(YGO)(1.11.2009.) Nationals Tour - c22

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
Post Reply
User avatar
jinnfromthelamp
Posts: 32
Joined: Thu Jul 17, 2008 12:56 pm
Contact:

(YGO)(1.11.2009.) Nationals Tour - c22

Post by jinnfromthelamp »

Momenat koji ste dugo cekali je stigao i ne isplati vam se da ga propustite jer ce biti nagrada za sve, bice druzenja, trade-ovanja, dolaze ljudi iz cele Srbije, pozvani su i susedi iz CRO,CG,BIH,MKD,SLO... Turnir organizujemo mi, neprofitna(zapravo deficitna) (dez)organizacija. Smile)) Ako vas dodje dosta, igra ce ponovo zaziveti, skoro kao nekad, mozemo i konami da zovemo, (sa tvrdim dokazom da postojimo i da imamo turnire) da nam pravi turnire sa jos vecim nagradama, i da putujemo na evropsko cak! Dakle ponavljam, mi nemamo zaradu od ovoga, c22 nam je dao prostor taj dan, dace nagrade po nabavnim cenama tako da ni oni uglavnom nemaju zaradu, i mi cemo dati svoje karte kao utesne nagrade, da niko ne ostane uskracen, sudije volontiraju i preskacu igranje na ovom dogadjaju. Ovo JOS UVEK nije zvanican topic sa svim pojedinostima, kad okacim ovo idem da crtam plakat xD vase je samo da sirite vest po kraju, kod prijatelja. Najbitnije informacije su:

1. Novembar
12h
Novi Beograd u c22
300din ucesce
(MORA tako nazalost, da bi uopste imali neke normalne nagrade za koje vredi igrati, kazem, dodavacemo iz svojih albuma cak, samo minusiramo sami sebe. A pritom, mi stariji jos dajemo vece ucesce da bi pomogli nagradni fond, 500din je neka kvota, ko jos hoce da donira koji dinar/holo kartu/buster za nagrade je jako dobrodosao realno)

ok, sad kad je to jasno, zamolio bih vas za par minuta vremena, da pomognete tako sto cete siriti vest o ovome i / ili mi dostaviti informacije o klubovima van beograda , drugim forumima gde se pominje ygo, itd itd itd itd itd itd.



Za vise informacija forum u mom potpisu...
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”