4. edicija najavljena

Dungeons & Dragons je jedan od najpoznatijih i najpopularnijih frp sistema, d20/treća edicija su donele dosta izmena...

Moderator: Moderators

User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Njah, 33 :) lv, loše si informisan
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Pa tako je u SRPu...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
yrch
Posts: 103
Joined: Thu Jan 15, 2004 12:37 am

Post by yrch »

User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

ma nije :) pogledao sam one video snimke sa onog sajta juce, bas izgleda da ce da bude fino, a i cover art je cool
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

ne sudi FRP po koricama :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

ma ne sudim, samo kazem. Sudeci po svemu mora da bude dobro
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

IG wrote:ma ne sudim, samo kazem. Sudeci po svemu mora da bude dobro
... za hack-n-slashovanje... ili neki tabletop sa veoma nadrkanim pravilima borbe :)

naravno, ne mora biti tako, al to je moj tretji "prvi utisak" do sad, koji je nekim chudom ostao isti kao i prvi "prvi" (da, obichno se menja mishljenje kako se releasuje josh informacija, al dnd4 mi je od samog pochetka delovao kao hack-n-slash raj; sve novo shto pushtaju samo vishe potvrdjuje to u mojim ochima)

tje da chekamo pa da vidimo shto bi se reklo...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

pa moguce, sto se mene tice to je ok, samo da nema mnogo power gaminga
User avatar
yrch
Posts: 103
Joined: Thu Jan 15, 2004 12:37 am

Post by yrch »

powergaming je zagarantovan, to ne moraš da brineš :)

vidim da su se dosta trudili da srede tu pojavu, ali mislim da igrači uvek nađu način da naprave "build" koji je bolji od ostalih.

mada to i nije neki problem, lako se takvi igrači kontrolišu. na kraju krajeva, igračima treba pružiti ono što žele, pa makar to bio i non-stop fight.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

a pravila 4e kao da su stvorena bash za to :) (non-stop fight)
ako je cela ekipa koja igra u tom fazonu - shto da ne, ali kad ti jedan powergamer uleti u ekipu "neiskusnih" igracha - tu vetj mozhe biti velike nevolje...

iz iskustva znam, a i imao sam pregrsht prilika da vidim shta jedan powergamer radi druzhini ljudi koji igraju prvi put... "ako to uradish - ubitju te", "ja mu ne dam", "ne radi to" su rechenice koje su chuju bar po jednom (in character kao i out of character) svakih pet minuta...

igrachi nit znaju shta da rade, nit mogu ishta da mu urade nit smeju ishta da mu urade jer on zaista mozhe da ih ubije tako kao od shale kao shto kazhe... a opet, ne mozhe DM njega non-stop da drzhi na lancu i da ga cima svaki put kad to kazhe jer to previshe odvlachi od igre... mozhe da mu preti da tje ga debelo ozhezhiti ako ubije nekog bez validnog razloga i da ga smiruje, al ne mozhesh nekome promeniti nachin igranja...

da ne pricham o tome shto powergameri obichno igraju nekog esencijalnog lika za celu druzhinu, pa ako ga oterash oni su manje-vishe popili govna (npr fighter u druzhini wizard, rogue, bard) pa ti je on veoma koristan tu...

ne znam, ja sam josh uvek veoma "zelen" DM i ja zaista ne bih znao shta da radim u takvoj situaciji... verovatno bih oterao powergamera i doveo NPCa na njegovo mesto, al opet to nije to jer taj isti powergamer je par puta bash ispao veoma dobar igrach a NPC jelte nikad ne sme biti PC...

vala, bash me interesuje shta vi i kao igrachi i kao DMovi mislite o ovakvoj (ili ovakvim) situaciji/jama? :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
yrch
Posts: 103
Joined: Thu Jan 15, 2004 12:37 am

Post by yrch »

ajd otvori novu temu, ili može neko od moderatora, svejedno

pa da razmenimo iskustva
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

pa ja nisam bas ljubitelj powergaminga, ustvari volio bih da dodjem do tog nivoa da ga bas fino igram/vodim, ali za powergaming bas treba dobra ekipa, dobre knjige i dobro pripremljeno sve da bi bilo zanimljivo. Sto se mene tice ja sam nekako najkomotniji kad se igra neki ne tolko do srednje powerful stil igre, sve preko toga mi uglavnom postaje previse nerealno sto mi smanjuje zanimljivost.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

IG wrote:pa ja nisam bas ljubitelj powergaminga, ustvari volio bih da dodjem do tog nivoa da ga bas fino igram/vodim, ali za powergaming bas treba dobra ekipa, dobre knjige i dobro pripremljeno sve da bi bilo zanimljivo. Sto se mene tice ja sam nekako najkomotniji kad se igra neki ne tolko do srednje powerful stil igre, sve preko toga mi uglavnom postaje previse nerealno sto mi smanjuje zanimljivost.
Mislim da ti nisu bas najjasniji pojmovi powergaming i powergamer
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

@Ko, jel ja

Pusti IG-a, njemu ni pojam RPG-a nije jastan ;) Pitaj vidaka i betu o cemu pricam :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

:) pa ne znam bas ali ako si voljan da mi objasnis mozes
User avatar
yrch
Posts: 103
Joined: Thu Jan 15, 2004 12:37 am

Post by yrch »

Shark wrote:a pravila 4e kao da su stvorena bash za to :) (non-stop fight)
pravila za 4ed (koja ćemo tek videti u junu :) ) se uglavnom bave mehanikom borbe.

e sada, ne vidim kako to umanjuje roleplay kod igrača koji to voli?

kontam da se forsira borba kao rešenje encountera. ali to će se desiti samo ako igrači vole da borbom rešavaju probleme. ako igrači žele da pričom rešavaju encounter, ne vidim koje pravilo to može da spreči.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

ono da su uloge klasa jasno definisane... znachi bez nekog roguea u ekipi netjesh reshiti encounter prichom nikako, jer tvoj fajter nema skillovani diplomacy... ili bluff...

ali - videtjemo na shta liche pravila pa tjemo ondak diskutovati kolko je shta loshe :) za sad mi se samo chini veoma loshe...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
yrch
Posts: 103
Joined: Thu Jan 15, 2004 12:37 am

Post by yrch »

ajd sad, verovatno i cleric ima diplomacy, možda i warmage (ili kako se već zove).

kao da su fighteri ranijih edicija imali diplomacy i bluff kao class skill :-/

u svim edicijama si imao problem ako nemaš raznolike karaktere, bilo sa pričom ako nemaš clerica ili sa zamkama ako nemaš rogue karaktera.

EDIT:

po novim pravilima, borba će biti mnogo dinamičnija. ima mnogo manevara koji se izvode prilikom pomeranja, tako da će se smanjiti i statična borba koja je bila obeležje 3/3.5ed, pogotovo na višim nivoima kada u rundi fighter ima u proseku 4+ napada. mislim da će to u mnogome poboljšati kvalitet samih borbi i dati šansu drugim klasama da zasijaju i pokažu svoj kvalitet u borbi.

EDIT #2:
http://www.enworld.org/showthread.php?t ... ge=1&pp=30
rasprava o novom skill sistemu. ako se taj sistem dopao likovima na enWorld-u, mislim da će se dopasti svakome :)
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

yrch wrote: ...kao da su fighteri ranijih edicija imali diplomacy i bluff kao class skill :-/...
I time dolazimo do fundamentalne razlike u odnosu na tvoje i moje vidjenje likova za FRP - ja smatram da svaki lik koga vodim/koji igra kod mene FRP ako slozi dobru pricu treba da prodje roll automatski. Sada, posto ne mogu svi ljudi to da odglume skilovi moraju postojati, za situacije kada neko vodi lika koji mu generalno ne odgovara*.
u svim edicijama si imao problem ako nemaš raznolike karaktere, bilo sa pričom ako nemaš clerica ili sa zamkama ako nemaš rogue karaktera.
Vidis cela ideja gomile zamki po dungeon-ima je meni neverovatno debilna... Kako sva ta j##### cudovista** do sada nisu upala u te zamke? Koji je uopste debil postavio zamke u svojoj kuci?
po novim pravilima, borba će biti mnogo dinamičnija. ima mnogo manevara koji se izvode prilikom pomeranja, tako da će se smanjiti i statična borba koja je bila obeležje 3/3.5ed, pogotovo na višim nivoima kada u rundi fighter ima u proseku 4+ napada. mislim da će to u mnogome poboljšati kvalitet samih borbi i dati šansu drugim klasama da zasijaju i pokažu svoj kvalitet u borbi.
Vidis, Twilight2000 ima ubedljivo najbolje resenu borbu od svih RPG-ova koje sam video. Pa ipak kada sam ga igrao (98/99) - presli smo celu avanturu bez da smo igde upali u borbu.
IMO:
- U odlicnoj avanturi ti mozes da biras navin na koji ces prelaziti celu avanturu.
- U dobroj, ti mozes unapred odredjene susrete da resavas na vise nacina.
- U solidnoj, mozes to da uradis za ~50% susreta.
- A u losoj?
Image
I tako u beskraj...

Medjutim, shvatices ako ikada prerastes "udri, zgromi da goblin ne postoji" fazu igranja da to realno nije uopste bitno za FRP.
rasprava o novom skill sistemu. ako se taj sistem dopao likovima na enWorld-u, mislim da će se dopasti svakome :)
"Ime mi je Dragan i volim sve sto vole mladi..."
Gde je sada smajli koji povraca...
Stvari koje se svidjaju svakome su toliko "svidljive" jer niti smrde niti mirisu.

*Da, smatram da ljudi treba da igraju likove koje realno mogu odigrati - ako nemas ideju sta da kazes u 99% situacija cuti i igraj fighter-a sa statovima koji ce opravdati to sto cutis u 99% situacija...

**Odkda svi ti j##### monster-i u dangeonima-a? Sta oni jedu, posto avanturisti ocigledno retko dolaze?
Last edited by bojan on Thu Mar 06, 2008 2:34 pm, edited 1 time in total.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
yrch
Posts: 103
Joined: Thu Jan 15, 2004 12:37 am

Post by yrch »

oko zamki se slažemo, najčešće ih je nemoguće logično objasniti

mislim da nikada neću osetiti potrebu da "prerastem" način na koji igram rpg-ove i na taj način dostignem tvoj "nivo" igranja.

nije mi jasno zašto misliš da se meni nikad nije desila situacija koju si naveo, kao da je to neki vrhunac pameti i umeća igranja rpg-a napraviti encounter koji je namešten...
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

yrch wrote: ...mislim da nikada neću osetiti potrebu da "prerastem" način na koji igram rpg-ove i na taj način dostignem tvoj "nivo" igranja...
OK, mada u tom slucaju bolje da se igras na kompjuteru - bolja je grafika a ne moras ni kockice da bacas...
nije mi jasno zašto misliš da se meni nikad nije desila situacija koju si naveo, kao da je to neki vrhunac pameti i umeća igranja rpg-a napraviti encounter koji je namešten...
Obrisao sam taj deo svog posta, posto je ceo slucaj skoro nemoguce objasniti bez da se procita (skoro) cela avantura.
Ali i dalje smatram da nism naisao na bolji razlog za borbu (makar ona bila i namestena) u celom mom RPG iskustvu (16 godina bese u januaru i 20+sistema).
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
yrch
Posts: 103
Joined: Thu Jan 15, 2004 12:37 am

Post by yrch »

opet ponavljam, to je tvoj stil igranja. ja podjednako uživam u borbama i u pokušajima da se pričom reše encounteri.
nije valjda toliko teško prihvatiti činjenicu da ljudi različito shvataju ovaj hobi, bez obzira koliko to tebi izgleda glupavo i isprazno.
rpg-ove na kompu ne igram od BG2 , bez obzira na lepu grafiku i lakoću kliktanja mišem u odnosu na bacanje kockica. mada mi je bacanje kockica veoma drago, s'obzirom da volim da encountere rešavam borbom. :wink:

respect za broj isprobanih sistema. da sam bio u prilici, sigurno bih i ja probao da odigram što više.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

I meni se od BG2 nesto ne igraju kompjuterski rpg-ovi. Inace sto se tice zamki i ostalog kao sto je i magija, to je cisto radi zabave i da bi se mogao uposliti rogue ili mag ili vec sta se ubaci da bi igra bila zanimljivija. Meni je fight 50% avanture, ako nema dobrog fajta tokom sessiona nema ni dobre avanture :D. bas me zanima sta je tolko dobro u Twilight 2000 moracu malko da pogledam, a ovo mi se dopada da igrac odglumi pa da onda GM zarola dodajuci neki bonus na glumu :) mislim tako bi bas bilo mnogo cool nego samo da se baca check pri koristenju vjestine pogotovo ako ona uzima u obzir komunikaciju.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

\:D/

Cak i Gulan vidi poentu dobrog rol pleja... na pogresan nacin, but yet... vidi je!
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

da :) to je moje misljenje
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

yrch wrote:ajd sad, verovatno i cleric ima diplomacy, možda i warmage (ili kako se već zove).

kao da su fighteri ranijih edicija imali diplomacy i bluff kao class skill :-/

u svim edicijama si imao problem ako nemaš raznolike karaktere, bilo sa pričom ako nemaš clerica ili sa zamkama ako nemaš rogue karaktera.

EDIT:

po novim pravilima, borba će biti mnogo dinamičnija. ima mnogo manevara koji se izvode prilikom pomeranja, tako da će se smanjiti i statična borba koja je bila obeležje 3/3.5ed, pogotovo na višim nivoima kada u rundi fighter ima u proseku 4+ napada. mislim da će to u mnogome poboljšati kvalitet samih borbi i dati šansu drugim klasama da zasijaju i pokažu svoj kvalitet u borbi.

EDIT #2:
http://www.enworld.org/showthread.php?t ... ge=1&pp=30
rasprava o novom skill sistemu. ako se taj sistem dopao likovima na enWorld-u, mislim da će se dopasti svakome :)
pogledaj PHB2 ili CW... taj fajter ima TOLIKO featova da je powergaming josh postao i "zanimljiv" jer mozhesh da pravish varijacije na temu... ranije je fighter posle 12og levela izgledao potpuno isto, jer bi svi imali sve featove koje im ima "smisla" uzeti... sada - weapon surpremacy, mogu da isfintujem da ti provokujem att of opportunity i kad me omashish ja imam clean hit, kad te shutnem ti imash -2 na ac i ja ti prdnem u facu sledetji krug,...

zaista, ako su neshto uradili sa tim dnd4 - verovatno su ga uprostili... i onemogutjili komboe tipa "e ovaj feat mi daje da mogu da ti isprovociram lika kao immediate action i onda mora da me napadne, ovaj feat mu daje josh jedan napad kao attack of opportunity i posle da ga clean hitujem, a ovaj tretji feat mi kazhe da ako me protivnik promashi ja imam free trip attempt, a improved trip mi daje automatic clean hit ako uspem trip attempt ..."

najduzhi kombo za koji sam ja chuo je "povezanih 7 featova"... da, zvuchi impresivno kada se prepricha kao lovachka pricha, ali braate, da ti budesh taj DM koji to vidi u svakom drugom encounteru? heck, znam jednog DMa koji je odustao od encountera jer shta god da im da, oni ga spichkaju u prvoj rundi (ili drugoj), a ako im da neshto jache - pobitje ih sve jer to tako ide... mada opet, po meni - on vodi k'o budala...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

lol ovo zadnje mi zvuci cool :) mislim moguce su takve stvari predpostavljam. Sto se tice featova ja samo molim boga da to srede malko finije.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Sve u svemu, dolazimo do zakljucka - sada imamo sistem u kome igrac najzad moze da 'pobedi u frp-u' 8)
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ne secam se ko je to juce lepo formulisao - ali sada je jos jasnije sta koji lik u zavisnosti od klase treba da radi da bi pobedio.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

hahahha, kul fora sa "pobedom" ... svaka chast, svaka chast :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

uf gledam ove forume izgleda da ce da imaju neki opasan softver uz 4e i to za rolanje online pored ostalog
Dunavska_Ajkula

Post by Dunavska_Ajkula »

Ma niko na svetu nece igrati cetvrtu svi cemo ostati na 3.5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

bogme ja bi :) cak bi i knjige da nabavim :)
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: 4. edicija najavljena

Post by Awakened »

White Raven Onslaught Warlord Attack 1
You lead the way with a powerful attack, using your success to create an opportunity for one of your allies. Each of your comrades in turn seizes on your example and begins to display true teamwork.
Daily
Martial, Weapon
Standard Action
Melee weapon
Target: One creature
Attack: Strength vs. AC
Hit: 3[W] + Strength modifier damage, and you slide an adjacent ally 1 square. Until the end of the encounter, whenever you or an ally within 10 squares of you makes a successful attack, the attacker slides an adjacent ally 1 square.
Miss: Choose one ally within 10 squares. Until the end of the encounter, the ally slides an adjacent ally 1 square after making a successful attack.

Iron Dragon Charge Warlord Attack 9
Like a rampaging iron dragon, you hurl yourself at your adversary, landing a terrific blow that inspires your allies to charge as well.
Daily
Martial, Weapon
Standard Action
Melee weapon
Target: One creature
Attack: Strength vs. AC
Special: You must charge as part of this attack.
Hit: 3[W] + Strength modifier damage.
Effect: Until the end of the encounter, as an immediate reaction, an ally of your choice within 5 squares of you can charge a target that you charge.
Ja sam sad u fazi kad sam nazvao ortaka sa kojim igram D&D i smejao se.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: 4. edicija najavljena

Post by Shark »

koji su ovo cheatovi... i sad dodje neki monk koji ima feat tipa "flying kick" koji kazhe dodatnih d20 na dmg kad chargujesh i oleshite bossa ko iz p*chke ...

ne, ova 4e je gora by the minute... definitivno tju ostati na 3.5e / Pathfinderu :)

P.S. ne kapiram bash shta radi ovaj White Raven ...

EDIT: ili josh bolje, neko ko ima Pounce, pa da mozhe da radi full atk iz charge-a...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: 4. edicija najavljena

Post by Awakened »

Shark wrote:P.S. ne kapiram bash shta radi ovaj White Raven ...
Pa vidis, dok Vorlord siba on pomera svoje pajtose okolo. Logicno, zar ne?
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: 4. edicija najavljena

Post by Shark »

is that a trick question? :) jer pogodio on ili ne, neko se pomera...
uglavnom, ispashtju iskren i retji - ne, nije mi logichno ni malo :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: 4. edicija najavljena

Post by Awakened »

Ma ja nisam stavio smajlija a zajebavam se...

Nego, nije logicno zato sto zamisljas neku scenu gde stoji baja u bitci i kako zamahne omoguci ortaku udaljenom 10m da se pomeri. Kad bi zamislio da su to cikice na tabli, verovatno bi bilo logicno 8)
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: 4. edicija najavljena

Post by Shark »

sve vreme sam zamishljao chikice na tabli... i dalje mi nije bilo jasno...

ono shto mi TEK nije jasno je kako kada ovaj promashi i kazhe "ej, ti kad god pogodish povuci nekog kao shto sam ja hteo tebe" to mozhe tako da radi... :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: 4. edicija najavljena

Post by lord warrior »

Bljak. Citajuci ovo odjednom gajim sve veci i veci prezir prema 4e (kao da nisam vec ranije). A imena cheatova necu ni da spominjem - Munchkin je imao smislenija imena od ovoga.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Locked

Return to “D&D”