Go Vidak!

Moderator: Moderators

Locked
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Go Vidak!

Post by Hypodermic »

Bravo :D
http://www.klubzmaj.org.yu/

Najzad malo refreshinga ovde, plus slicica na pocetku je odlicna :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Hvala, hvala 8) .

Dakle, kao sto se moze videti, zapoceo sam rad na novom sajtu, jer stari vise ne sluzi svrsi (a i tesko je snaci se u tudjem kodu). Kako ce izgledati i sta ce sve tacno sadrzati, ostaje jos da se vidi, a i suvise je rano da bih davao detalje.

Vecina igara zastupljena na ovom forumu ce dobiti svoj deo sa osnovnim informacijama, mozda taktikama, armi listama... Galerija fotografija sa raznih turnira se podrazumeva, razne informacije o turnirima,...

E, sada - svaka pomoc je vise nego dobrodosla. Trebace mi sigurno neko ko poznaje php, samo kao pomoc ako naletim na probleme.
Za sve sekcije o igrama ce nam trebati poneki tekstic - to se nece samo napisati, znate :wink:

Bah, ne znam vise ni sam sta da napisem - u svako m slucaju, sajt ce raditi kada bude zavrsen. Ne dajem sebi rok.

A ako neko hoce da poseti stari sajt, to moze ovde
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3207
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Post by Mrzimsvee »

Ja imam gomilu nekog teksta za GW igre jer sam pisao za Hobby Master nesto i za Anetov sajt.
User avatar
teclis
Posts: 2242
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

BRAVO :applause: :applause: :applause: !!!!!!!!!
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Vidace, ja bi preporucio da napravis sistem gde bi ljudi mogli da salju svoje clanke, koji onda idu na review i odobravanje ako zadovolje neke kriterijume, uz eventualnu mogunost komentarisanja. Mozda i neka blog sekcija 8)

Al' slika je ekstra. Good luck 8)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Napomeni samo da smo mi Klub ljubitelja drustvenih igara i epske fantastike osim Izvora Magije. Eventualno jos R.A. Salvatorea i D&Da :)
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

"Klub ljubitelja drustvenih igra, izuzimajuci Izvore Magije i D&D 4e i epske fantastike, izuzimajuci Tocak Vremena"

Zvuci otprilike tacno 8)
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Moj predlog za bazu podataka vez znas (sta vise, kada se malo rasteretim, ja cu da krenem da kucam), a sto se fotki tice, mislim da ja i ti imamo sasvim dovoljno fotki sa mnogo happeninga (mislim da imas ti fotke cak i sa onog cuvenog trebuche day-a :D)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Pa reci i ovde, mozda ce se i eventualno pokrenuti neka diskusija da vidimo sta bi ko hteo na sajtu.

Sto se mene tice je ono - da sajt ne bude samo cover page za forum bi bilo ekstra 8)
User avatar
žubor
Posts: 1895
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Post by žubor »

Jel moze jedno, veoma, veoma, veoma, glupo pitanje ...

Kopka me podavno ...

Da li Klub Zmaj postoji?

Ako postoji, kako se to moze empirijski dokazati ...

Samo da ne bude odgovor: on je u svima nama :) ili tako nekako ...
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

@zubor: Klub zmaj postoji kao udruzenje gradjana, ali samo u virtualnom obliku - tj egzistiranjem ovog foruma i sajta.

@awakened - ideja je da na sajtu postoji database clanova u formatu koje igre igraju i u kojim klubovima uglavnom obitavaju. Iako smo u nekim oblastima malo drustvance gde se tacno zna ko sta igra i gde, za RPG igre bi bilo vise nego potrebno. Odmah bi imao pristup podacima da li nekom GM-u fali igrac, da li neki igraci zele GM/DM-a, da li neko zeli da isproba listu za Warhammer/warmashine/stagod. Previse cesto se na forumu pojavljuju pitanja u formatu "oglasa" da ih tako nazovem sa pitanjmia da li je neko slobodan da igra tja i taj dan, trazi se igrac za to i to, ovako bi omdha svaki clan (ali samo clan ;)) mogao da vidi koji ljudi su slobodni kojim danima i da ih iskopa u bazi, pa tek onda da ide do foruma.

Ideja je za sada na papiru, jer treba precizno definisati sta tacno treba da ide u tu bazu i u kom obliku da bi bila dostupna iz php-a, kao i naravno da li ljudi zele da je koriste.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

klub zmaj je virtuelno/spirtualni klub koji vlada nad svim ostalim klubovima, ako idesh u bilo koji klub zapravo idesh u zmaj :D(eto vam reklame)

inache uskoro sedam da uchim php, tako da mogu da pomazem..
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Hypodermic wrote: @awakened - ideja je da na sajtu postoji database clanova u formatu koje igre igraju i u kojim klubovima uglavnom obitavaju. Iako smo u nekim oblastima malo drustvance gde se tacno zna ko sta igra i gde, za RPG igre bi bilo vise nego potrebno. Odmah bi imao pristup podacima da li nekom GM-u fali igrac, da li neki igraci zele GM/DM-a, da li neko zeli da isproba listu za Warhammer/warmashine/stagod. Previse cesto se na forumu pojavljuju pitanja u formatu "oglasa" da ih tako nazovem sa pitanjmia da li je neko slobodan da igra tja i taj dan, trazi se igrac za to i to, ovako bi omdha svaki clan (ali samo clan ;)) mogao da vidi koji ljudi su slobodni kojim danima i da ih iskopa u bazi, pa tek onda da ide do foruma.
Uf, to uopste ne bi bilo lose, i valjda ne tako tesko, narocito ako se mogu povezati nalozi sa foruma i sajta.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Za sve ove predloge postoji jedno elegantno resenje - a zove se Drupal (http://www.drupal.org).
U pitanju je jedan prost za koriscenje i administraciju CMS (Content Menagement System), koji donosi veliku kolicinu opcija uz lakocu koriscenja.

Tako da, batalite ucenje php-a i slicnog, da se bacimo svi na proucavanje ovoga (mada, drupal je pisan u php-u, tako da poznavanje istoga ne moze da skodi)

E, sada, ja kao eko ko nema preterano iskustva sa hostinzima imam pitanje:
phpBB pri instalaciji trazi bazu.
Drupal takodje trazi svoju bazu.
Oba imaju opciju 'ako vise korisnika deli bazu u polje ispod unesite prefiks za ovu aplikaciju'

Da li to znaci da mozemo da imamo samo jednu bazu? I sta treba traziti od provajdera da bi ove dve aplikacije radile zajedno na istom serveru?
Sajt http://www.siteground.com nudi izuzetne uslove hostovanja sajta pod Drupalom, ali, ipak, dva hostinga...
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

A mozda da zatvorimo ovaj forum, arhiviramo ga i eventualno rucno prebacimo vaznije teme u bazu Drupal-a?
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Postoji nacin da Drupal i phpBB obitavaju na istom serveru, a da pri tome korisnicki nalozi budu zajednicki za oba (pri svemu tome, Drupal kreira korisnicku bazu iz postojece phpBB-ove - upravo onako kako bi nam odgovaralo), uz jedan mali problem. Ko ovde ima bogovsko znanje php-a?
Nikako ne bih 'resetovao' forum.
U svakom slucaju, valja nam razmisliti sta bi sve trebalo da imamo na sajtu - ali za pocetak SAMO osnove. Svaki vid baze igraca.gm-ova/cega sve vec ne dolazi u obzir tek kada budemo imali barem polufunkcionalan informativni sajt, na kome ce raditi vesti.

Zato, da cujem - predlozi oko dizajna. Boje, kompozicija i tako to...
Takodje, hajde da sumiramo sta sve hocemo na sajtu, da jednom za sigurno vidim ima li potrebe za nekim CMS-om ili ce php/html uciniti svoje (sumnjam, ali...)

I da se nadjemo na nekom pivu da uzivo porazgovaramo o svemu - lakse je (a i zainteresovani mogu da vide kako Drupal izgleda sa administratorske strane).
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Ovako (po vaznosti):

- Forum
- Informacije o klubovima gde se okupljaju clanovi Kluba Zmaj 8)
- Informacije o igrama (samo opisi)

Neko vreme posle toga:

- mogucnost pravljenja naloga na sajtu
- mogucnost postovanja vesti za odredjene clanove
- mogucnost slanja tekstova
- Bocin cenzus

A sto ce tice kolor seme, meni je ova belo/plava prijatna.
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

lord warrior wrote:Za sve ove predloge postoji jedno elegantno resenje - a zove se Drupal (http://www.drupal.org).
U pitanju je jedan prost za koriscenje i administraciju CMS (Content Menagement System), koji donosi veliku kolicinu opcija uz lakocu koriscenja.

Tako da, batalite ucenje php-a i slicnog, da se bacimo svi na proucavanje ovoga (mada, drupal je pisan u php-u, tako da poznavanje istoga ne moze da skodi)

E, sada, ja kao eko ko nema preterano iskustva sa hostinzima imam pitanje:
phpBB pri instalaciji trazi bazu.
Drupal takodje trazi svoju bazu.
Oba imaju opciju 'ako vise korisnika deli bazu u polje ispod unesite prefiks za ovu aplikaciju'

Da li to znaci da mozemo da imamo samo jednu bazu? I sta treba traziti od provajdera da bi ove dve aplikacije radile zajedno na istom serveru?
Sajt http://www.siteground.com nudi izuzetne uslove hostovanja sajta pod Drupalom, ali, ipak, dva hostinga...
Trebalo bi da moze da se zbudzi i phpbb i drupal u jednu bazu.
Probaj u kucnim uslovima - pitanje je samo da li ce instalacija drupala da pregazi sve postojece objekte u bazi (sto sumnjam da je slucaj), a ako stavis onaj prefiks za tabele, sigurno nece doci do sudaranja naziva tabela.

Ako to radi, nije problem da napravis forum kao poddomen a da sve bude na jednom hostingu...
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Shvatio sam sve, samo jos da testiram na localhost-u.
Tabelama se daju prefiksi - tu ne bi trebalo da bude problema.
Forum instalirati u subdirektorijum - opet ne bi trebalo da pravi probleme.
Baza korisnika - drugaciji su tipovi. Mod za drupal postoji, medjutim podrska za verziju moda koja podrzava phpBB2 vise ne postoji, a mod nikada nije dostigao 'final' verziju, tako da... Mogu da ga isprobam u kucnoj radinosti... Resenje je mozda prelazak na phpBB3 (on je uglavnom bezbolan), pa onda integracija baza korisnika...
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

lord warrior wrote:Shvatio sam sve, samo jos da testiram na localhost-u.
Tabelama se daju prefiksi - tu ne bi trebalo da bude problema.
Forum instalirati u subdirektorijum - opet ne bi trebalo da pravi probleme.
Baza korisnika - drugaciji su tipovi. Mod za drupal postoji, medjutim podrska za verziju moda koja podrzava phpBB2 vise ne postoji, a mod nikada nije dostigao 'final' verziju, tako da... Mogu da ga isprobam u kucnoj radinosti... Resenje je mozda prelazak na phpBB3 (on je uglavnom bezbolan), pa onda integracija baza korisnika...
Verovatno mozes da izmenis drupal toliko da vuce user i pass iz tabele sa foruma.

Ja imam vise iskustva sa m$ tehnologijama tako da je ovo vise teorijski ali ako postoji upit/stored procedura koji cita user i pass, sigurno se moze izmeniti tako da vuce to iz druge tabele...To je kontam bolje nego da menjas kod drupala...
User avatar
Changeling
Posts: 173
Joined: Sat Mar 23, 2002 3:44 pm
Location: Aperture Science Laboratories Enrichment Center

Post by Changeling »

Predlazem da deo novog foruma bude i sekcija "lagane moderacije"
gde rasprave o skakljivim temama ne bivaju cenzurisane.

Samim ulaskom na taj odeljak potencijalni korisnik bi prihvatio
da ce mozda biti izlozen uvredljivom sadrzaju.

Postoje veliki forumi (pomenucu napr. Rpg.net i njihov tangency, koji
je doduse prerastao u monstruozno veliku sekciju) kojima upravo taj
vid slobode obezbedjuje influks novih clanova. Ipak, mi ne baratamo
desetinama hiljada, pa cak ni hiljadama korisnika, i mislim da ne bi
bilo guzve cak ni sa off-topic delom.

Mozda bi se tu naslo mesto i za ljubitelje Izvora Magije.
I should like to see the last king
strangled with the guts of the last priest.
User avatar
Atriann
Posts: 32
Joined: Sat Jun 03, 2006 11:54 pm
Location: Strig,Valakija

Post by Atriann »

Changeling wrote:Mozda bi se tu naslo mesto i za ljubitelje Izvora Magije.
Yeeey!!!At last...!
P.S.
Molim dezurne advokate da se ne primaju... 8)
Image
3rd place of IM 2007 Nationals
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Meni se jakooooo svidja changelingov predlog... :lol:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Ja sam za, al' samo ako se vrati DG 8)
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

A sta je sa istim? Nestao u WARPu?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

A ne, ima svoj licni forum 8) . Mozda bi tamo jednomisljenici mogli da se nadju pa da uzivaju do besvesti. :twisted:
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Mozda ipak ne... jer, ovakva simplifikacija razgovora o skakljivim temama ( to jest nepostojanje takvog ) omogucava nama hobistima da zadrzimo sopstvene stavove za sebe. E, mislim da je cutanje kljuc svega toga, gde u "sve to" spada izostanak primitivnih konflikata i nekonstruktivnih rasprava u kojima bi malo po malo neko neko nalazio uvrede na svoj racun, projektujuci tako svoje lose emocije na ljude kojih ima kao vode u pustinji. Stoga dok posetioci ovog foruma budu robovi predrasuda, bez zelje da se menjaju, ja cu se zestoko protiviti bilo kakvom vidu izrazavanja skakljivih stavova... Jednostavno, bolje mi je da ne znam sta neki clanovi foruma misle o odredjenim stvarima, nego da zivim sa saznanjem da je neko zagrizen do koske za neku glupost. Ovako, precutis svoj radikalni stav, prodje vreme, ti se opametis ( ili ne, to je manje vazno), radikalizam otupi, i onda ne primas k' srcu razmimoilazenje sa drugim ljudima.
Na poligonima za skakljive teme koje su clanovi foruma pravili, a ja ih brisao, uvideo sam da postoji vise nepomirljivih clanova, koji bi bili navalentni u dokazivanju fakata koji potkrepljuju njihove stavove, ma sta im drugi predlozili kao alternativu, i dok se tako nesto ne promeni, necete imati moj glas za takav deo foruma.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

To sto je Megabaja rekao. :D

Moj input:
Cilj ovog foruma je ovaj hobi, a rasprave o "skakljivim temama" nemaju nikakve veze sa hobijem.
A i takve rasprave zaista ne vode nicemu (barem nicemu konstruktivnom) te su stoga besmislene.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Kao po obicaju, Megabaji je svaka k'o njegoseva. :wink: :wink: :D :D
Delim njegov stav.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Changeling
Posts: 173
Joined: Sat Mar 23, 2002 3:44 pm
Location: Aperture Science Laboratories Enrichment Center

Post by Changeling »

OK, moje je da predlozim, vase da odbijete :)
Ko zna, mozda bi neke prozivke i sprdnje i dovele do fizickih obracuna...
Ima nas raznih, nema sta. Ali opet... Ljudi bi se bolje upoznali.

Mnoge od vas poznajem licno (godinama), i od razgovora koji
nisu vezani za hobi - tankoza.


P.S.
A i zasto bi se neko vredjao kad mu je vec ponudjen izbor:
pristupi temi, ili nemoj to da radis. Mazohizam?
I should like to see the last king
strangled with the guts of the last priest.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

Changeling wrote:A i zasto bi se neko vredjao kad mu je vec ponudjen izbor:
pristupi temi, ili nemoj to da radis. Mazohizam?
ne smesh zanemariti chinjenicu da bar 95% korisnika otvara "druzenje" i da od njih bar 90% otvori skoro svaku novu temu. ne malo puta sam recimo kod starca chuo ili razgovarao sa ljudima o pojedinim temama na forumu gde ljudi kazu ovo i ono na tu i tu temu, ali nece da se ukljuche u raspravu na forumu da se ne bi stvorila bespotrebna rasprava i svadja.

na kraju krajeva, zashto bi bilo ko morao da chita/slusha nechije mishljenje o politici ili religiji na forumu ljubitelja drushtvenih igara i epske fantastike. uzeo sam ove dve teme za primer zato shto se tu uglavnom ljudi razilaze po pitanju mishljenja, i te teme su, kako ste ih vec nazvali, "shkakljive". tako da, mislim da je ta pricha "ako ti se ne svidja tema, nemoj da je chitash", glupa.

shto se i mene tiche, nemate moju podrshku za takve delove, sekcije, podforume ovoga sajta.
Last edited by sto mu gromova on Thu Mar 13, 2008 4:03 pm, edited 1 time in total.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Changeling wrote: A i zasto bi se neko vredjao kad mu je vec ponudjen izbor:
pristupi temi, ili nemoj to da radis. Mazohizam?
Nije mazohizam, vec srpska tvrdoglavost.

Potpuno podrzavam Megabajin predlog. Ne vidim da bi ista dobro izaslo iz toga.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Znaci, dogovoreno. Nema sekcije za onu igru koja podrazava Magic!
User avatar
Changeling
Posts: 173
Joined: Sat Mar 23, 2002 3:44 pm
Location: Aperture Science Laboratories Enrichment Center

Post by Changeling »

Ali je ipak sa strateske strane znatno zanimljivija, a uz to je i na srpskom.
I should like to see the last king
strangled with the guts of the last priest.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Changeling wrote:Ali je ipak sa strateske strane znatno zanimljivija, a uz to je i na srpskom.
Ti to ironichno citirash ili citirash da bi branio :wink:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Ih ljudi shvatise salu ozbiljno :lol:.... Dobro de, mozda nam ne treba flame podforum (ili kako je vec changeling to nazvao), ali izvori magija.... najvise me se svidjaju :lol: link za one sa jeftinijom ulaznicom
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Locked

Return to “Druženje”