Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Moderators: TheSerbianRaven, Rick, Dzon Vejn

User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by Pendargon »

erate su aktivne od momenta kada se pojave. I ljudi na WTC-u su jednako iznenadjeni, ali igraju po njima. Sweet sweet tears of all the Haley2 players
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by arborsomniorum »

POSLEDNJA NAPOMENA> SVI KOJI DOLAZE, RADI LAKSEG SNALAZENJA, NEKA ME POZOVU KADA SU U BLIZINI NA 063\654324 PA CU OBJASNITI KAKO DA DODJETE DO MESTA! JAVITE SE OBAVEZNO!

I PONESITE SVE STO JE POTREBNO DA BISTE IGRALI! METAR, MERAC VREMENA... sve!
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by arborsomniorum »

Detaljna satnica:

Okupljanje u 10.00 sati u Gildi igrača (pasaž Zmaj Jovine 22, suteren)
Prijave od 10.00 do 10.55
Prva runda 11.00 do 12.25 (ili ranije, zavisno od partija)
Druga runda pet minuta nakon završetka prve
Treća runda trideset minuta nakon završetka druga
Četvrta runda pet minuta nakon završetka treće

Po mojoj proceni, gotovi smo oko 16.00 sati!

Vidimo se tamo,
Gilda igrača
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by Zekina banda »

Hvala Novosadjanima na lepom turniru. Vidimo se u novembru :)
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by TheSerbianRaven »

Ja sam shvatio da ako ocu da igram sa Beogradjanima, moram da ostanem u Novom Sadu. :roll:
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by deka »

Neki rezultati, slike i tako to :?: :?: :?:
Image Image
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by TheSerbianRaven »

deka wrote:Neki rezultati, slike i tako to :?: :?: :?:
Evo slika
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by Shunka »

Bjelajac i ja smo igrali za prvo mesto, on je pobedio, nas dvojca smo se kvalificirali za Masters turnir...

Prvu partiju sam igrao protiv Endrea, Damiano vs. Kreoss1, dobio sam na scenario jer sam ja ušao u centar table, a on nije ničim ni nagazio centralnu zonu do poslednjeg kruga kad je bilo prekasno.

Drugu partiju protiv Borisa, Durgen vs. Old Witch, Earthbreaker assassination početak drugog kruga, baba je prišla previše i ničim se nije zaštitila od pucanja.

Treća partija protiv Aleksandra Grube, Durgen vs. Butcher 1, dobio sam na scenario jer se Butcher uplašio moćnog Earthbreakera i pobegao nazad ka svom deployementu.

Četvrta partija za prvo mesto protiv Bjelajca, Damiano vs. Griselle2, tu smo se klali pošteno, pogotovo kad je smo popovali featove pa sam grizao kroz trolove ARM 23... Počeo sam ipak da gubim na attrition jer nisam mogao da mu ubijem ni jednog beasta, moje jedinice su počele da padaju leadership pa sam onda bacio pred kraj neki half-assed assassination run, koji nije uspeo i partija se završila tako što je Damiano dobio čekićem po glavi.

Hvala još jednom organizatorima i svim igračima iz NS!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Rick
Posts: 344
Joined: Thu Nov 27, 2014 12:28 pm

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by Rick »

Great event - well done to Shunka and Djordje. Fantastic atmosphere, group of players and venue.
Guns don't kill people. People that say "Guns don't kill people" kill people. With guns.
Rick
Posts: 344
Joined: Thu Nov 27, 2014 12:28 pm

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by Rick »

The Masters event so far

Miroslav Lazovic
vs
Runner Up Q4

Nikica
Vs
Shunka

Djordje B
Vs
Ota

Winner Q4
vs
Nemanja Jovanovic
Guns don't kill people. People that say "Guns don't kill people" kill people. With guns.
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by arborsomniorum »

Dragi igrači i učesnici turnira, još jednom da se zahvalim svima koji su nas posetili i učestvovali.

Kao što je Nikola već stavio, slike su ovde: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 574&type=3

A konačna rang lista je sledeća:
1. Đorđe Bjelajac - 4 pobede
2. Šunka - 3 pobede
3. Boris Đurović - 3 pobede
4. Aleksandar Gruba - 2 pobede
5. Nikola Ivković - 2 pobede
6. Stef - 2 pobede
7. Dalibor - 1 pobeda
8. Uroš - 1 pobeda
9. Rick - 1 pobeda
10. Nenad - 1 pobeda
11. Boris Gruba - 0 pobeda
12. Endre - 0 pobeda

U ime organizacionog tima Gilde igrača, zahvaljujem se svima na odličnom druženju u subotu.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by Shunka »

E da jos jedna stvar - opet su bili simetricno rasporedjeni tereni. Pravila za Steamroller indiciraju da teren ne treba da bude rasporedjen ravnopravno jer onda biranje strane ima taktickog smisla.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
BoltaFodda
Posts: 160
Joined: Tue Nov 04, 2008 2:39 pm

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by BoltaFodda »

Turnir gotov, gundjam jer sam izgleda zaboravio kako se igra, al sta ces...

Prvo, divim se Novosadjanima jer postizu puno sa malo sredstava. I organizator i igraci su skrpili sve sto su mogli da odrze ovaj turnir, i turnir je bio odrzan.

Moje partije:

1. Boris Djurovic - ja eVayl on Khador Witch; covek je naucio puno o igri, bacivsi sve u bitku dok je vestica otisla malo daleko. Gubici su mu ogromni, ali uspe da odrzi vesticu van dometa eVayl (koja ima 2 huge baze sa kojih moze da arcuje!) i naravno me dobije na poene.

2. Boris Gruba - on pSorscha, ja eAbsylonia - u jednom trenutku se preterano izlozio, ja featujem i Archangel i Carnivean mu pojedu dzekove. On uradi ono izletanje sa Sorschom, i zamalo rokne Absyloniu, samo da su se kockice poklopile, posle je sam provalio da je mogao da featuje i poboljsa sanse. Obojica smo nesto naucili.

3. Stef - ja eVayl, on 3Butcher (sve sami Khador na ovom turniru) - malo glupo izlozim Throne koji je pojeo pola jedinice Doom Reavera i potkacio magijom i Butchera i njegove kuce, ubio jednu. On uzvrati, ode Throne i Carnivean, i vrlo oprezno featuje, ali ostane dovoljno blizu da ga napadne Archangel. Vayl featuje, sa duplim bustovanim Obliteration i plus sa svim napadima Archangela, Butcher ostane na jednoj kockici - ARM 24 nije za potceniti. Gubim.

Sve bitke su bile dobijene i izgubljene za dlaku, kao sto i treba u WMH.
I myself am a self-proclaimed expert, if I do say so myself.
User avatar
kleop
Posts: 41
Joined: Wed Jan 31, 2007 8:58 pm

Re: Warmachine & Hordes Masters Qualifier III - New Frontiers - 22.08.2015. Gilda igrača, Novi Sad

Post by kleop »

Sjajan turnir sve pohvale i čestitke organizatorima.

Saigrači su bili veoma prijatni, opuštena atmosfera i moram priznati da sam zaista uživao sve 4 partije .

Prva partija Uroš, Legion of Everblight, eVayl ja Baba Zaga, hocu reci Yaga. Zaista sjajna partija. Retko imam prilike da igram protiv njih i svaki krug očekujem neki gadan trik da izvuče iz rukava. Prelepi modeli, sjajno ofarbani. Uglavnom, moji partizani ginu na sve strane od samog početka. Malo ih spašava Kovnik ali nedovoljno. Behemot uništava Throne of Everblight jer deluje opasnije od Archangela. Gadna greska jer u sledecem krugu biva pojeden od strane velikog zmaja. Vidim da od kaster killa nema nista krecem da hvatam poene, unistavam objektiv i na jedvite jade u 4 krugu 5 - 3 za mene. Pobeda.

Druga partija Šunka, Mercovi, on Durgen Ludčekić, ja ponovo veštica. Nisam znao šta Ghordson Earthbreaker tačno radi i kakva mu je sinergija sa casterom. Uglavnom nakon prvog poteza ostavljam vešticu na čistini bez clouda i on u svom drugom potezu održi veoma efektno predavanje babi o tome zašto je otvoren teren u njenim godinama veoma opasan za zdravlje. Poraz.

Treća partija Boris Gruba Kharchev ja PSorcha. Čini mi se jedan od najnezgodnijih Sorchinih suparnika (strašan armor i gomila života) osim toga teren koji mi nikako ne odgovara ogromna šuma na sredini koja mi blokira LOS. Počinje katastrofalno po mene jer usput gubim i Eyriss u drugom potezu. Ipak početkom trećeg poteza vidim priliku za assasination run i trčim do Kharcheva udaram ga ali on ostaje na 19 heltha. Šta ću ćutim i čekam kraj. Ipak Kharchev ne pogađa Sorchu dovoljno puta i pored boostovanih attack rollova i ona sa nekoliko boxova zdravlja preživi. I u sledećem potezu Sorcha dovršava započeto. Pobeda.
Četvrta partija Sale Gruba PButcher ja opet Sorcha. Sale zaista sjajno igra svaka čast. Na Widovmakere baca od Greylord Ternion blizzard i boostuje im defens. Puca i ubija sve sto stigne. Po mene situacija ide jako loše. Njegova Eyriss dolazi do Sorche i puca ali promašuje. U sledećem krugu primetim da se Butcher približio i krećem u assasination run. Popujem feet i tu Sale predaje. Pobeda.
Jedva čekam sleeći turnir.
kleop
Post Reply

Return to “Warmachine i Hordes”