kuca i warriori

Locked
User avatar
gotmong
Posts: 17
Joined: Mon Jun 02, 2008 9:18 am

kuca i warriori

Post by gotmong »

User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: kuca i warriori

Post by sto mu gromova »

moram da prokomentarishem peshake.
sa prednje strane izgledaju dobro kao grupa, ali, morash da dodash malo tamnije nijanse u udubljenja, da bi se postigla senka, i da bi se reljefnost figure/a shto bolje videla. sa zadnje strane mi se uopshte nisu svideli. kako si se bash odluchio za plavu boju za ogrtache..?

ne smesh da dozvolish da ti pored crvene boje, podjednako dominantne budu plava ili zelena. u vecini sluchajeva to izgleda... bez veze... mix tih boja ne daje na ozbiljnosti, i atmosferi figure. zapamti da su to ratnici haosa, a ne navijach vest hema, ili u crveno/zelenoj varijanti, deda mrazovi poslanici.

zelena bi chak i mogla, ali ne bi smela da u sebi ima trunku zute boje, shto znachi da bi morala da vuche na "dead flesh - rotting flesh".
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: kuca i warriori

Post by Moff_Tarkin »

Lepo je sve ofarbano samo ja nikad ne bi ostavio skroz bele lobanje posto se ne vide detalji na njima.A sto se tice komplimentarnih boja to je samo nesto sto je neko procitao i ima puno izuzetaka u rl. Dok god lepo figurice lepo izgledaju ne treba ih menjati.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: kuca i warriori

Post by Kirgan »

Crvena je previse drecava deluju ko kuvani jastozi a boja plasta uopste ne ide sa njima nije pitanje stereotipa nego bas se nikako ne uklapa voleo bi da vidim figure uzivo kao i kucu koja deluje ok ( mada sam pomislio na Xaoc kucice a ne na kucu pa sam se silno iznenadio kad sam video rusevinu) pa bi mogao da kazem koju rec vise :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: kuca i warriori

Post by sto mu gromova »

Moff_Tarkin wrote:A sto se tice komplimentarnih boja to je samo nesto sto je neko procitao...
reche moff tarkin...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: kuca i warriori

Post by Dzon Vejn »

Sve ostalo mi se svidja (mada se apsolutno slazem da crvena moze malo da se potamni i dobije neku senku), ali oni plavi plastovi su mi zaista promasaj. Totalno mi se ne uklapaju sa ostatkom figure.
A sto se tice komplimentarnih boja to je samo nesto sto je neko procitao i ima puno izuzetaka u rl.
Covece, kad budes ofarbao ovako: http://www.coolminiornot.com/217072 figuru, onda mozes da kazes da sto mu gromova mozda ima manje znanje o figurama od tebe ;). Ja do sada jos nisam dobio los savet ni od njega ni od Ivana.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: kuca i warriori

Post by Moff_Tarkin »

Sto je vama sve rasprava ?
Kazem svoje misljenje valjda smem ?
Neka covek proceni koju mi je savet korisniji.To sto covek dobro farba svaka njemu cast ali nije od izmislio farbanje a to sto sam napisao je iskustvo 100 ljudi koji farbaju mnogo bolje od njega.Samo govorim onako kako su mene ucili.
Ako zelita raspravu oko ovog radimo to na pm bez potrebnog spama ovde.
User avatar
DeathJester
Posts: 180
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:16 pm

Re: kuca i warriori

Post by DeathJester »

Meni su licno boje previse svetle za figure koje treba da predstavljaju ratnike haosa. Inace mi se svidjaju ;-)
To je moje misljenje valjda se nece naci neki lokalni badass mothafucka uberpro genijalni painter da me napushi zbog toga.
@Dzon Vejn > ur pwnd!
Onaj zmaj je extra odradjen,ja bi mu odmah dao desetku iako se meni licno ne svidja boja. Po meni ne postoje sad tu neka pravila sta sme a sta ne sme,jbt koja god da ti je kolor shema uvek ce neko jesti govna kako ne valja kao sto ce neku hteti da izigrava advokata kao Vejn i brani to,blablablabla...
Open mind is like a fortress with it's gates unbarred and unguarded.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: kuca i warriori

Post by Shunka »

Postovi su brisani i menjani da bi se uklonio nepodoban i nepotreban sadrzaj.

U konkretnom slucaju medjusobno prozivanje. Sto direktno sto naizgled suptilno.

@Moff_Tarkin: nije lepo osporavati tudje dobronamerne savete. Pogotovo sto se radi o osobi koja ocigledno zna o cemu prica.
@Dzon Vejn: sledeci put kad pomislis "nisam normalan sto ovo postujem" jednostavno nemoj to da postujes.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: kuca i warriori

Post by Dzon Vejn »

Bez brige Sunka, danas sam udvostrucio svoju "foe" listu ;) (dodao sam jos jednoga na istu). A posto vidim da se Moffu javio i brat da mu da "moralnu podrsku", onda cemo da utrostrucimo listu i nema problema ;).

Potpuno si u pravu Sunka, za onaj komentar upucen meni, ali nekada je to jednostavno jace od mene (a zaista se trudim). Zato sada imam novi moto: kada pomislim "nisam normalan sto ovo postujem" jednostavno prosiri "foe" listu ;). Mnogo dobra opcija, savetujem i ostalima da probaju njene blagodeti ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: kuca i warriori

Post by Pendargon »

Znam da je OT, ali ne mogu da izdrzim a da ne pitam: A sta je "foe" lista?
Neka opcija na forumu (kako mi se cini iz tvog posta), ili tvoja licni grudgebook pa na njihove postove neces odgovarati? :D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: kuca i warriori

Post by Dzon Vejn »

Pendargon wrote:Znam da je OT, ali ne mogu da izdrzim a da ne pitam: A sta je "foe" lista?
Neka opcija na forumu (kako mi se cini iz tvog posta), ili tvoja licni grudgebook pa na njihove postove neces odgovarati? :D
Nenene, opcija na forumu. I od kad sam je prvi put otkrio, bilo mi je mnogo lepse. Kad nekoga dodas u foe listu, i taj neko nesto napise, onda umesto da vidis sta je napisao, izadje tanka linija na kojoj pise "ej neki cobanin budala, koji ti je na foe listi, je opet nesto baljezgario! Ako si bas potpuno siguran da hoces da se zajebes i proictas njegovu poruku, klikni ovde (ali to onda radis na svoju odgovornost!)".

Kazem mnogo dobra opcija.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: kuca i warriori

Post by Pendargon »

8O
Sjajno. svidja mi se...
8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
gotmong
Posts: 17
Joined: Mon Jun 02, 2008 9:18 am

Re: kuca i warriori

Post by gotmong »

hvala na savetima prenecu ih mom drugu koji je bojio ovo...a terene je radio lik koji je nekad drzio klub ovde u nisu, stvarno ih fenomenalno radi pa ako vas zanima mogu da postujem jos neke slike? :)
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: kuca i warriori

Post by Kirgan »

Naravno ipak treba dati sve od sebe radi napretka :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Re: kuca i warriori

Post by No 1 »

a to sto sam napisao je iskustvo 100 ljudi koji farbaju mnogo bolje od njega.Samo govorim onako kako su mene ucili.
Ajde neki link ka radovima tih ljudi.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
Locked

Return to “Kreativna sekcija”