Zalepi, odlepi...

Locked
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Zalepi, odlepi...

Post by Rat with a tool »

Postoji li neki bezopasan (po model) nacin da se plasticna figura rasklopi? Znaci ne nekom upotrebom sile, skalpela i sl. nego nesto manje brutalno :D
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Zalepi, odlepi...

Post by Hypodermic »

Sredstvo koje uklanja farbu takodje razgradjuje i odredjene vrste super-lepka. Pitaj betu za detalje. I sledeci put tri puta meri a jednom seci, ovaj, lepi :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Zalepi, odlepi...

Post by bojan »

Neke vrste super lepka se rasgradjuju nakon duzeg stajanja u alkoholu.
Ali ako si lepio lepkom za plastiku - nema ti 'leba.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: Zalepi, odlepi...

Post by orome pancevo »

Uzmes noz ili skalpel jos bolje,zagrejes na vatri,moze upaljac,i onda topis polako i precizno.Tehnika je mesarska ali sad,ako si ocajan... :D
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Zalepi, odlepi...

Post by Hypodermic »

orome pancevo wrote:Uzmes noz ili skalpel jos bolje,zagrejes na vatri,moze upaljac,i onda topis polako i precizno.Tehnika je mesarska ali sad,ako si ocajan... :D
Skalpel zagrejan, ako vec mora da sece jer nece lepak da se razredi. Ali to moze da bude jako sloppy, ako ga pregrejes krenuce gadno da topi detalje oko toga sto seces. Sta si to uopste zalepio?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Zalepi, odlepi...

Post by bojan »

Hirurski nozici za skalpel su 40-50din komad. Preseku sve bez muke, i ne moraju se grejati.
Ne budite cigani iako zivite u Srbiji.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Zalepi, odlepi...

Post by Hypodermic »

Mozda je nesto malo teze dostupno, beta ;) Sve bi bilo lepo i krasno i lakse kada bi nam covek rekao STA je pogresno zalepio....
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Re: Zalepi, odlepi...

Post by xclub »

Iskreno ja sam uvek lepio svoje plasticnjake sa onim loctiteom... I onda sam uzeo secice, i umesto da pritisnem, samo sam vukao plasticni deo da ga odvojim od drugog dela... I uvek mi je uspevalo da ga odvojim bas na onom delu gde sam lepio...
Image
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Zalepi, odlepi...

Post by Rat with a tool »

Hocu da probam da rastavim onog jednog Termagant-a iz Macragge seta, da bih grindzom mogao da mu sredim grudni kosh(posto je model retardiran, pa jedna strana ima ona "rebra" a druga nema).
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Zalepi, odlepi...

Post by bojan »

Hypodermic wrote:Mozda je nesto malo teze dostupno, beta ;) ...
Nije.
Ima da se kupi na medicinskom/stomatoloskom/veterinarskom.
Sto je 5 minuta peske od HS-a.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Locked

Return to “Kreativna sekcija”