the battlefield with three wish counters on it.
2{U}{U}, Remove a Wish counter from Djinn of Wishes: Reveal the top card of your library. You may play that card without paying its mana cost. If you dont, exile it.

Moja zelja je Progenitus! :geek:

Elvish Archdruid 1gg
Creature - Elf Druid Rare
Other Elf creatures you control get +1/+1.
2/2
{T}: Add {G} to your mana pool for each Elf you control.

Elf lord + pristesica 8) 8) 8) Jos jedan agro deck je (potencijalno) omogucen da radi! (samo da smislimo sta sa manom :P )

Svidjaju mi se i: Ignite Disorder, Deathmark, Flashfreeze i Celestial purge kao dobri "sideboard" uncommoni.

A reprintovana je i limited bomba ^^

Goblin Artillery 1rr
Creature - Goblin Warrior Uncommon
1/3
{T}: Goblin Artillery deals 2 damage to target creature or player and 3 damage to you.

@Bugi

Dobar je goblin skroz... Haste je uvek bio ok ;)
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Chuck Norris »

Xathrid Demon
3bbb
Creature - Demon Mythic Rare
Flying, trample
At the beginning of your upkeep, sacrifice a creature other than Xathrid Demon, then each opponent loses life equal to the sacrificed creature�s power. If you can�t sacrifice a creature, tap Xathrid Demon and you lose 7 life.
Illus. Wayne Reynolds 7/7

evo kontam malo bolji lord of the pit

a evo i zanimljive hidre

Protean Hydra
xg
Creature - Hydra Mythic Rare
Protean Hydra enters the battlefield with X +1/+1 counters on it.
If damage would be dealt to Protean Hydra, prevent that damage and remove that many +1/+1 counters from it.
Whenever a +1/+1 counter is removed from Protean Hydra, put two +1/+1 counters on it at the beginning of the end step.
Illus. Jim Murray 0/0
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
Maneater
Posts: 95
Joined: Tue Dec 30, 2008 1:15 pm

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Maneater »

Izasao je ceo spojler. Bela i crvena su prebudzene, zelena je ok a o plavoj i crnoj bolje da nista ne govorim. Bela nema vise WoG ali je dobila neka dosta dobra bica i super crusade, u crvenoj su reprintovali neke karte od kojih su se ljudi skoro oprostili, zelena ima super elf lorda, ali elfovi za dva meseca ispadaju, i 3\3 problu problack noncanterable mada nema ni sa cime da se kanteruje. U plavoj osim onog Djina i uzmem jos jedan krug nema nista u crnoj dures i black knight bez i jednog mas rimuvala, makar pleague wind da su reprintovali. Naravno ovo sve vazi samo za standard, mada i u limitedu je balans isti.
Valjda ce u zendikaru popraviti situaciju mada ako je suditi po onome sto su uradili u posednje dve godine ne verujem da cu cekati tu ediciju sa nekim velikim optimizmom.
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by d00m1n80r »

Maneater wrote:Izasao je ceo spojler. Bela i crvena su prebudzene, zelena je ok a o plavoj i crnoj bolje da nista ne govorim. Bela nema vise WoG ali je dobila neka dosta dobra bica i super crusade, u crvenoj su reprintovali neke karte od kojih su se ljudi skoro oprostili, zelena ima super elf lorda, ali elfovi za dva meseca ispadaju, i 3\3 problu problack noncanterable mada nema ni sa cime da se kanteruje. U plavoj osim onog Djina i uzmem jos jedan krug nema nista u crnoj dures i black knight bez i jednog mas rimuvala, makar pleague wind da su reprintovali. Naravno ovo sve vazi samo za standard, mada i u limitedu je balans isti.
Valjda ce u zendikaru popraviti situaciju mada ako je suditi po onome sto su uradili u posednje dve godine ne verujem da cu cekati tu ediciju sa nekim velikim optimizmom.
Image
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by gile »

d00m1n80r wrote:
Maneater wrote:Izasao je ceo spojler. Bela i crvena su prebudzene, zelena je ok a o plavoj i crnoj bolje da nista ne govorim. Bela nema vise WoG ali je dobila neka dosta dobra bica i super crusade, u crvenoj su reprintovali neke karte od kojih su se ljudi skoro oprostili, zelena ima super elf lorda, ali elfovi za dva meseca ispadaju, i 3\3 problu problack noncanterable mada nema ni sa cime da se kanteruje. U plavoj osim onog Djina i uzmem jos jedan krug nema nista u crnoj dures i black knight bez i jednog mas rimuvala, makar pleague wind da su reprintovali. Naravno ovo sve vazi samo za standard, mada i u limitedu je balans isti.
Valjda ce u zendikaru popraviti situaciju mada ako je suditi po onome sto su uradili u posednje dve godine ne verujem da cu cekati tu ediciju sa nekim velikim optimizmom.
Image
PWNT by peki
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Aman »

gile wrote:
d00m1n80r wrote:
Maneater wrote:Izasao je ceo spojler. Bela i crvena su prebudzene, zelena je ok a o plavoj i crnoj bolje da nista ne govorim. Bela nema vise WoG ali je dobila neka dosta dobra bica i super crusade, u crvenoj su reprintovali neke karte od kojih su se ljudi skoro oprostili, zelena ima super elf lorda, ali elfovi za dva meseca ispadaju, i 3\3 problu problack noncanterable mada nema ni sa cime da se kanteruje. U plavoj osim onog Djina i uzmem jos jedan krug nema nista u crnoj dures i black knight bez i jednog mas rimuvala, makar pleague wind da su reprintovali. Naravno ovo sve vazi samo za standard, mada i u limitedu je balans isti.
Valjda ce u zendikaru popraviti situaciju mada ako je suditi po onome sto su uradili u posednje dve godine ne verujem da cu cekati tu ediciju sa nekim velikim optimizmom.
Image
PWNT by peki
verovatno si zeleo da kazes pwnd... newfag...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Andy »

Maneater wrote:Izasao je ceo spojler. Bela i crvena su prebudzene, zelena je ok a o plavoj i crnoj bolje da nista ne govorim. Bela nema vise WoG ali je dobila neka dosta dobra bica i super crusade, u crvenoj su reprintovali neke karte od kojih su se ljudi skoro oprostili, zelena ima super elf lorda, ali elfovi za dva meseca ispadaju, i 3\3 problu problack noncanterable mada nema ni sa cime da se kanteruje. U plavoj osim onog Djina i uzmem jos jedan krug nema nista u crnoj dures i black knight bez i jednog mas rimuvala, makar pleague wind da su reprintovali. Naravno ovo sve vazi samo za standard, mada i u limitedu je balans isti.
Valjda ce u zendikaru popraviti situaciju mada ako je suditi po onome sto su uradili u posednje dve godine ne verujem da cu cekati tu ediciju sa nekim velikim optimizmom.
Plava boja u magicu se odavno unistava na ustrb drugih, pogotovu zelene, ali ovo je strasno. Wizardsi su i pre pravili glupe greske po pitanju neizbalansiranog color pie po edicijama, ali sada su izgleda bas preterali, bez obzira sto je ovo "core" set.
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by gile »

ne nego sam teo da kazem bas ono sto sam reko
sta tebe boli kurac uopste sta ja ocu da kazem?
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Whatevaaa »

joj koji ste moroni, dok ne banuju island plava ce se uvek najvise igrati
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Chuck Norris »

Whatevaaa wrote:joj koji ste moroni, dok ne banuju island plava ce se uvek najvise igrati
cryptic command rulezz, until zendikar is released :( then it rules in exended :)
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Aman »

gile wrote:ne nego sam teo da kazem bas ono sto sam reko
sta tebe boli kurac uopste sta ja ocu da kazem?
nisi zvucao ovako ozbiljno danas kad sam te sreo u gradu...
jedva sam te izvuko iz moje mrsave guzice...

e ovo se zove pwnd :lol:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by gile »

nzn ko se kome slihtao
Sledeci put cu da te pljunem jer sa vama ne vredi drugacije
Verovatno je tako navikao tvoj narod....
Jel oces da nastavimo da spamujemo?
Sada je egal i prekini vise....
Inace dobio sam 10 danas i dao uslov tako da sam srecan:D
to be or not to be.....that is a question...now
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by Chuck Norris »

heh bogardan je mythic :o

a ne kontam poentu ovih novih lordova(elf, goblin i ostalih) jer u ediciji pored njih nema nijedan drugi dobar njihovog tipa,. a moci ce da se igraju nesto malo sa lorwynom i onda ce lorwyn ispasti, sad razmisljam koliko bi bilo glupo da u zendikaru recimo ispadnu o5 neki elfovi i goblini, valjda nece :S
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: M10 o kartama (spoilers inside)

Post by MTG gamer »

Elfovi i goblini postoje od kako postoji MTG manje vise ;) Tako da ne treba cuditi da budu u novoj ediciji. Tribal je uvek ok... Sve u svemu nije nesto preterana core edicija, ali nije ni losa. Ja posto nemam kartica, meni treba dosta istih ^^ Boje su sve ok. Plava ce se igrati na drugi fazon, ali eto tako su resili. Meni se vise svidja "hard counter" plava, ali to vise verovatno necemo videti!
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”