Питајте Чику

Moderator: Moderators

User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Питајте Чику

Post by Zulufic »

Postovani Gaspodine Ciko,

U ime Reda Plave pilule
Dodeljujemo ti: Orden Plave Pilule Sa Zlatnom Gajbom i Ukrstenim Kobasicama N-tog Reda

Za Pregalacki rad i bespostedno zalaganje na ovoj i svim drugim temama na forumu, a i sire. Za uklanjanje svakog traga normalnosti u ovom drustvu, propagiranja zajebancije i ludila, i raznih napitaka sumnjivog porekla. Toja dela, nikada nece biti zaboravljena, medju svim postovaocima i prijateljima plave pilule i ostalih pilulica. Jer pilula je mila koje god boje bila. Slava ti!....Ahm ovaj .... Da nam ti pozivis dugo u sreci i veselju.

Potpis

Njegova Ekselencija Lord Zulufic od Plave Pilule



P.S.
Dear Uncle,

What did you do last night (if you remember)??? :twisted: :twisted: :twisted:
Image
Image
Image
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Re: Питајте Чику

Post by Homer »

Dragi Ciko, u poslednje vreme me prilicno kopka sledece pitanje:

Koliko narezaka i/ili pasteta i/ili skusa i/ili cufti u paradajiz sosu vredi kao jedan pasulj iz SDO - a?

Iskreno,
Tvoj Homer.
User avatar
milos
Posts: 90
Joined: Sun Oct 16, 2005 5:12 pm
Location: In a galaxy far away

Re: Питајте Чику

Post by milos »

Čiko evo imam ja jedno pitanje koje me muči već par dana, pa sam nakon čitanja ove teme zaključio da nema boljeg mesta da pitam...

Dakle...

Koliko košta box Flagelanata u HS?
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Питајте Чику

Post by Zekina banda »

Deco, nebi da vam kvarim zabavu, ali
CIKA JE LAZNJAK!!!

Da nije laznjak znao bi da je zagor-te-nej duh koji hoda, a ne duh sa sekirom.
Idi ciko druzi se sa Ljubisom-vas-muz-nije-plav-covek-kratkog-je-veka :-({|=
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Питајте Чику

Post by Pendargon »

Da nije laznjak znao bi da je zagor-te-nej duh koji hoda, a ne duh sa sekirom.
Obojica ste u krivu!!!!
Naime, svi znamo da je nas heroj detinjstva Zagor Te-Nej duh sa sJekirom!!!

prilazem dokaz :

http://www.zlatnaserija.com/zagor/zagor.htm
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Питајте Чику

Post by Duc d' Elchingen »

nešto sam zabrljao...
stoga editovanje
Last edited by Duc d' Elchingen on Thu Nov 27, 2008 12:51 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Питајте Чику

Post by Duc d' Elchingen »

A Fantom je Duh koji Hoda.
Nego da i ja nešto pitam Čiku...
Kada će biti gotovi moji Sinovi Severa?
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Питајте Чику

Post by Zulufic »

Dragi Ciko,

Mene ne interesuju ti njini dusi, nego mene jedna muka muci, ja sam bio ubedjen da su ustvari glavni likovi tih romana: Ciko, Gruco, Java i Grumf, jer su oni u stvari ono zasta ljudi i citaju te romane u slikma. Ti nasilnici kao Zargor i ostali ljudi od sjekire i macha samo proizvode smesne zvuke i iskazuju deci pogresne vrednosti i prave od njih nasilnike. Da li je to tacno?
Mi u tebe ciko verujemo sta god ti lazljivi jezici govorili!!!
Iskreno tvoje,
Udruzenje SLjS
Image
Image
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги Зеко.
Знам да је човеку тешко да се присети детињства како године одмичу. Немој да те је стид, сви грешимо. Зато ти лепо стрипове у руке, батали бизнис на једно пола сата, и читај да се потсетиш. Загорова секира је уствари томахавк.

Поштовани Пентхаусдрагоне. (Кад умру Лари Флинт и Хју Хефнер ти ћеш их наследити, можда је неки већ умро)
Рећићу само.
Тко лети вриједи, тко вриједи лети.

Пеђа ти стари раскалашко.
Стижу поносито поносити синови поноситог севера. Једина земља која је поразила Сједињене Америчке Државе у рату се сагињати неће. Следећи викенд шест комата.

Зулурфе барабо.
Драго ми је да си бољег расположења. Верујем да је то због уживања у брачним обавезама.
Верујем и ја у тебе.
Успут, ово могу само теби да кажем. Мало сам попио па баљезгам по форуму. Надам се да није провидно. Не могу ни упитник да убодем на ћириличној тастаури.
Фала на ордену, јож само да постанем Хародни Херој и чан САНУ-а и мој животни сан је испуњен. Народни Херој јер ти држава одма даје пензију а академик да променим име Академиније у Акадамија Науке и Уметности Србије. То би био зајебан акроним.

А сад озбиљни одговори на озбиљна питања младих.

Милоше неозбиљни.
2100 мали 3500 велики.
За ову информацију дугујеш Киргану ћевапе. Већ сам му рекао, недо ти бог да покушаш да се извучеш. Ај удравље, памет у главу и Киргану ћевапе.

Млади поручниче Хомере.
Прави одговор је.
Конзерва пасуља нема цену. Безвредна је. Неки би дали све на свету да једу нешто друго док би други дали шта год пожелиш само да је имају. Ја спадам у ове друге и са поносом могу рећи да је пасуљ најбоља храна на свету. Прва ствар коју ћу урадити пошто освојим 7. на лотоу је да одем у Мексико на 6 месеци на Тур Де Пасуљ. Ваља пробати најбоље. Чуо сам да тамо имају преко тридесет врсти пасуља. једва чекам, Мексико ево мене.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Питајте Чику

Post by Zulufic »

Dragi CIko,

Gledajuci jucerasnji skup mladih ljudi opsednutih pomorskim okrsajima zapitah se.... Kako naterati papagaja da od pijanice postane dominator svih mora?

Unapred zahvalan,

Zulufic Straiji
Image
Image
Image
User avatar
Luka
Posts: 136
Joined: Thu Jan 15, 2004 10:01 am
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by Luka »

Dragi Čiko,

Već nekoliko dana po gradu jurim neku radnju u kojoj prodaju zelene sakoe. Obišao sam sve second-hand shopove u Prizrenskoj, Narodnog fronta i sijeset drugih na potezu od Takovske do Kalemegdana. Planiram uskoro i da svratim do Depoa da možda tamo okušam sreću ali sam pre toga pomislio da pitam Čiku jer "Čika zna najbolje."
Čiko, da li znaš još neku radnju gde bih mogao da nađem takav sako? Stvar je prilično hitna i bio bih ti veoma zahvalan ako bi mogao da mi odgovoriš do vikenda.

Hvala unapred,

Luka
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam nasao u igli... i sada heklam i super mi je!
http://piv.pivpiv.dk/
http://kevan.org/brain.cgi?Grim%20Morieth
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Поштовани Лука.
Који ће ти мој зелени сако ако немаш зелене гаће ма ја без њих ни у тоалет не бих ишао. Мислим, стварно?
Шалу на страну, тражио сам по нету и најближе што сам нашао је у Хрватској. Зато ако си присталица покрета ''Купујмо Хрватско, будимо кроативни'' само навали. Ипак, ако ти се немили ићи толико по сако послушај мој савет. Пробај у бутицима половне одеће ''Две Шмизле''. Одеш у један а ако немају замолиш да позову остале радње да се распитају. Ако и то не упали предлажем ти одлазак у мрске шопинг центре попут Меркатора, Магме, Идеје и сличних депо(ниј)а.
Срећно и џаба се трудиш, ма и да ти је сако зелен попут сунца неш се ти о ону ствар огребати, нема шансе. Зато ти лепо послушај чику и циркај до неких пола два. Тад су цуре већ обневиделе од пића, пао им мрак на очи, а и ти ћеш бити толико цирке да ти неће бити важно. И на крају немој доводоти кући никог коме не би дао судове да ти пере.

Колега Зулуфе баш лепо што сте се јавили. Како деца, како жене ти стари превејани полигамисто?
Мало се занех. Кажеш уштва папагајска је проблем. Ма, нема проблема. Папагај је превејана и надасве прљава животиња која неће зазирати ни од чега да постигне своје циљеве. Они су следећим редоследом, да се напије ко мајка и да постигне глобалну доминацију маоистичког стила. Пошто се прво напије ко стока није ни чудо што му други део плана не успева. Ипак на прошлом турниру сам му забранио рум, мајке ми није га ни лизнуо, већ је пио пиво. У том припитом стању је био способан да оствари доминацију над карипским морима. Кад га излечим од пића тотална глобална доминација је неминовна. Свет ће бити његова кутија са крекерима и моћи ће да пије до изнемоглости.
Надам се да сам ти помогао и ај уздравље.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Mind Uploader

Re: Питајте Чику

Post by Mind Uploader »

Dragi Ciko, kako neko ko pije pivo moze da pobedi na turniru u grogicima? To je kao kada bih ja biciklom pobedio na maratonu.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Виспрени Мозгоутоваривачу.

То је једно од питања које већ деценијама муче алкохоличарску сцену румопија. Неки би то назвали случајношћу, други пак почетничком срећом. Лично, ја се опредељујем за теорију завере. Вероватно је неки страни концерн, који у поседу држи домаћу пивару, поткупио остале играче да пусте пивопију да победи. Такав, незапамћен и дрски успех пивопије би требао да гарантује пораст продаје пива и банкрот ривалске дестилерије која мућка поменути рум. Ипак, не знају страни богатуни и землјопоседници да је домаћи човек тврдоглаве сојте и да га неће тако лако преобратити у пивопију. Зато не наседајте на јефтине рекламне трикове белосветских бараба и капиталиста већ наставите да се борите за предмоћ рума и грога. Напред браћо револуционари, до последње капљице грога и апсолутне доминације светским морима.
Јуриш.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: Питајте Чику

Post by jorgurt hlebozvak »

Premudri Čiko (ovo je pleonazam jer samo Čika može biti premudar),

Bliži se 31. decembar po Gregorijanskom kalendaru i doček nove godine po istom. Što je ovaj datum bliži, sve me više muči jedna, zapravo nekoliko dilema koje samo ti možeš razmrsiti:
1. Kada zaista dolazi nova godina? Ako pogledamo kalendare širom sveta, uvidećemo da ona kod nas dolazi dva puta godišnje, 13. januara i 31. decembra, kod katolika samo 31. decembra, kod Kineza negde u martu, kod arapskih naroda islamske veroispovesti ovih dana,...
2. Zašto slavimo dolazak nove godine? Ako je to samo motiv da se napravi dobra žurka i da se napijemo, to možemo da radimo svaki dan i bez tih formalnosti. Ali, ako postoji bolji razlog, voleo bih da znam o čemu se radi. Nismo valjda smrtno bolesni, pa slavimo što smo živi i u narednoj godini, čiji početak smo označili u našem kalendaru.

Uveren u istinski odgovor,

Veliki pozdrav,

Jorgurt
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by lord warrior »

Dragi Čiko,

Zbog katastrofalnih rezultata dobijenih na kockicama tokom prethodnih nekoliko sesija WFRP-a, moram postaviti sledece pitanje: Da bi se dobijali dobri rezultati, da li je bolje držati kockice na slici Alana Čumaka ili Megabaje?
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Поштовани Јогурте стара барабо и један од бољих лекова за мамурлук.

Нећеш ми, надам се, претерано замерити што ти нисам раније одговарао на питања. Разлог за то је моја жеља да не разбијам људима празничну еуфорију. Кад су већ наумили да славе ево им га на. Јер, сваки је повод довољан за славље, да чак и сахрана али о томе другом згодом. Могао би сада премудро беседити о којекаквим срединама зиме и пољопривредним фестивалима, попут сајма у Новоме Саду, али ни то нећу. Прави разлог је што се неки паметњаковић досетио да некад мора да се добро попије а не жали и ето нама прославе нове године. Дан као и сваки други само још бољи, јербо се не ради, само се крка и шљока. Ко је рад може и да разбија чаше, флаше и главе. Или да баци коју петарду, мало пуца из аутомата којег је донео са ратишта а ваља се и потрошити муниције ПВО топова што је остала од рата са НАТО-ом и остатком света, и за крај да се лише залиха не искоришћених противградних ракета. Потом, то је и најбољи дан за прављење деце али о томе неком другом згодом.

Драги Лорде Ратниче.

Врло добро, из праксе, ми је познато да не помажу ни једна ни друга слика кад су у питању коцкице. Додуше, Чумакова је добра за стомачне проблеме и кад те боле бубрези а Мегабајину ако имаш зубобољу, љубавних проблема или те ошине промаја. Прави рецепт за успешна бацања свих врста је држати коцкице на слици какве ''даме'' завидног попрсја. Што су јој веће млечне жлезде а то ће бацања бити издашнија. Мој фањорит је наравно Памела али из доба пре но што је фасовала хепатитис од обдареног Грка Томија Лија. Е сад, ту постоји и друга школа врачања на коцкицама коју заступа Довнгритер. Он тврди да су сисе пресудне али да власница моћног оруђа у борби полова мора да буде азијаткиња, најбоље ако је Јапанка. Његов метод користе сви љубитељи откачекних култура, манги и осталих џиџабиџа које се купују на Новом Београду код Кинеза. Ја лично преферирам мулаткиње. Постоји нека виша сила, готово да је то вуду љубави, који живи у њиховим сликама. Понекад зажелим да сам коцкица. Е, баш кроз ту емпатијску повезаност измећу попрсја мулаткиња или креолки, коцкица и тебе остварују се најбољи резултати.
Наравно ово важи за све системе сем ДнД-иа и Позива Ктулуа. За Ктулуа коцкице треба држати на слици неког од ликова који седе у скупштини, може и женски посланик, или неког од министра, најбољи су министри: унутрашњих послова, здравства или министра за омладину и спорт односно образовање. А за ДнД систем ради, из непознатих ралога, за женског играча Боцина слика а за мушког играча слика Боцине мачке.

Надам се да су вам моји одговори помогли у решавању горућих питања битствовања! Не либите се да питате Чику, јер Чика Вас воли и не би вам лагао.
Ај уздравље.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Питајте Чику

Post by ifke »

Ciko moram da te ispravim, kockice treba drzati MEDjU ZENSKIM GRUDIMA a ne na kojekakvim slikama! Naravno, sto vece grudi to bolje. Ko ne veruje, neka procita 'Dervis i smrt', tu sve lepo pise!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги Ифке.

Управо сам се окрепио којим пивом и твој пост ме је баш обрадовао. Убоо (једна од речи у нашем језику са два иста слова једно поред другоог) си праву истину.

Авај, ретки су они међ нама који себи могу приуштити овај моџо. Те срећне особе су Рик, Змај од Пентхауса (Пендрагон) и Мојсије (који то не ради јер игра картице).

Ипак, ко успе метути коцкице међ њедра поголема тај ће бацати право и јуначки. Ово је истина те је доказано и приказано у епској а и лирској поезији у читанкама. Проблем је што нико не чита српску поезију па не зна како се то ради:
Бранковићу, црни сине,
ђе не мете коцке силне,
међ груди девојачке бујне,
међ груди сладосрсне.
Не би твоје коцке заплакале,
заплакале и сузу пролиле,
над судбом јунака.
Већ би песмом ориле,
ориле и право бацале,
те тако душмане у врат сасекле.

Ето, тако су мудри од старина то чинили, а не ко ми. Кано неуке јаде бацамо а ни бацит не знамо. Богами, неће тако моћи довека. Сетиће се јунаци у невољи. Сетити груди девојачких. Те ће полетети их прихватити, и у њих коцкице метнути, и са нјима душманина посећи.

Знам само да су најбоље коцкице оне још увек топле од њједра дјевојачких. А ви момци видите шта ћете. Ил ћете бацати у празно или ћете себи цуре раде коцкице угрејати наћи.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Питајте Чику

Post by ifke »

ifke wrote:Ko ne veruje, neka procita 'Dervis i smrt', tu sve lepo pise!
evo sta pise u knjizi:

"Otišao sam njegovoj kući, nisam ga vidio cio dan i noć. Igrao je tavle s ocem, sjedeći uz njegovu postelju.
Starac se ljutio, bacajući kocke među crne i bijele trokutove:
- Pu, nalet te bilo, kako to padaš! Fazlija - tužio se momku - neće me zar.
- Jesi li huknuo u kocke, aga?
- Huknuo sam, ne pomaže. Je li Zejna tu? Da ih samo malo stavi među prsa.
- Sramota je, oče!
- Šta od mene može više biti sramota? Je li sramota, Fazlija?
- Nije, aga, Bože sačuvaj."
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Питајте Чику

Post by Duc d' Elchingen »

Čiko zašto te niko ništa ne pita već skoro mesec dana?
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by kgkid »

Zasto ljudi imaju potrebu da od Isusa prave nindzu, zasto? :wink:
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Питајте Чику

Post by ifke »

Dragi Ciko,

danas sam bio kod zubara i video sam da na nekim vratima pise 'rukovodilac kojeonobese sluzbe' pa sam se zapitao da li rukovodilac vodi rukom ili vodi ruku?

unapred hvala na brzom odgovoru.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги Ифке.

Управо се освежих са пар пива, па реших да ти одговорим. Прво да похвалим твоју улјудност и пристојност у опхођењу са старијима. Види се да имаш ''домаће васпитање'', а не ко неки који имају ''домовско васпитање''
Твоје питање је од велике важности за Српски народ, светску политику и наш спорт понајвише. Јер, ко не зна водити, тај ни селектрског мача нек се не лаћа. Ипак, многи неуки, приглупи и грамзиви људи су одвајкада покушали руковлажити, тако се исправно каже, овај народ до пропасти.
Елем, реч руководити је потекла од старословенске речи, е јеби га немам тај фонт,руковлажђати. Или у преводу са српског на српски руководити, односно руковлажити.
Није поента питања твога, а ниси ти крив већ данашње школе које децу не уче право, шта рука води, већ како.
Ко што су наши пијани а крвожедни и мудри преци знали, не можеш ствар водити а понајмање руку ако ствар није добро подмазана. Отуд оно влажити.
Мора се ствар добро подмазати да би клизила и тако икуда отишла односно отклизала. Како је право а богуми и милина водити.
Ми смо донекле сметнули са ума неопходност слиског, осим кад идемо код судије или лекара па носимо понешто да ствар ''подмажемо'', али Хрвати се нису одрекли овог корена подклизавања односно склискости. Већ су је искористили мудро па је од тога и настла Склискотека и реч милоклиз.
Зашто смо ми заборавили ту велику ваљаност живота свакодневног је тужно питање.

Надам се да сам ти помогао мојим одговором.

Ај уздравље.

Твој Чика.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by CHuPa »

Dragi Čiko, kažu da je danas "praznik" žena, a ova moja mati, moja cura i moja sestra NISU NIŠTA spremile za praznik. Zašto je to tako ?
Wanna play some shit !
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: Питајте Чику

Post by d00m1n80r »

CHuPa wrote:Dragi Čiko, kažu da je danas "praznik" žena, a ova moja mati, moja cura i moja sestra NISU NIŠTA spremile za praznik. Zašto je to tako ?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Shunka »

Dragi Ciko, da li da posaljemo Dawngreetera u Singapur?
Cuo sam da bi tamo adekvatno pazili na njega.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги читаоци и остали другари.

Ево стишала се осмомартовска еуфорија, цвећаре су испражњене, број жена које злостављају мушкарци и остале жене се вратио на ''нормалу'', па могу на миру и без претеране политичке коректности да прозборим коју на ту тему.
Некада давно, у ''добра'' времена жене нису морале да се брину о крупним стварима као што су политика, медецина, инжињерство, филозофија, уствари о ничему што није имало везу са кућом, породицом или потомством и наравно трачарењем.
Кхм, то наравно, како се социјална структура друштва мењала, више није погодовало све већем броју жена.
Зато су једног дана решиле да спале своје доње рубље у знак протеста против мушке опресије и пробласе доба женске једнакости по питанју права и обавеза. Трт, мрт, готова прича.
Е да није? Ту се завршава почетак приче. Ауф. Баш сте нагазили Вашег Чику. Добро. Еве Ви моје мишљенје о свему томе.
Жене, као лице, мушкарци су наличје, хомосапиенса увек ће бити зависне и у нечему и бити другачије од мучкараца. ''Живеле разлике'' рече Пепе твор. Исто као што ћемо и ми, јелте мушкарци вазда бити ускраћени неправедно од стране бога и еволуције за неке ствари, понајвише за могућност рађања.
Наравно ово не значи да мушкарци и жене не треба да имају ИДЕНТИЧНЕ могућности, права и штати већ не.

Стога, апелујем на жене, да већ једном прекину да ''ни лук једу нити га миришу'', већ да се почну понашати онако како су заслушиле својом једнакошћу.
Има лепа изрека: ''Само неамбициозна жена жели да буде једнака са мушкарцем.

А то, Чупо, што ниси ништа доби за осми март не треба да те растужи, нисам ни ја, морао сам сам да купим пиво.



Драги и најслађи Шунка.

Ти си вазда био Чикино омиљено дете и у руку ме целивао кад год би ме на чаршији срео а за узврат млечну бону и писмо препоруке о упису на Лицеј.
Свиђа ми се твоја иницијатива да се коначно решимо беде и насилника Гритера, који нас толико дуго брука по средствима јавног информисања и часописима за тинејџерке. Предлажем иједну од следећих држава Таиланд, Индија, Турска, Северна Кореја. У свим овим земљама можеш купити шта ти душа иште а затвори су им најгори на свету.
Ту ће платити и окајати грехе па се препородити, праву веру наћи и замонашити на Светој Гори.
Предвиђам му болан затворски а потом узвишени световни живот те место Патријарха Српске православне цркве и на концу канонизацију прво у велемученика а потом у свеца заштитника све чељади на стрампутици и крсну славу еманципованих жена и свих рок, метал и панк бендова.

Толико од Вашег Чике.

Слава му.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Питајте Чику

Post by Pendargon »

Предвиђам му болан затворски а потом узвишени световни живот те место Патријарха Српске православне цркве и на концу канонизацију прво у велемученика а потом у свеца заштитника све чељади на стрампутици и крсну славу еманципованих жена и свих рок, метал и панк бендова.
Uh, ovo bih platio da vidim... Mada sumnjam, posto je nas dragi drugar DG javno odgovorio na Blasphemy challenge jos odavno, i okacio ga na leglo zla i razvrata Youtube... :-D

Negde sam izgubio link, ali probacu da ga iskopam :-D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Dawngreeter »

Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Е децо, децо. Па ко да Вам замери?
Лепо пише после затвора.
''Нема већег верника од бившег грешника.''

Ваш Чика.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Питајте Чику

Post by Megabaja »

Nema veze, i Savle je bio nevernik i progonitelj 'riscana, pa je porglasen za Svetog Pavla...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Dawngreeter »

To je bilo pre Service Pack-a. Sada nam je jasno receno da nema spasa ako negiras Svetog Duha. Mislim, Biblija ne laze.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Ето видите, лепо је Гритер написао да Библија не лаже. Значи да у њему чучи богољубив а чини ми се и богобојажљив човек. Треба прво да прође кроз Содому, Гомору и пакао на земљи па је на правом путу.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Питајте Чику

Post by arborsomniorum »

Чико, када смо већ код тога, а зашто некима Бог смета? Зашто им уопште ишта смета, што морају да хуле Бога, пљују своје, пишају своју Цркву?

ПС. Молим се за спас душе Маркове и свих који су се одрекли Бога оца, светог духа и сина Божијег, Исуса Христа.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги Аборбиниуме, изломи језик.

Прво Чика да се намршти. У овој кафани није дозвољена расправа о религији. Па не бисте ваљда да распламсавате на ту страну. Избациће Чику из кафане, па ко ће онда право да вам збори. Зато да подвучемо црту и не расправљамо о религији већ о религиозности дотичне барабе белосветске.

Видиш Арбо, то ти ја од милоште, није то Гритерова вера нити црква, па му је лако да куди и изругује се. Ђоравом милоклизу и стидница смета. Е такав ти је он. Стално изводи неке керефеке и претумбације. Уместо да се ожени и скраси. Децу да изроди, брк да пусти и човек постане. Поводи се за којекаквим помодаријама на интернету јер је докон. Боље би му било да се учлани у библијотеку или да по Калемегдану салеће издвојене љубавне парове.
Ипак није он напао својом изјавом никога лично. Знам, ти си сада погођен јер је он осудио твоје веровање. Не замери му, људски је праштати. Што му више пажње поклониш њему је слађе.
И још нешто, номој да се стидиш већ лепим словима, Чики је ослабио вид, напиши ПС да сви виде. А Гритера, старог некрста, пусти нек се спрда, та он за боље не зна. Бар док се не ожени, брк пусти и човек постане.
У крајњем случају, ако баш претера, увек можеш да га се одрекнеш преко новина или Националног дневника. То би и ја урадио.

Ваш Чика.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Питајте Чику

Post by arborsomniorum »

Ciko, mnogo hvala na odgovoru. Nisam ni sam za zapocinjanje teme o religiji, niti se smatram ugrozenim zbog bilo koga. Nadam se da me i griter razume, da ovo nije bilo upuceno njemu. Uostalom, i njemu kao i svima drugima, zelim sve najbolje.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Dawngreeter »

Ja uvek mislim da ljudi koji smatraju da sam nize bice jer ne verujem u bajke imaju moje najbolje interese u vidu.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги Гритеру.

Немој да си на крај срца. Сигуран је Чика да те људи воле. Ако имаш шта да питаш не буди мулац.

Воли те твој Чика.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Dawngreeter »

Ciko, ja bih zaista hteo nesto da te priupitam. Kada si se rastao od Zagora i da li planiarte rijunijon?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Locked

Return to “Druženje”