Mordheim kampanja

Moderator: Moderators

User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Ok iz versko-prakticnih razloga sve se pomera za 7 dana je li to ok 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

jeste faja cika kirgane :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Kirgan wrote:Kampanja pocinje u cetvrtak a razlog za tvoje skidanje sa spiska je veoma jednostavan ovo treba da bude opusteno druzenje a posto si ti dokazao da to ne mozes bolje da te skinem dok to ne naucis jer ako ces ti da prsnes svaki put kad ti nesto ne odgovara jbg ali ne mogu to vise tolerisati a popsto sam ja zaduzen za kampanju zali se Sahi ( inace mi zao lepo ofarbanih modela ali i to je neka satisfakcija ako ti to nesto znaci ) a sto se tice nekog igraca sta sam ti ja lepo rekao :roll: 8) :twisted:

Hvala Kirgane...
Last edited by Mind Uploader on Wed Apr 04, 2007 10:08 am, edited 1 time in total.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

A sad idi kod mame da joj places a meni se gubi sa ociju dok ne odrastes i ne naucis da se ponasas sto ce biti nikada po svemu sudeci a sad adio iz mog zivota :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Mind Uploader wrote:...***...
Ovo ces obrisati sa teme i javno se izviniti Kirganu inace ce tvoj buduci boravak na forumu biti veoma kratak.
Ovo je skoro pa zvanicno.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Boco ako ti je vreme problem bolje da ne kreces od pocetka. Na spisku ima ljudi koji radi svaki dan bar od 9 do 5 a imaju i potomstvo, i niko od njih se nije javio da mu ista smeta. Nemoj da nam napravis pakao od kampanje, pliz.
(ovo izrice covek koji igra vampire svakog vikenda u terminu na kome si ti insistirao, a tamo te nisam video cirka 2 meseca)
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

kom terminu kojem sam ja insistirao? U zadnja dva meseca me niko nije zvao... Imam vremena za mordheim jednom nedeljno za partiju od 4 sata sigurno, samo mi nije odgovaralo da mi se za nesto takvog oblika javlja da pocinje odmah sad u cetvrtak, nista drugo.

A sto se vampire-a tice, ja jedino ne mogu nedeljom zbog treninga. Kada je najzad nikica krenuo da organizuje subotom, ja dobijem posao subotom. Za sada subotom ne radim, ali nesto ne vidim da zivka covek...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

bojan wrote:
Mind Uploader wrote:...***...
Ovo ces obrisati sa teme i javno se izviniti Kirganu inace ce tvoj buduci boravak na forumu biti veoma kratak.
Ovo je skoro pa zvanicno.
Javi kad postane zvanicno. Ostacu na forumu samo dok ne prodam figure koje imam a posle mozes da onanises brisuci me sa foruma...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Kirgane, Srdjane... WTF?! od kada se vas dvojca svadjate?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Mind Uploader wrote: ...a posle mozes da onanises brisuci me sa foruma...
Sve sto hoces da mi kayes moyes mi reci licno... Ali ne, ti ces tada sutnuti stolicu... :lol:
Postalo je zvanicno.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

bojan wrote:
Mind Uploader wrote: ...a posle mozes da onanises brisuci me sa foruma...
Sve sto hoces da mi kayes moyes mi reci licno... Ali ne, ti ces tada sutnuti stolicu... :lol:
Postalo je zvanicno.
Betice sve sto imam reci cu ti licno... A ako ti mene izbacis sa foruma ocekujem da izbacis i sebe zbog onoga sto si pisao o meni ranije...

Kirgane izvini. Zao mi je sto sam te upoznao... Zao mi je sto si toliko vezan za svoje likove u frp-u da ces se posvadjati/izvredjati me/pljuvati me okolo zbog toga... Zao mi je sto svoje probleme u zivotu resavas maltretiranjem NPC-ova u frp-u i vredjas saigrace kada njihovi likovi probaju da napuste druzinu i/ili da te sprece u maltretiranju. Zao mi je sto ti je problem da razdvojis nesto sto je zamisljeno kao zabava i stvaran svet. Zao mi je sto si me podlo iskljucio iz kampanje za koju sam ti ja dao linkove do pravila. Zao mi je sto si odlucio da se za svadju oko frpa svetis u stvarnom zivotu u Sahinom/Djokicinom fazonu...jadno i bedno. Vidim da ucis od njih, mozda ti i Djokica postanete najbolji drugari, a? Posto imate dosta toga zajednickog... :roll:
I, da naravno da mi je zao sto sam te uvredio preko foruma. To je neoprostivo. Znam da to vredja tvoja delikatna osecanja deteta od 7 godina, moramo misliti na tvoj razvoj. Kao i na Betino osetljivo psihofizicko stanje. Uzivajte momci, igrajte se lepo...
Last edited by Mind Uploader on Wed Apr 04, 2007 2:31 pm, edited 2 times in total.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Prvo, dosta sa raspravom. Ovo treba da bude konstruktivna tema vezana za kampranju, a ne za lina prepucavanja. Stoga svaka rasprava prestaje ovde.

Ako jos ima mesta, mozda bih se mogao i ja igrati. Sledeci cetvrtak mi odgovara (u sledeci petak idem na trodnevni put). Hexenjegeri, naravno.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ok, imam par pitanja za dragog nam organizatora:

Kako ce nasi heroji nabavljati opremu tokom kampanje non-stop, koliki wysiwyg bi bio prikladan? Mislim, jako rado bih voleo da imam model koji je toliko modularan da mu po potrebi skidam i stavljam opremu, ali za neke sitnice tipa vrecice i sl to ce biti malo teze.

Nigde u pravilima ne mogu da iskopam jedan detalj kojeg se secam od ranijeg igranja - upkeep tvoje bande. Znam da sto vise modela imas to manje para dobijas kada prodajes wyrdstone, ali da li ima i fiksan upkeep u zlatnicima tvoje bande? Tipa, moras da platis 5 zlatnika za svakog heroja da ti ne bi skapao od gladi ili nesto tako?

Da li heroj u bandi moze da koristi samo hero chart ili i hero i henchmen chat za opremu? Pitam jer light shield dodaje na save, a buckler smao na parry, a skavenski heroji mogu samo buckler...

I poslednje pitanje - da li i dalje vazi za cetvrtak,i u koliko sati?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

boco figure ne moraju da budu wysiwyg kasnije, na pocetku je to pozeljno. Liste bandi su javne, tako da nema muljanja sa opremom.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

E ljudi, ja kupio kokice, ajde sad da nastavite sa raspravom :lol: ....
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Megabaja wrote:boco figure ne moraju da budu wysiwyg kasnije, na pocetku je to pozeljno. Liste bandi su javne, tako da nema muljanja sa opremom.
Ma nemam nameru da mulajm sa opremom kao neki khm igraci khm nekih khm karticnih sistema (ne mislim na tebe naravno, otkud ti ideja uopste o mulajnju bve?!) Pitam jer konvertujem modele od starih skavena koji su mi ostali, pa zato me interesuje. Zao mi je recimo sto jedan plast koji sam pravio nije bas sjajno ispao, ali bolje ista nego nista. Eshin fighting claws su zato sasvim ok ispale.

Bitnije mi je ovo za koriscenje opreme. I za upkeep.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Hocu ja da budem ork! :twisted:

NE ULAZECI KO JE U PRAVU MOLIM VAS DA OBRISETE CELU OVU RASPRAVU JER JOJ STVARNO OVDE NIJE MESTO!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

mladjano bugarce wrote:Hocu ja da budem ork! :twisted:

NE ULAZECI KO JE U PRAVU MOLIM VAS DA OBRISETE CELU OVU RASPRAVU JER JOJ STVARNO OVDE NIJE MESTO!
Cekaj, stani, kako nije... a publika? a sta sa nama koji smo kupili kokice i sad hocemo da ubijamo vreme na poslu? :P
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Koju raspravu? Ja ovde ne vidim nikakvu raspravu...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Post by Skobra »

Nigde u pravilima ne mogu da iskopam jedan detalj kojeg se secam od ranijeg igranja - upkeep tvoje bande. Znam da sto vise modela imas to manje para dobijas kada prodajes wyrdstone, ali da li ima i fiksan upkeep u zlatnicima tvoje bande? Tipa, moras da platis 5 zlatnika za svakog heroja da ti ne bi skapao od gladi ili nesto tako?
Nema toga - upkeep je uracunat u tabelu prodaje wyrdova. Za hired swords placas dodatno
Da li heroj u bandi moze da koristi samo hero chart ili i hero i henchmen chat za opremu? Pitam jer light shield dodaje na save, a buckler smao na parry, a skavenski heroji mogu samo buckler...
Na pocetku samo sa hero liste. Uzgred shield daje save samo protiv shootinga a bukler ti omogucava parry ali ne daje bonuse

A da li neko zna gde se nalaze pravila za Priest of Mor?
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Dakle vazi za cetvrtak i bice od 12-16h u petak najverovatnije isto a za subotu i nedelju cu javiti naknadno tj okacicu raspored igranja koji zavisi od mojih smena :roll: 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Kirgane... ja radim svaki dan do 16... mogu tek posle 16 da igram. Mislim da sam to vec i rekao. Za sada mi je takvo radno vreme i ne verujem da ce se menjati narednih 2 nedelje. Posle toga mozda hoce.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Kirgan wrote:Dakle vazi za cetvrtak i bice od 12-16h u petak najverovatnije isto a za subotu i nedelju cu javiti naknadno tj okacicu raspored igranja koji zavisi od mojih smena :roll: 8) :twisted:
Nazalost ne mogu doci ove nedelje u cetvrtak ili subotu...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Petak od 16-19:30h 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Kirgane, da li si procitao pravila da se en degodi fijasko od juce?
Javi kad i ostali odigraju poteze, i vidi da li ce ona bitka da se racuna uopste (i daj molim te zarad drugih igraca, koristi gotove scenarije, ili playtestuj na meni scenarijo pre upotrebe, kao juce :lol:)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Dakle bice to regularna partija a pravila za ambush su sledeca:
1 najgora opcija
2-5 normalan ambush scenario
6 najpovoljnija za igraca
Asasini i rendzeri imaju sledece
1 isto
2-4 isto
5-6 je 6 gore
tako da je sve regularno 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ok Kirgane, moze mali report kako za sada napreduje? Sta se otprilike dogadja i sl? Kad me zelis za round dva? (znam da ova recenica zvuci cudno, ali pak je postujem :D)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Pa sledeci potez ce biti najavljen ali zaposlenost kod igraca ce da zahteva mozda i produzenja da bi svi stigli da igraju 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Kirgane, kada si slobodan za rundu dva?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Pa mislio sam da sacekam do nedelje da se odigra pa ko je odigrao odigrao je ali sto da ne unesimo malo XaOCA tako da moze :wink: :lol: 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ne mogu da poverujem da nisi uspeo da mi odgovoris na pitanje :) Pitao sma KADA si slobodan a ne da li si :D Ajd videcu da svratim u nedelju pa da se poigramo nesto.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Sreda i petak od 12-19h a nedelja od 15-19h :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Petak sam tamo, mozda cak savatam i Dedu za bloodbowl.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Vidimo se u petak onda :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Hit drugog poteza Tomb Kingovi su izazvali svoje drevne neprijatelje Vampire moguca iznenadjenja :wink: 8) :evil:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Dakle stari Kralj od ruina je pao pod udarcima mladjane Vampirele pod budnim pogledima pacova ubica koji su krenuli da se omrse tudjom nesrecom do kraja ali Vampiri su dobili 2 deo relikvije :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”