HE magovi???

Locked
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

HE magovi???

Post by teclis »

Od kada magovi u novoj ediciji mogu da nose oklop????
Image
Black_Library

Post by Black_Library »

Isto od kada i jasu zmaja?
User avatar
Devoted of Slaanesh
Posts: 23
Joined: Sat Mar 31, 2007 2:14 pm
Location: Sofia, BULGARIA

Post by Devoted of Slaanesh »

To ie odlichno - nornalna protekzia za nashi T3 Elf Mages!!!!! :lol: :lol: :lol:
User avatar
Gorbash
Posts: 212
Joined: Fri Apr 19, 2002 8:09 pm

Post by Gorbash »

Pa mozda mogu da ih nose, ali nigde ne pise da mogu da bacaju spellove sa tim armorom :lol:
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Gorbash wrote:...ali nigde ne pise da mogu da bacaju spellove sa tim armorom :lol:
U WHFB za razliku od DnD-a zapravo nigde ne postoji pravilo koje zabranjuje magu da baca spelove u oklopu - samo ni jedan od (normalnih) magova ne moze nositi oklop.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Post by joggy »

isto bi naglasio da se ne treba previse uzdati u ispravnost onoga sto GW nudi kao recimo "tipicnog maga". Ti njihovi "tip-ovi" su prepuni gresaka. Ja sam im cak i pisao jedno vreme na forumu o tome.
Recimo, knjiga Daemonhuntera za WH40 ima sliku u samoj knjizi gde je sastavni deo "tipicne" armije Grey Knight Dreadnought, ali bez Grey Knight Heroja, sto naravno nije moguce po pravilima izvesti. Potom su i na netu objavili "tipicnu" armiju od 1000 pts sa istom greskom. Posto se ta rasprava bas razbuktala na njihovom forumu, ljudi iz GW-a su na kraju promenili "tipicnu" armiju na netu, i sad je ok po pravilima. Naravno, slika u knjizi ostaje kao nepobitni dokaz :lol:
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

I jos jedna - marinacki kodeks ima sliku Raven Guard legije, na kojoj se izmedju ostalo nalazi i predator Annihilator, koji oni zbog chapter drawbacka ne mogu da uzmu... :lol: :lol: :lol:
Puni su oni tih gluposti...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Locked

Return to “Warhammer”