Kritike SRP-ovog sistema

Moderator: Moderators

Koje je vase misljenje o SRP-u?

Sistem je smece, i zao mi je sto sam protracio vreme citajuci ga
16
67%
Sistem je los, ali ima par momenata koji se vrede reciklirati
2
8%
Sistem je dobar, ali postoji jos stvari koje treba popraviti
1
4%
Sistem je odlican, elegantan, seksi, prasi medju zvezdama, iznad svega sto su forumske drkadzije uradile u zivotu
5
21%
 
Total votes: 24

User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ko nije bio ne moze ni da pretpostavi sta je propustio. Ovo je bio najbitniji dogadjaj decenije. Ne mogu ni da pokusam da prepricam, to se u reci ne moze pretociti (srecom bice i zvucnih i video zapisa). Mislite da su njegovi postovi na Zmaju urnebesni? Pa to bre nije ni crno ispod nokta. Meni je bilo neugodno za njega, eto toliko je bilo neverovatno.

I da, Gulan ima rodjaku sa sirokim kukovima.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Pokusaj nam pak, docarati. 8)
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Evo, pokusacu da parafraziram bitne momente. nisu tacni citati posto sam previse high na celokupnom utisku da bih se prisecao pojedinosti.

Na pitanje zasto SRP vise nije Srpski a i dalje je na cirilici koju niko osim Srba u nasoj geografskoj okolini ne koristi (napominjem da je pitanje postavljeno dva puta i oba puta Gulan izgleda nije shvatio sta ga pitaju):

"U mojoj grupi ima i Madjara i Albanaca i Hrvata... dobro, nema Hrvata. Oni su druga narodnost."


Na pitanje zasto ima razmera za zene a nema za muskarce (uz napomenu da mislim da je ovde malo falilo da ga pripadnice zenskog pola iz publike umlate jednom od stolica):

"Zene su razlicite od muskaraca."
"Svrha zene je da bude lepa."
"Evo na primer ja imam rodjaku koja ima siroke kukove."


U prici kako je nastajao SRP, te kako se razvijao od skromnih pocetaka do ove velicine:

"Ja nisam verovao da cu imati snage sve ovo da napisem pa sam krenuo od manjih stvari. Tada je sistem bio d6, ali se posle razvijao i sada koristi i d4, i d10, i d20..."


Na konstataciju da igra izgleda mnogo bogohulno te da je govornik kao jedan od glavnih uzora naveo Heri Potera kojeg je SPC javno proglasio bogohulnim delom, odgovoreno je da je to sve ovako i onako i ima malo i ovoga i tako to, i u glavnom Gulan to ne uzima za ozbiljno. Nisam siguran sta ne uzima za ozbiljno, verovatno SPC.


U prici o kreativnosti u RPG-u, navedene su sledece teze:

"Tim - engleski TEAM (Together Everyone Accomplishes More)"
"Role Model - Model Ponasanja"


Napravljena je konstatacija nekoga iz publike da je pokusano kreiranje lika sa iskrenom namerom da se proces zavrsi, no posle 50 minuta je prekinuto jer se nije stiglo ni do pola a bacanje kockica je postalo zamorno. Pitanje je bilo da li govornik misli da toliko bacanje kockica po stotinama tabela umanjuje kreativnost na kojoj izgleda da toliko insistira. (mislim da je i ovo pitanje dva puta ponavljano, bez ikakve indikacije da je Gulan shvatio sta ga pitaju)

"Pa ne morate sve da koristite. Ako mislite da nije vazno koje su motivacije ili osobine lika, to mozete preskociti."


Za kraj, najavljeno je jos knjiga, tu ukljucujuci i pravila za moderna oruzja i SF opremu, kao i setting gde ce igraci putovati izmedju zvezda kroz svemir.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Opis prve avanture u SRPu, igrane u Balsicima, na obali mora, gde je hrabru druzinu (ciji je jedan clan bio vilenjak vazdusni konjanik na orlu, i cija je svrha bila "vazdusna podrska") potpomogao jedan Ent po imenu Listobradi u borbi protiv velikih goblina razbojnika.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

I Piksi po imeno Raško!
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Na moju veliku zalost ja nisam mogao da dodjem, uhvatio me umor od vise dana ne spavanja. Ali, poslao sam ortaka i burazera da gledaju i slusaju... cekam njihove komentare sa nestrpljenjem. Ali vidim da sam propustio solidnu kolicinu smeha :D

Steta sto ga devojke iz publike nisu pretukle ;)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Bloodsucker
Posts: 76
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:34 am
Location: Srbija do Tokija,Cerak do Terazija...
Contact:

Post by Bloodsucker »

@ slarti

Nisu Balsici, nego Baosici (valjda) :))
Jedva cekam snimak, valjda cemo ga uploadovati do krajem sledece nedelje :lol:
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

8O

...

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Ja imam novi potpis. Sada idem na wikipediju da dodam citat na svaki clanak na koji naidjem.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Snimak nece biti gotov jos koji dan. Treba dobaviti firewire, izgleda i novi HD, pa kompresovati par puta. Potrudicu se, jebiga.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

kao shto je neko gore naveo, njegovi postovi su haotichni ali njegov govor... neverovatno. ono shto bi naglasio je da sve ono shto sam chuo, nije istina.
mislio sam da brat coa preterano koristi rech "brate", ali gulan je rechi "znachi" i "ovaj..." izgovorio jedno 500 puta za 50 minuta svog neverovatnog izlaganja. o chemu je prichao? nemam pojma...
ono nije bila prezentacija nego neko lupetanje bez poente i teme. ja sam shokiran. onako neshto nisam ochekivao od choveka koji ima 30 godina. apsurd, komedija, tragedija, uzas...
User avatar
Bloodsucker
Posts: 76
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:34 am
Location: Srbija do Tokija,Cerak do Terazija...
Contact:

Post by Bloodsucker »

Ja sam se oznojio od smejanja.Zato sam i isao :lol:
Dobio sam i vise nego sto sam ocekivao,
pogotovo sa "'ebiga" momentom :lol:
"Funkcija lepe je da bude Gulan."
~Žena
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Ne, nema smisla prepricavati, ja se i sada lagano cerekam sebi u bradu, a proslo je dobrih osam sati.
Jos jedan od bisera koji niko nije pomenuo :
" Ma u frpu nas ne zanima njegove karakterne osobine i mane vec kolika mu je snaga, koliko mu je veliki mac i koliko damagea nanosi!"
Ovo mi definitivno ide u potpis...
Predlazem da kada dobijemo video zapis organizujemo ponovno gledanje, ovaj put natenane, uz kokice i pivo/vino :lol: :lol: :lol: :lol:
Uh,a tek prica o njegovoj "avanturi", kada on, treeman po imenu Listobradi, pixi po imenu Rasko i Vazdusni konjanik koji jase na orlu idu u pecinu da ubijaju gobline... priceless... (umph, sada mi pade na pamet, a kako je taj lik na orlu leteo po pecini?) :lol: :lol: :lol: :lol:
U mojoj grupi ima i Madjara i Albanaca i Hrvata... dobro, nema Hrvata. Oni su druga narodnost."
Jes, ali je napomenuo da je isao sa jednim Hrvatom u osnovnu skolu... :lol: :lol: :lol:
Jos jednom, priceless.... :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Ali ljudi, njega nije zadrzala ni cinjenica da je do sada "prodao" 10 primeraka...
citat je: Moja rodjaka ima velike grudi (ne kukove)
Kad sredim misli postovacu vise.... za sad zelim samo da pohvalim sve koji su dosli, a bilo ih je dvadesetak.
@awakened:
Daj ako vec citiras koristi sliku sa oblacicem.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Bitno za napomenuti da veci deo publike uopste nije video Gulana dok je ovaj besedio, krio se iza notebooka...
"Pa to vam je eto... Ono..."
Stvarno se moramo okupiti povodom snimljenih materijala, kada se doticni obrade... Da svako sebi izabere nov potpis :D
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Znaci ipak nisu kukovi nego grudi... 8O

Ma ne, vrhunac je dostignut. Cela stvar se zaista klati na granici tragedije. Sad kad se Gulan vrati kuci i procita sta je sve ovde izreceno, pa prokomentarise svoj stav, sve se bojim da vise u opste nece biti smesno. Nije da me to sprecava da u medjuvremenu urlam od smeha, do duse.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ma kukovi su bre!
Cucete na snimku, uostalom...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Bloodsucker
Posts: 76
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:34 am
Location: Srbija do Tokija,Cerak do Terazija...
Contact:

Post by Bloodsucker »

Ne znam, ja sam ubedjem da su grudi... 8O
"Funkcija lepe je da bude Gulan."
~Žena
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Procitah jutros, zapravo u Svjetu za Igruu odeljku posvecenom istoriji sveta (koja je verovatno osmiljena koriscenjem adekvatnih tabela u KOP) pise da je izmisljen brod koji je u stanju da magijski putuje kroz svemir. I deset puta je skuplji od obicnog broda.

Zapravo interesantna zamisao za jedan inace tipican fantasy. Cak mi se, u mom neznanju (mozda), cini jako originalnom!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Spelljammer za D&D se bavio tom tematikom i bio je katastrofalno nepopularan. Pored Birghtright-a verovatno najneuspesniji setting ikada.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Meni je sjajnan citat:
Vidak: U KOO pise da je SRP mozda nalik komunizmu. Zasto? Mislim, zasto bi neko od citaoca uopste dobio ideju da je SRP nalik komunizmu?
Gulan: U sustini, komunizam je bio dominantan na ovim prostorima Istocne Evrope u zadnjih 50 godina, ovaj, mene SRP potseca na srp i cekic u ruskoj zastavi, a i to je mislim ono neki komunizam da kazete ono (da, to je izgovorio...). Kod nas je imao taj sistem dosta uticaja i tako to je neki drustvene promene, i ova tranzicija i sve to treba mislim onako. To je sve cisto moje potsjecanje na.. Srp znaci kao eto, to me potsjetilo.

Inace, zbog lose postavke diktafona, pitanja iz publike se ne cuju dobro. No, kada okacim audio snimak, napisacu i koja su pitanja bila postavljena, s obzirom da se iz odgovora to ne moze zakljuciti.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Totalno neponovljivo.

Mene je na momente bilo blam da gledam u njega dok prica, prosto sam se neugodno osecao koliko besmisla je izgovarao. Mada, primetio sam da se kod mene relativno cesto javlja ta fora da je mene sramota zbog nekog drugog. Zbog toga, na primer, nikada nisam uspeo da se nateram da gledam 3K-dur, Idola i slicne emisije.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

Ljudi, ja zelim taj snimak. KRALJEVSTVO za snimak! Mi ovde moramo da ucimo i stagod, dok vi imate takve nenormalne izvore zabave. Sramota...

--
Moja funkcija je da budem lep, cisto da se zna.
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

chitam ovih zadnjih par postova i na pamet mi pade to da on sprema "medijsku kampanju, pripremu i obradu trzishta" 8O . 'ej, chovek namerava da se pojavi josh negde u javnosti, ne daj boze na tv-u. sa onakvom "prezentacijom" rizikuje da ga spakuju u dilkarnicu a o posledicama koje bi igrachi rpg-a mogli da snose, necu ni da pomishljam.
qq nama.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Mislim da je to samo bio njegov otac (ili sta li) koji ga je 'branio' bez da tacno zna o cemu prica. Nije da Gulan zna o cemu prica, do duse, al' ovo je jos jedan stepen udaljenosti.

No, ako se ispostavi da ce to ipak zaista biti tako, stvari stvarno mogu biti 'ebane po nas sve. Mada mislim da su male sanse za tako nesto. Zamisli da si ti distributer ili vlasnik radnje kojem se on obrati sa: "Evo ovde imam SRP sto je FRP samo nas, mislim lokalni, kao da nije ali jeste, i ima tu stvar koje, eto, znaci radimo... kreativnost je tu vazna,da bi mi zajedno, znaci, mogli da, FRP koji je hobi, kao shah recimo sto je super."
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Killing Joke
Posts: 39
Joined: Tue Nov 07, 2006 3:04 am
Location: The Waste Land

Post by Killing Joke »

Ja cu da se utepam sto je u poslednjem trenutku ispalo da ne mogu da dodjem (chitati:komirala sam se od uchenja). Vidim da je Dervisa ovo toliko uznemirilo da je ispustio "Dervish the_ something" za kraj 8O situacija je kritichna!
inache, da je ovaj muchenik odluchio da prodaje SRP za nekih 400din na primer (lupila cifru), mislim da bi nas gomila kupila samo da bi posedovali izvor komike i podizanja raspolozenja
a tek da je plasirao kao nameran trash, ishlo bi k'o alva :) (ne znam zasto se alva navodno dobro prodaje, al nek bude)

edit: nadam se da nije problem shto sam besramno pokupila ideju za potpis. :oops:
Last edited by Killing Joke on Tue Nov 28, 2006 2:13 am, edited 2 times in total.
Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Kao persona koja je bila tamo :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jos uvek ne mogu da dodjem sebi ali sto je interesantno bio je 1 covek iz novina reko bih po njegovom blokcetu i zapisivanju stvari koje je on pricao (sem ako ono nije psihijatar a to vid terapije) koji je u jednom trenu kad je cuo pitanja i odgovore poceo da se kida od smeha i ako je svojski pokusavao da ostane ozbiljan a to je covek koji verovatno ne zna tematiku tako imate da VELIKI PROPUST :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Nego, zaboravio je Shunka da se pohvali - Gulan mu je potpisao knjige. Svih pet.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

ljudi mislim da se stvarno ne treba sprdati sa ovim likom. Ej bre on je napravio internacionalni sistem na cirilici (samo mi jos uvek tako pisemo).
Bugare i Ruse ne racunam iz opravdanih razloga.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Image

Teaser za SF SRP. Vidite da je sad i u kiberpank fazonu.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Megabaja wrote:ljudi mislim da se stvarno ne treba sprdati sa ovim likom. Ej bre on je napravio internacionalni sistem na cirilici (samo mi jos uvek tako pisemo).
Bugare i Ruse ne racunam iz opravdanih razloga.
Makedonci? 8)
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Teaser za SF SRP. Vidite da je sad i u kiberpank fazonu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ova tema je raspad sistema...
(cek pa ovo se rimuje) :lol:
Ma ja bih radije video teaser za njegov ocito planirani frp u doba jure/krede/trijasa (pogledati kraj bestijara SRP-a), u kome bi igraci roleplayovali pecinske ljude koji toljagama jure triceratopse i vicu Unk-Unk!(Jer sve sto treba znati za frp je : Kolika je snaga, duzina toljage i koliko damage-a pravi :lol: )
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Evo mog vidjenja stvari: buduci da me je migrena cepala celo pre podne- to se produzilo i u Domu omladine, tako da sam famozno izlaganje pratio jedno 5min, a ostatak proveo u holu, nadajuci se da ce bol uminuti. Otprilike sam znao da se ono sto je postovao nece ama bas ni po cemu razlikovati od onoga sto ce da kaze osim:
1. 7 do 10 puta u minuti izgovorene reci "ovaj" i
2. 7 do 10 puta u minuti izgovorene reci "znaci"
Kako to znam- prosto- preslusao sam Alfin (Vidakov) audio snimak! Ne nisam bio bas toliki frik da brojim sve uzrecice u 50-minutnom izlaganju, nego sam nasumicno izabrao vreme i izvukao neki prosek.
Znaci :lol: , DG nisam izgleda jedini koji se postidi kada drugi lupetaju gluposti ili se blamiraju- taj osecaj sam imao i dok sam zapis nasumicno preslusavao 8O
Inace, vidim da je ovaj oblik terapije za Kirgana bio lekovit- poceo je da koristi zagrade- jos dva-tri puta i potpuno ce usvojiti znakove interpunkcije :wink:
Ako neko hoce da presnimi audio fajl, od sutra to moze da ucini u Grifonu, pocev od 16h.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

novot wrote:Ako neko hoce da presnimi audio fajl, od sutra to moze da ucini u Grifonu, pocev od 16h.
Ajoj, pa ovo dobija kultni status 8)

Ajde nek' neka dobra dusa uploaduje to, ako nista drugo, onda barem na neki od onih megashare tripova pa da mogu biti u toku. Ustvari, koliko toga ima?
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Pa zapravo ja sam cesto koristio zagrade ako mislim da imam sta da pojasnim :roll: :wink: 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ako mi neko dostavi doticni audio snimak, rado cu ga okaciti u mp3 formatu na neki ftp sajt, ili ga pretvoriti u torrent i seedovati ga beskonacno :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Fajl je oko 30 MB. Kacim ga tokom nedelje.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Gulan je na BEOKON-u najavio i SF setting za SRP, ali niko nije mogao ni pomisliti da je vec imao ovako snazan deal na stolu...

Image
Last edited by Dawngreeter on Tue Nov 28, 2006 1:02 am, edited 1 time in total.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

@DG i Awakened:
Kada citirate Gulana koristite oblacice sa tekstom.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Htedoh, ali pomislih da je mozda previse da kacim dve slike u potpis tek tako. Al' ajde, kad ti kazes, reci cu da tebe krive ako mi neko pokuca na vrata i trazi porez na slikovitost :D
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Majku mu, koliko Gulana na jednoj strani... 8O 8O 8O Oslepecu!!!!
Nego, ne javlja nam se nas drug IG... Da ga nismo trajno oterali sa foruma? :oops: :oops:
To bi bila velika steta, jer, sto Megabaja rece:"On je kao retka biljka..." :lol: :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
Locked

Return to “FRP/RPG”