Warframe AKA Space Ninja Dungeon Crawler

Post Reply
User avatar
Stavrogin
Posts: 128
Joined: Tue Apr 01, 2008 11:08 am
Location: Topola

Warframe AKA Space Ninja Dungeon Crawler

Post by Stavrogin »

https://warframe.com/
Kao sto naslov kaze.
Poprilicno zarazan PVE.
Igra je doduse u Beta fazi, al je fina i zarazna, staze su kratke (u odnosu na LoL npr) i lepo osmisljene-toplo preporucujem.
User avatar
Beartato
Posts: 22
Joined: Sun Mar 11, 2012 11:38 pm

Re: Warframe AKA Space Ninja Dungeon Crawler

Post by Beartato »

Jako brzo dosadi, s obzirom na to da :
1) Nema PvP sadrzaja(tj. nije bilo pre par meseci kad sam igrao, ne znam da li je ubaceno)
2) Mape su veoma veoma slicne, i nisu zanimljivo dizajnirane. U igri se moze izvesti dosta akrobacija, ali su mape dizajnirane tako da se 90% vremena trci kroz hodnik.
3) Postoji ogroman grind. Nove klase i oruzija se grinduju na odredjenim nivoima, tako da jedan boss daje jedan set. Medjutim, odredjeni delovi seta imaju vecu sansu da padnu nego ostali, sto je mnogo frustrirajuce (ja sam jedan nivo grindovao 15 puta dok nisam dobio poslednji deo za novu klasu).

Ako se igra sa drugarima, ima velik potencijal da bude zabavno, ali ukoliko neko zeli da igra sam, ne bih preporucio.
[spoiler="Friendly tip"]Ne uzimati MAG kao pocetnu klasu, definitvno je najgora i najdosadnija klasa.[/spoiler]
User avatar
Stavrogin
Posts: 128
Joined: Tue Apr 01, 2008 11:08 am
Location: Topola

Re: Warframe AKA Space Ninja Dungeon Crawler

Post by Stavrogin »

1 i 3-sredjeno-sdad ima PVP i grind je vrlo sredjen
2-meni su mape i dalje poprilicno zanimljive (da, hodnici su dobar deo vremena, al od pete planete kreces napolje)-nisu nista losije od ostalih free to play u poredjenju (ascend i GO npr)

I-MAG nikako nije najgora pocetna klasa-mozda jeste teza od Excalibura za upotrebu al nikako najgora

P.S. Kad kazem "nikako nije" mislim "vise nije najgora" poslednjih par patcheva su vrlo ispeglali igru.
Post Reply

Return to “Kompjuterske igre: Zato što je napolju strašno i sunce prejako sija”