Uprising 2010

Locked
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Uprising 2010

Post by Severian »

Pošto nama hronično nedostaju tereni i to pogotovo lepi tereni, odlučili smo da napravimo konkurs za najlepši teren. Sistem koji smo zamislili je istovetan takmičenjima koje smo na ovo forumu već videli. Svako ko želi da učestvuje se prijavi i onda pravi teren. Na kraju se postuju slike terena i učesnici glasaju o najlepšem terenu. Ako bude bar 8 učesnika Valhala će pobedniku uručiti nagradu od 50 eura (keš). Ako bude više učesnika potrudićem se da bude nagrada i za slabije plasirane.
Glasanje će biti tajno a objavićemo ga na Uprisingu gde ćemo i uručiti nagrade. Ja planiram da ovaj konkurs objavim i na forumima drugih klubova i da ih pozovem da ovde postavljaju svoje radove i učestvuju. Nadam se da će vam ovo biti interesantno i da ćete nam pomoći da dođemo do lepih terena a istovremeno se potruditi da osvojite lepu nagradu.

Teren bi trebalo da odgovara za warhammer, znači da je veličina 6*6 do 6*12inča. Manja odstupanja na više ćemo tolerisati. Tema ovogodišnjeg Uprisinga su Pirati ali to za vas nikako nije obavezujuće.
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Uprising 2010

Post by Moff_Tarkin »

Imate li mozda neki odredjeni teren koji vam fali i koji bi bas hteli da imate ?
Isto da li vama radi forum ?Posto kada god kliknem na njega ovo mi izbaci http://img18.imageshack.us/img18/9957/48419718.png
Pozdrav Milos
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Uprising 2010

Post by Severian »

Sve što napravite je dobro došlo. Ja računam da će nam ove godine trebati oko 30 stolova, što je 150-180 terena....
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Uprising 2010

Post by PeraNekron »

A sto ne iskoristite tih 50 evra za nabavku materijala, pa onda sami krenete da pravite terene? Nije tesko, verujte mi.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Uprising 2010

Post by Severian »

Veruj mi da hoćemo. Treba ona od prošle godina popraviti i napraviti još novih. Ideja ovoga je da dobijemo nešto lepih terena.
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Uprising 2010

Post by PeraNekron »

Kao sto rekoh...nije tesko napraviti lepe terene. ;)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Uprising 2010

Post by bojan »

Saethwyr wrote:Kao sto rekoh...nije tesko napraviti lepe terene. ;)
Treba neko da sedne i da radi. Treba da se uloye neke pare. Treba da ljudi imaju svest da to treba da se uradi. Znas i sam da je to prilicno zajebano.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Uprising 2010

Post by PeraNekron »

bojan wrote: Treba neko da sedne i da radi. Treba da se uloye neke pare. Treba da ljudi imaju svest da to treba da se uradi. Znas i sam da je to prilicno zajebano.
Znam da je organizacija zajebana. Ja sam mislio na vestinu. :)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Ozgilijat
Posts: 21
Joined: Thu Jul 23, 2009 10:23 am

Re: Uprising 2010

Post by Ozgilijat »

da li je ovo takmicenje jos uvek aktuelno ili ste odustali? ako jeste, prijavio bih se :D
User avatar
Thael
Posts: 70
Joined: Sun Oct 24, 2004 12:02 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Uprising 2010

Post by Thael »

Jeste aktuelno, tema su piratska ostrva, al ako neko ima preteranu ideju za nesto drugo, bring it on!!!
Image
"Nemoj sine ni posred dzade, ni onkraj, nego 'nako..."
Isman ibn Ferizzi
User avatar
Ozgilijat
Posts: 21
Joined: Thu Jul 23, 2009 10:23 am

Re: Uprising 2010

Post by Ozgilijat »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Eto recimo nesto tako...
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Uprising 2010

Post by Kirgan »

Simpa :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Uprising 2010

Post by Severian »

Lepo je! Nadamo se da će se još neko zainteresovati za ovaj konkurs...
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
Locked

Return to “Kreativna sekcija”