Pitanje za igrace.

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
vojamilan
Posts: 102
Joined: Mon Jun 30, 2008 6:44 pm
Location: Beograd - Banjica

Pitanje za igrace.

Post by vojamilan »

Evo pitanja [Zeleo bi misljenje ljudi, tj igraca, po ovome tako sto vise odgovora to bolje.] :
Klub sa relativno velikim prostorom,ne ogromnim,znaci tu negde oko 65 m2 koji je bukvalno samo to, prostor, ne prodavnica.Postepeno popunjen stolovima za igranje, ormarima za stvari, tj figure, katre, zavisno od namene.
Lokacija na Banjici. Radno vreme od recimo 18 h do 06 h koji sluzi samo za igranje i druzenje.Gde bi clanarina bila100 din za mesec dana.Naravno ima deo odvojen za radionicu,itd.Naravno podrazumeva se da je odrzavan klub.

E sad meni su potrebni komentari, konstruktivni komentari na ovo pitnaje.Pitanje je da li bi takav prostor odgovaro ljudima.
Last edited by vojamilan on Wed Sep 17, 2008 10:09 pm, edited 1 time in total.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Pitanje za igrace.

Post by sto mu gromova »

koje pitanje?
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Pitanje za igrace.

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Ne zvuci lose samo gde na Banjici,to je bitno.Mada ipak Banjica je malo dalje...
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pitanje za igrace.

Post by Kirgan »

Zvuci ok :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pitanje za igrace.

Post by Dzon Vejn »

Sa obzirom da sam ja na banjici, meni bi tako nesto odgovaralo. Naravno ako govorimo o klubu u kome mogu da se igraju warhammer / 40k / FoW / Warmachine.... dakle bilo kakve figure jer ja kartice ne igram.

Morao bi da imas ne znam kakve uslove da bi me naterao da placam clanarinu. Bez obzira da li govorimo o 5, 10, 100, 200, 500, 1000 ili vise dinara. Jer sve to sto ti nudis nude i Sigil, HS, Grifon,... besplatno.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
vojamilan
Posts: 102
Joined: Mon Jun 30, 2008 6:44 pm
Location: Beograd - Banjica

Re: Pitanje za igrace.

Post by vojamilan »

Poenta je da razmisljam da otvorim protor, da igraci igraju sve.
Mind Uploader

Re: Pitanje za igrace.

Post by Mind Uploader »

Recimo da nadjes 50 ljudi da placaju clanarinu po 100din mesecno (ovo je skoro nemoguce). Kako planiras da zaradis ista? Izdavanjem prostora nekoj firmi zaradio bi vise.
U hobi storu postoji savrsen prostor za igranje koji je besplatan. Mislim da nema mnogo svrhe (za tebe) da otvaras ovako nesto. Ja licno se obradujem kada se otvori nesto novo, ali smisli lepo sta i kako... Ovako bi klub trajao oko mesec dana... :) Posto cak ni 50 ljudi neces skupiti da plate clanarinu, zato sto ne bi skupio 50 ljudi ni da dolaze da se igraju besplatno... (znam po drugim klubovima i posecenosti istih)...
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Pitanje za igrace.

Post by Shunka »

Radionica bi bila super stvar. Atelje kluba Grifon je legendaran, ali u poslednje vreme tamo retko ima mesta za mene. A Banjica kao lokacija mi (pretpostavljam) odgovara.

Sto se igranja igara tice, sve moje potrebe su vec pokrivene.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pitanje za igrace.

Post by opsidiannight »

Klub strava, Banjica strava, nes se ti leba najesti, niti dazbina platiti od tih para, nazalost.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Pitanje za igrace.

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Lepo je kada se otvori nov klub,to je sigurno i ja glasam za to :)I naravno ima jedno veeeliko ali,molim te samo da ima dobru ventilaciju i da nije pakao kao u Sigil-u :)

A ti Shunka druze moj,nemoj tako,za tebe uvek ima mesta,samo dodji zaboga,sto je vise,to je veselije :)
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
Locked

Return to “Druženje”