Film koji ste poslednji gledali?

Filmske teme.
Post Reply
User avatar
Bata Bole
Posts: 224
Joined: Fri Nov 07, 2003 11:47 am
Location: Bgd

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Bata Bole »

10000 BC

Lose, covek se na kraju smori.
Zamisli sistem u kom se pravila ne menjaju svake dve godine.
Zamisli sistem u kom ne moras da prepravaljas postojece i da stalno dokupljujes nove jedinice.
Zamisli sistem u kome nema ultimativnih kombinacija armijskih listi. -> false statement otkad Misa izvodi 3 konjice u wedg-u :)

Istorijski wargame ;)
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by PainBringer »

Mulberry street - solidan niskobudzetni horor film.
Image
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Lord »

3:10 to Yuma

Odlican film, a ja ne volim vesterne.
Rasel Krou glavni negativac, Kristijan Bejl (Ekvilibrijum) glavni lik
i Alan Tudik (Wash iz Firefly-ja) neki totalno sporedni lik, al ipak je to Wash :)
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Shark »

Tron, 20th anniversary ...
nisam provalio razlike izmedju ovog i prvog izdanja.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by SerbZmaj »

Butterfly on a Wheel (2007)
Dobar film, zanimljiv...
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Shunka »

Gruz (aka Kargo) 200
Potvrdjujem - jedan shit film niocemu.
Zali boze dobrog rezisera...
Drago mi sto ga nisam gledao na Festu.
Jedina svetla tacka je pesma koja se izvodi u diskoteci, meni poznata iz najranijih dana putem crtaca 'Nu, pogodi!'
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Slartibartfast »

Konacno sam pogledao Ratatouille. Jebeno sjajno.
Scena isprovavanja istoimenog jela je najbolja scena u nekom 'klasicnom' animiranom filmu... pa, ikad.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by bojan »

Slartibartfast wrote:...Scena isprovavanja istoimenog jela je najbolja scena u nekom 'klasicnom' animiranom filmu... pa, ikad.
Nije bolja od veverice mesozderke sa pocetka originalnog Ice Age-a.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
ZorzSERBIA
Posts: 97
Joined: Sun Apr 01, 2007 10:24 pm
Location: Zapadni SREM
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by ZorzSERBIA »

Image

Odgledao sam sinoć ovaj korejski film na OBN-u

The Brotherhood of War

Izgubljeno Bratstvo (Korejski rat 1950 - 1953)

Najskuplji Azijski (13 miliona $) film tipa Spašavanja Redova Rajana (mislim na scene borbi)

samo sa mongo više krvoprolića 8O

Obavezno ga pogledajte :applause:
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Shark »

korejanci i vijetnamci u poslednje vreme bash prosipaju pare na filmove...

zaboravih ime, al pre neki dan pogledah neki novi vijetnamski LotR film (neki wizard ide i pwnuje) ... budutji da sam bio umoran, na nekom delu filma sam zadremao i probudio u sred nekog fajta ogromne zapaljene ptice i vodene kornjache (ili beshe tigar?) ... fin filmitj, da te prodje sat ipo, al je pao jedan shift+delete... po efektima bih rekao da je budzhet na visokom nivou... pricha mi je bila jadna jer su mitologiju/istoriju tolko iskrivili da je to jedno chudo (a la "ide sveti sava do peruna i usput mu isprangija pola panteona zato shto ima dve prangije")

ajd sad tju da pogledam searches pa da javim ime... stao mi mozak...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Rover »

Jumper

nemojte to raditi sebi...film je....paaa....meni se svidjaju filmovi koji su inache sranje, a ovaj film je meni uzasan
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Bata Bole
Posts: 224
Joined: Fri Nov 07, 2003 11:47 am
Location: Bgd

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Bata Bole »

ZorzSERBIA wrote: The Brotherhood of War

Izgubljeno Bratstvo (Korejski rat 1950 - 1953)

Najskuplji Azijski (13 miliona $) film tipa Spašavanja Redova Rajana (mislim na scene borbi)

samo sa mongo više krvoprolića 8O

Obavezno ga pogledajte :applause:
Na isti fazon su sad kinezi snimil film "Assembly" - takodje odlican. :D

Produkcija na nivou Redova Rajana i Brotherhood-a. :D

Film prati kapetana PRA u 3 rata - gradjanskom protiv Cang Kaj Seka, i u korejskom ratu.

Obavezno pogledati!!! :!: :!:
Zamisli sistem u kom se pravila ne menjaju svake dve godine.
Zamisli sistem u kom ne moras da prepravaljas postojece i da stalno dokupljujes nove jedinice.
Zamisli sistem u kome nema ultimativnih kombinacija armijskih listi. -> false statement otkad Misa izvodi 3 konjice u wedg-u :)

Istorijski wargame ;)
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Xardas »

AvP Requiem

pa ono...blood and gore and hot chick pinned against the wall with a sharp predator thingy, and then the grand finale ====> t3h nuke!

Jako poucan film !

mmmmm daaaa 8O 8O 8O



X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Shark »

Xardas wrote:AvP Requiem

pa ono...blood and gore and hot chick pinned against the wall with a sharp predator thingy, and then the grand finale ====> t3h nuke!

Jako poucan film !

mmmmm daaaa 8O 8O 8O



X
you're joking, right? jbt, onaj prvi AvP (koji je bio chisto govno) je bio bolji od toga ...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Ko, jel' ja? »

The Virgin Suicides

Jos jedan dobar film Sofije Kopole, iako ste jedan vec napljuvali.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Awakened »

Klasicni epski film - Until the End of the World.

"I put a truth drug in your drink"
"That's ok, I put sleeping drug into yours"
"Waiter! Coffee!" *tup*
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by bojan »

Khartoum
http://imdb.com/title/tt0060588/

U secanje na Charlton Heston.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Ko, jel' ja? »

Juno

i

This is England
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Shunka »

Arizona Dream

Uh...
Nije mi se svideo.
Na momente je bio sjajan, doduse... Mozda me je samo glavni lik previse nanervirao (dodjavola sa filmom u kome te Dzoni Dep nervira).
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by bojan »

Ko, jel' ja? wrote:This is England
I?
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by bojan »

Shunka wrote:Arizona Dream

Uh...
Nije mi se svideo.
A sta si ocekivao od Kusturice posle 1985?
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Ko, jel' ja? »

bojan wrote:
Ko, jel' ja? wrote:This is England
I?
Pa, nije ono sto sam ocekivao, ali nije ni tako los.


Ne znam, meni se Arizona Drim svidja. Prvi put sam ga gledao pre oko mesec dana.
Volim takve filmove, pomalo istripovane.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Shunka »

bojan wrote:A sta si ocekivao od Kusturice posle 1985?
Meni se Crna Macka, Beli Macor i Underground dopadose. Od starih sam gledao samo 'Otac na sluzbenom putu', a i to davno bese, morao bih opet. Zapravo gledao sam i 'Dom za vesanje' ali nesto polovicno.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by bojan »

Shunka wrote:...Meni se Crna Macka, Beli Macor
Film nakon koga sam ozbiljno razmisljao da postanem skins... Beda bede, ponosenje nekim stvarima kojima se definitivno ne treba ponositi uz poturanje istih kao nesto skroz nomalno i stavise pozeljno.
Underground
Film napravljen da se svidi u ziriju u Kanu i kvazi-intelektualnim buntovnicima koji zaradjuju vise nego sto ce likovi iz njegovih filmova videti u zivotu, da oni vide da eto, ma dobri smo mi, samo malo zaostali, pa se eto zato medjusobno ne volimo, a i prevarilili su nas politicari, prodavala nam ekipa 50 godina muda za bele bubrege, i tako mi jedni, nije nam ni riba dala, bla, bla... Ozbiljna analiza bi usla u zabranjene teme na forumu.
Od starih sam gledao samo 'Otac na sluzbenom putu'
Taj je dobar, zato i napisah 1985.
Dom za vesanje' ali nesto polovicno.
Light verzija macke/macora u nekoj wanna-be tragicarskoj izvedbi. Kao treba da nam bude zao glavnog lika ali realno nobody gives a fuck about him. Sve uz Belo Dugme iz njihove najneslusljivije i najprimitivnije faze.

Da, ne volim Kusturicu.
Ali za razliku od nekih drugih koje ne volim za Kusturicu zapravo mislim da je davno prestao da bude dobar reziser.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Slartibartfast »

Slazem se, od reci do reci. Prosto sam hteo to da prijavim.

Da ne zaboravim: "Elephant", Gasa van Santa. Obavezna filmska lektira. Bolji i od "Paranoid Park" -a. Himna, bre.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Pendargon »

Pridruzujem se klubu apsolutnih mrzitelja Emira Kusturice. Jedan od retkih ljudi koji zasluzuje "neopravdan i nicim izazvan" punch in the face sa moje strane.
On topic: Gledao sam " Dawn of the dead" - remake.
I svideo mi se *ducks for cover* :D :D :D
Zapravo, prvi film te tematike koji sam ja gledao u kome zombiji TRCE, i to vrlo brzo, sa namerom da ti , naravno, vrlo krvavo, pojedu braaaainnss. Postuje sve klisee zanra, tako da je uistinu prijatno provedenih 2 sata. Malo vise golotinje ne bi skodilo...
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by teclis »

ma najbolji film sa zombijima je definitivno - Shaun Of The Dead :D . Moze se reci najbolja parodija ikad na "Dawn Of The Dead"
http://imdb.com/title/tt0365748/
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by bojan »

The Bunker:
http://www.imdb.com/title/tt0252963/

Prilicno dobar horor...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

bunker

Post by teclis »

bojan wrote:The Bunker:
gledao sam film, dobar je horor - u pocetku sam mislio da oni haluciniraju zbog nekih gasova ili tako nesto, al procito sam na nekom forumu da su se Nemci toliko plasili amera da su halucinacije sasvim opravdane 8)
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Slartibartfast »

Nije film, ali svejedno: zaboravite na momenat Lost, Heroes, Galaktiku, Prison Break* i ine im, i pogledajte The Wire. Prokleto dobra serija. Potencijalno bolja i od Homicide -a; jes', stigao sam tek do polovine prvog serijala, ali internet jezici tvrde da je kvalitet konzistentan i kroz preostalih cetiri. Ako jeste, onda imamo takmicara kojeg bi cak i Homicide u najboljim, ranim danima tesko sustigao.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Ko, jel' ja? »

Blasphemy!
Bolje od Homicide-a? Ne mogu da poverujem, ali moracu da overim tu seriju ako je zaista toliko dobra.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Dawngreeter »

Pridruzujem se neverovanju.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Pendargon »

There can be no such thing...
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Slartibartfast »

Potencijalno :mrgreen:

Enivej, kreator serije je David Simon, covek koji je napisao knjigu "A Year on the Killing Streets" koja je, jelte, pokrenula Homicide; takodje je bio i jedan od mozgova iza cele te price (jedan od scenarista, cini mi se). A The Wire cine on i Edward Burns, dugogodisnji pandur. Drugi razlog zasto povlacim paralelu sa Homicide -om je sto se, je l', obe serije odigravaju u Baltimoru i bave se kriminalom. Doduse, sam scope The Wire -a je nesto siri, nacin pripovedanja drugaciji... uostalom, pogledajte sami:

http://www.imdb.com/title/tt0306414/

I, da, beskompromisne preporuke. Ono, zaista ne znate sta propustate.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by PainBringer »

Ja sam malkice gledao spanske horore...

1) "El orfanato" - lep, atmosferican, jeziv, vizuelno jak, napet, sa dobrom glumom, ima sve sto se pozeleti moze od dobrog filma. Reziser je izvesni Juan Antonio Bayona (navodno, ovo mu je prvi film), a producent Guilermo del Toro (koga je naprosto obozavam). Glavnu ulogu tumaci Belen Rueda, poznat kao Lucia iz serije "Seranovi". Ona tumaci lik zene koja zeli da otvori prihvatiliste za decu bez roditelja, koja zahtevaju posebnu negu (najcesce su u pitanju tesko bolesna deca). Stvari se komplikuju kada njen sin (inace usvojen) izjavi kako ima "novog druga", a onda, posle vrlo neobicnog i jezivog spleta okolnosti, nestane.
U sustini, ovaj film nije horor u pravom smislu te reci. Blizi opis bi bio vrlo mracna drama sa elementima horora. Dobio je silne nagrade (preko 20) i licno, mislim da ih je zasluzio. Vredi pogledati.

2) [REC] - ovo je jos jedan od "dokumentarnih" filmova koji su izgleda vrlo popularni u poslednje vreme (Diary of the dead, Cloverfield). Odmah da se razumemo, ovo je MNOGO dobro. Zaboavite na Cloverfield i sav hype oko njega, oo stvarno valja. Prica prati novinarku i njenog kamermana koji snimaju emisiju tipa "24 casa sa vatrogasnom sluzbom". U glavnom, vatrogasna ekipa dobija pozov iz jedne zgrade i novinari odlaze sa njima na lice mesta. Poziv su uputili stanari, jer su iz jednog od stanova culi jezive krike, ali ne mogu da udju u stan. U stanu zaticu staricu koja se ponasa kao opsednuta i ujeda jednog policajca, tesko ga povredivsi. Ubrzo, na lice mesta dolaze vojska i policija i zgradu stavljaju pod karantin - navodno zbog bioloske opasnosti koja je registrovana unutar zgrade. Likovi su potpuno zateceni ovim sledom dogadjaja, a onda shvataju da su svi stanari zgrade izgleda zarazeni neicim, cak i deca. I to 'nesto' ih tera da se ponasaju ekstremno agresino, poput zivotinja. Jedino oruzje koje imaju su pistolj sa ogranicenom kolicinom municije, vatrogasne sekire i malj za razbijanje vrata. Totalni haos. Napeto, jezivo, krvavo - i pre svega, dobro. Ma bre, genijalno! Kakav crni "Cloverfield", ovo je kralj "dokumentarnih horora".
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Gassalasca Jape »

Dawngreeter wrote:Pridruzujem se neverovanju.

To je inace ona serija koju sam ti vec dvaput spominjao. :P

Elem, odgledah za sada samo prvi serijal i doista je vanredno dobar. No, ako mene pitate, nije za porediti s Homicideom. Nekako je square i straight tamo gde je Homicide bio mracan i/ili imao tragove tongue-in-cheekinessa.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Slartibartfast »

Bah. Ne slazem se. Obe serije su miljama daleko od square i straight. Mozda ovde nema takvih baja kao sto su Munch ili Giardello (mada Omar ima potencijala, kao i Freadon), ali je Homicide sa druge strane umeo zestoko da me razocara, posebno u kasnijim serijalima (posle treceg); a to nekako ne vidim da ce se desiti sa The Wire. Prosto zbog koncipiranosti.

Uostalom, videcu.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Gassalasca Jape »

To je tacno, mislim za kasniji Homicide, ali svejedno. :P Pod square and straight sam mislio... bah, realisticniji u nedostatku bolje reci.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by lord warrior »

Dawngreeter wrote:Pridruzujem se neverovanju.
Takodje se pridruzujem neverici.
Lt. Al Giardello wrote:When in Rome, do as the Romans do. When in Baltimore, do as I tell you to.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Film koji ste poslednji gledali?

Post by Gassalasca Jape »

Pembleton : Do you think some people work harder to be stupider than others?
Bayliss : I'm going to go out on a limb and say yes.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Post Reply

Return to “Film: Pokretne slike u Putinačkom bioskopu”