Changeling: The Dreaming

Vampire, Wraith, Mage, Changeling, Werewolf...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Skrnavitelj
Posts: 16
Joined: Sat Mar 25, 2006 8:44 pm
Location: Zrenjanin

Changeling: The Dreaming

Post by Skrnavitelj »

U proshlosti sam s vremena na vreme chituckao o ovoj igri koja mi je uvek delovala jako zanimljivo. Od kako se pojavio ovaj "novi" WoD ja osecam ogroman teret i krivicu zbog toga shto mi se chini da sam toliko toga propustio i da imam ogromnu rupu u proshlosti. Uvek mi fali ili volja ili vreme da nadoknadim sve to i osecaj krivice mi sve vishe i vishe raste. Nego, da ja ne skrecem s teme, voleo bih da se malo razgovara o Changelingu chisto radi lepih secanja. Zheleo bih josh da pitam da li i dalje mozhe negde da se nadje kniga za ovu igru i da li se i za nju priprema resurrection u okviru "novog" WoD-a?
"Moda i pravoslavlje su ubili najbolje ribe" - Vukašin Nedeljković
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Da stvar bude najzanimljivija, prica se da ce posle Promethean: the Created sledeca limited-series igra za nWoD biti upravo Changeling, koji je moguce da ce izaci vec sledece godine.

Stari Changeling je igra koja je meni generalno gledano zanimljiva, ali je kao klackalica koja se klati izmedju 'enormno cool' i 'na cemu si ti covece bio dok si ovo pisao'. Srecom mislim da ono prvo preovladava, mada pored osnovne knjige nisam nista citao.

Jedino mesto gde mislim da bi mogao da nadjes osnovnu knjigu je eBay jer gomila toga nije bila u opticaju cak i pre zavrsetka starog WoD-a. Takodjer, ako ides do Budimpeste svrati u Kamelot jer kolk ose secam, imaju kojesta od stare robe po policama po se mozda i tako nesto nadje.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Locked

Return to “World of Darkness”