Magneti

Locked
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Magneti

Post by Rat with a tool »

Po nekim forumima sam citao da ljudi ugradjuju magnete na minijature da bi mogli recimo Carnifex-u da menjaju oruzje i sl. Je l' imao neko iskustva sa ovim? Posto me bas zanima sta i kako, jer kapiram da cu cesto zeleti da menjam listu, te nije bas isplativo imati 15 razlicitih Carnifexa/Tyrant-a :?
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Sta znam, meni se isplatilo da imam vise carnifex-a :D Najbrza varijanta ti je da stavis samo jedan deo greenstuff-a (najbolje zuti) u supljinu gde se spaja ruka sa torzom, pa da tako mozes da menjas. Prakticnija i trajija varijanta je da pinujes ruke, ali da ih ne zalepis pa da mozes da menjas po potrebi.

Samo da ti skrenem paznju - ovako ces moci da menjas samo naoruzanje, ne i biomorphe (eventualno ces moci glavu, ali neki biomorphi ne idu na glavu).
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Haha, pa i ja bih radije 15 Carnifex-a, nego samo jednog :D
Elem, hvala na odgovoru!
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Post by Skobra »

ajd ovo je slican ali malo laksi problem...

Naime u FOW nemacka parachute baterija moze da ima 2 vrste topova i sad da ne duzim da li neko zna ge imaju da se nabave ti neki magnet-listici ili kako god ih zovu pa da mogu da menjam orudja...
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Magnet

Post by opsidiannight »

Ako mislis na magnetne ploce mogu ja da ti nagavim neku manju kolicinu. Nije bas jak ali cu ti doneti pa vidi da li ti odgovara.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Post by Skobra »

ok ajd da probamo
User avatar
Thael
Posts: 70
Joined: Sun Oct 24, 2004 12:02 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Thael »

U novim kinderjajima sa Golden Compass temom imas preterane magnetne folije. A i cokolada je lepa
"Nemoj sine ni posred dzade, ni onkraj, nego 'nako..."
Isman ibn Ferizzi
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Neodijumski magneti cilindricnog profila se mogu naci
a) U svim slusalicama (ovo moze biti jeftino resenje)
b) u Radio Klubu, Timocka 18

Za 'listice' vec ne znam.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Listitji- razne ukrasne dzidza bidze koje se kache na recimo frizidere, a mogu se kupiti- pogadjate- u sve za 95 din :wink: Istina, chesto kolichina nije velika, ali ipak... Osim toga, dok su u istim prodavnicama prodavali i komplete onih kriminalnih modelarskih (pazite- ne onih klasichnih, na izvlachenje) skalpela sa kako-tako dobrim dodatnim oshtricama (mislim da ih se dobije 13-14 razlichitih), uvek se dobijala i jedna, 10-ak cm duga magnetna traka.
@Lord Warrior: ti magneti iz slushki su suvishe veliki da bi se stavljali na postolja za WM :wink:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Zapravo, magneti iz 'bubica' staju ispod postolja.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Locked

Return to “Kreativna sekcija”