Vampire The Dark Ages

Vampire, Wraith, Mage, Changeling, Werewolf...

Moderator: Moderators

User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Post by Aman »

Bishop wrote:Ko je uopste taj Amanter, Amenter, Amater... mora da je neki kralj \:D/ koji je uspeo da se pokaci sa GLAVNIM bajam ovog foruma. Ahhhhhhh podseca me na mene u mladjim danima. :cry: godine prolaze...
moj cale.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
Bishop
Posts: 30
Joined: Mon Jul 30, 2007 10:32 am

Post by Bishop »

... ummm da :roll:
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Hypodermic diskretno upucuje Bishopa da procita pravila ponasanja na forumu kluba Zmaj.
Iako je Dawngreeteru (za sada) smesno sve ovo (a i meni bogme), ne bi trebalo da mislis da su pretnje bezveze. Odsustvo smajlica u Megabajinim postovima mi sugerise da je covek mrtav ozbiljan.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Meni zvanicno vise nije zabavno. Bilo je, al' vise nije. Aj da ga lepo neko banuje na mesec dana pa da mi produzimo sa nekoriscenjem ovog dela foruma.

EDIT: Ovo ce biti zvanicno drugi put da koristim moderatorske moci - zatvaram temu. Postalo je preterano glupo.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Locked

Return to “World of Darkness”