Nostalgija

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Nostalgija

Post by valhalla »

Za sve one koji se osecaju matoro: gomila spotova iz 80ih...
Obavezno pogledati Twisted Sister :lol:

http://www.dvdsmusicvideos.com/
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

SVaka cast, ima sjajnih i veoma raritenih spotova!
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

svaka chast, hvala. :applause:
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

Ako neko provali kako ih skinuti, nek javi. Pokusao sam sa vise utilitija,trazio po kesu i ne vredi...

A ima spotova koje vredi posedovati...
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Da, i ja bih bio vrlo zahvalan za isto sto trazi i valhalla . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

A zasto neki ne rade?
Kao npr. vecina onih koji mene zanimaju :( ...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Do sada sam provalio da kada otvoris spot pojavi se u temp direktorijumu fla??.tmp fajl, kojem ne mozes nista da uradis, i cim zatvoris browser fajl se izgubi, ako neko ima nacin da skine taj fajl, mozda skinemo i koji spot . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

instaliraj program ya vracanje obrisanih fajlova sa kompa pa pokusaj sa time - na primer Nortonov unerase wizard kao najgrdje resenje...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

A razlog za cimanje oko downloada streaming video sadrzaja (good luck doing that) umesto skidanja preko BitTorrent, DC++, SoulSeek ili bilo kog drugog P2P programa je... koji?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Dawngreeter wrote:A razlog za cimanje oko downloada streaming video sadrzaja (good luck doing that) umesto skidanja preko BitTorrent, DC++, SoulSeek ili bilo kog drugog P2P programa je... koji?
[telefonsko zezanje]
Ja sam mazohist... Mene bi trebalo bicevat'...
[/telefonsko zezanje]
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
zwer
Posts: 29
Joined: Tue Sep 21, 2004 11:27 pm
Location: Nis, BG

Post by zwer »

Lepo predjite svi na Firefox koji vec to niste i instalirajte VideoDownloader expansion (~100 kb).
Onda ides na video.google.com sa oko zilion terabajta spotova i ostalih gluposti. Podrzava i YouTube itd.

A inace p2p je way too better option :P... Jedino ako proxy ne dozvoljava p2p or somethin'.
Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

Dawngreeter wrote:A razlog za cimanje oko downloada streaming video sadrzaja (good luck doing that) umesto skidanja preko BitTorrent, DC++, SoulSeek ili bilo kog drugog P2P programa je... koji?
1. Mogu da skidam spotove na poslu gde ne mogu da koristim P2P i torente...
2. Mogu da skidam od kuce gde ce to da potraje...

Pa ti vidi sta je bolje...
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Хо, ово је супер :) поготово ово флв. Баш скида добро и фирефокс је исто добар. Флв је ваљда флеш муви, а у принципу спот од 3-4 мин спакује у 7мб. Ево и једна адреса гдје има доста домаћих ствари које могу да се скину помоћу овога нпр http://www.youtube.com/results?search=s ... rch=Search
Image
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

http://www.videodl.org/

veoma korisna stvar - dozvoljava skidanje video snimaka sa youtube-a bez da se instalira ista...
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Cool, thnx :)
Image
Locked

Return to “Druženje”