Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Post by teclis »

Jagos wrote: Jos jednom da istaknem, sto bih naglasio :) svaka cast i tebi Djordje na osvojenoj nagradi za najlepsu armiju, zaista si je zasluzio!
Hvala!

Posebno se zahvaljujem duletu (Mrzimsveee) koji mi je dao 25 egipatskih kosturskih glava par dana pre turnira i samim tim sam uspeo da ih sastavim i obojim/koristim na turniru. Msm da je ta Tomb Garda bila melem za ochi i da je doprinela da osvojim BPA :) .

Takodje se zahvaljujem Kiwiju (Yogurt) koji mi je pozajmio neko chudo od boje (valljejo metalik rastvoren u alkoholu) i omogucio da brzo obojim tu gardu (2-3 dana pred turnir)!
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Post by teclis »

Najbolji 40k tim :mrgreen:

Image

Best Painted Army nagrada

Image

2. mesto tim :)

Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Post by Kirgan »

Bilo je veselo, moram reci da sam zavoleo to povlacenje uzeta :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Post by TheMarko »

Konacno rezultati!


Nakon revizije lista (koje uzgred budi receno kapiteni nisu popunili kako je od njih zahtevano . . . shame on You!), primeceno je nekoliko pogresno ukucanih rezultata, tako da su liste cekale do sada . . . Vlada je jos jednom prosao kroz sve liste i poslao mi ispravke. Nema izmena na timskom nivou, ali ima par izmena na pojedinacnom skoru.
Evo konacnog pojedinacnog skora:

Forum vam ne podrzava istu sintaksu za tabele koje podrzavaju Jatacenje i Valhala stoga samo link:
http://valhala.createforum.eu/t566p30-u ... dski-sajam

Hvala svima na ucescu . . . slede timski rezultati . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Post by TheMarko »

Timski rezultati:

Deja vu:
http://valhala.createforum.eu/t566p30-u ... dski-sajam

t'was a pleasure meeting Y'all . . . C ya @ ETC!
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Post by Kirgan »

Netacni su vam rezultati :evil:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Post by TheMarko »

??? Mi smo samo prepisivali sa sheetova koje su nam predali kapiteni . . . Kapiteni UGLAVNOM NISU pratili pravila za upisivanje rezultata te je moguce da smo jos nesto omasili . . . Prijavi gde su greske pa cemo da probamo da ispravimo . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Uprising 2013 2.-3.03.2013. Novosadski sajam

Post by Kirgan »

1.)Stjepan Pavuna je pobedio 20:0, 2.) Nebojsa Jovanovic 0:20 ili moja pobeda, 3.) Viktor Penelski 11:9, 4.) Mladen Jovic 0:20 i 5.) Endre Ajandi 0:20. Sto pravi 69 bodova za mene, tako aj opet na racunanje :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”