Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by vampir »

malo je umro klan nesto mi se cini... ili nema nikoga samo na hamburg city serveru...


nego... kako uzeti neke vece novce?
"i can read my mind!"
cvekiboy
Posts: 9
Joined: Fri Mar 16, 2007 10:51 am
Location: Palic
Contact:

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by cvekiboy »

3MAJ klan zivi sve dok EU zivi!
Server trenutno ulazi u novu ERU gde se pojavljuje dinamička ekonomija gde se cene menjaju u odnosu na ponudu i potraznju, ubacheni su BOSS NPC - kompjuterski generisani protivnici koje je teshko pobediti u manjoj grupi i bacaju cloack device (nevidljivost), Battle shipovi koje je moguće dokovati, razne brzine raznih brodova (lakshi - brze, tezi - sporije), ...

Za cash ne brini - u pochetku dobijesh dovoljno od nas - a kasnije kroz samu igru se samo gomila.

Posle dramatichnog ukidanja globalne liste servera, svega par je ostalo aktuelno shto budi sumnju da ce uskoro i FL tako da zavrshi.

Do tada - posetite nas u svemiru!

Login out...

END
User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Komsija Edward »

Jel' bre ljudi jel se vi jos igrate FL-a ? Drugar i ja smo mislili da se ukljucimo pa bolje da proverim .
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Dejan_Tutor »

Ma igramo se ko kad i koliko moze.Trenutno je slaba posecenost valjda praznicno raspolozenje.
User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Komsija Edward »

Hvala za brz odgovor , ovaj pa meni vec dosadila igra bre dok se neko nije setio da mi odgovori .
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
User avatar
Mad Ruff
Posts: 12
Joined: Sun Oct 29, 2006 7:23 pm

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Mad Ruff »

Evo i ja da se javim. Upravo sam usao u klan zmaj, pa ako jos uvek neko igra Fl neka mi javi.
[center]ImageTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.[/center]

Sto bi rekao Villi van De Pakshu "Trebace prsti guzici svrbljivoj"
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Stevan »

Da se prijavim i ja.
Od pre par dana se igram na serveru posle velike pauze.
Nick TrtMrtSmrtDisco.
Vidimo se,poz
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Lord »

Odskora sam poceo da igram na jednom Freelancer serveru na kom se igra Battlestar Galactica mod.
Sasvim je kul, check it out http://www.bsg-galactica.com/ :)
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Xardas »

Da, da, vecina nas starijih freelancera je probala gomile servera, ali se pravi ljubitelji hard core "vanile" vracaju na EU uvek. Secam se kad sam otisao prvi put na BSG, cudio sam se kako su misije lake (posledica zestoko nabufovanih NPC-a na Eagle utopiji.) Mada kao "theme server" BSG-galactica je odlican stvarno.

Jedini pravi problem kod "full conversion" modova je sto se izgubi balans u jednom trenutku. Jednostavno, hard core freelanceri vole da znaju da su eagle/sabre/titan ultimativni fajteri i da su nomad cannon/blaster ultimativne puce. Onoga trenutka kad ti nabiflas gomile novih puca/brodova/shieldova/itd remetis balans same igre. Recimo na Void serveru je Eagle kao brod totalno neupotrebljiv. :(

Elem, da ne smaram vise, Eagle Utopia je jos uvek tu, na istoj adresi, jos uvek imamo najteze NPC-eve out there, najbolji anti cheat sistem, player flyable/dockable battleships, large trader ships i gomile drugih novotarija koje pritom ne remete balans orginalne igre...

C U in space, freelancers!



X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Dejan_Tutor »

Uz samo jednu sitniju napomenu ako ste malo zahrdjali u frelanceru nadrljali ste cim zadjete malo dalje od new berlina.Jednostavno NPC su nabildovani zestoko tako da sljam galaksije u NB pa nadalje zadaje probleme cak i kada su u hawk brodovima.Imaju bar po jedan nomad laser i zestoko ga koriste.Ali da vas ne plasim posle EU na koji god server da odete tamanite npc karaktere kao malu decu.

Sada da malo pohvalim gore potpisanog clana foruma i prijatelja klana Xardasa.Elem doticni je glavni i odgovorni urednik za mod Draconius majorum sistema koji je pogadjate zvanicno home sistem 3maj klana.Cim se udje u doticni sistem oci vam zaspe vatromet boja kojim svetle magline.Naravno sve je dobro odmereno pa je prijatno za oko i ne lici na cirkus.Sam sistem ce najverovatnije biti najtezi od svih za bezbedan prolaz posto u istom obitavaju frakcije svake vrste.Draconius je bogat modovima ,planete,stanice,asteroidima,dosada mozda nevidjenim u frelancer modovima.Da budem precizniji barem ja nisam naisao na ista slicno.U svakom delu sistema se vidi trud koji je ulozen za njegovu izradu.Jednostavno samo reci hvale za realizaciju citavog projekta.Sta reci treba samo videti zmajev asteroid i tajnu koju krije u sebi.
X svaka cast.
Doduse posetu Draconiusu treba zasluziti u 3maj klanu posto treba regularan pasos i viza.Ali bogo moj pa sve se da srediti.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by Xardas »

Image


Hvala Tuto.


X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
cvekiboy
Posts: 9
Joined: Fri Mar 16, 2007 10:51 am
Location: Palic
Contact:

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by cvekiboy »

>3MAJ< clan

Login out...

END
cvekiboy
Posts: 9
Joined: Fri Mar 16, 2007 10:51 am
Location: Palic
Contact:

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by cvekiboy »

3MAJ trailer

Login out...

END
Post Reply

Return to “Kompjuterske igre: Zato što je napolju strašno i sunce prejako sija”