D&D 2

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

D&D 2

Post by shilja »

Nije da film zasluzuje neke specijalne pohvale ali bi ipak trebalo da ga se pomene. Ima par stvari uradjenih po jusu (knjizi) ali i nekih koje nikada nebih razumeo da me neko pita. Skolski uradjena High Level avantura. Po meni bolji od prvog dela.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Kakav god da je ovaj film, ne moze da bude ogavan kao prvi deo... nikako ne moze... :x
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Dreamquest 2 : Dungeons & Dragons
Tako bi josh i imao poentu.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

bojan wrote:Dreamquest 2 : Dungeons & Dragons
Tako bi josh i imao poentu.
Ne kradi tudje ideje!
Mada Ron Jeremy (ne Gorbash nego pravi) u ulozi Elminstera... :wink:
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

lord warrior wrote: Mada Ron Jeremy (ne Gorbash nego pravi) u ulozi Elminstera... :wink:
Zašto huliš, bludniče! :)
Ne skrnavi lik i delo velikog Ron Jeremy-a!
Neka mu je večna slava!

:)

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Hej, samo sam rekao kako da DnD film bude dobar, nisam mislio nsta lose o Ronu. Ipak je on veliki baja.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Vortodox
Posts: 25
Joined: Thu Nov 17, 2005 7:56 am
Contact:

Post by Vortodox »

E ovo je film koji definitivno necu nikada zaboraviti... skinuo sam dvd verziju koja je na 2 diska... i za pravo cudo ja sam bio prvi covek u srbiji koji je nabavio tako dobru verziju sto znaci da nije imao prevod, pa sam tri noci proveo prevodeci, a imao sam neki domaci prevod koji je bio plac majke bozije i to za 1cd... znaci tuga...

A sad o samom filmu :D
Film mi se vise svidja od prvog dela, vrlo verovatno zbog varvarke i rogue koji su me odusevili... a i undead dragon me je odusevio kako izgleda, znaci jedan od retkih prizora koji me je bas podsetio na avanture iz frpova ( citaj to je onaj zmaj o kome su ti pricali da je pre sto godina harao svetom)...
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Jes, sto godina. Ona cosava sisa od negativca je harala pre sto godina i bila baja. Ovaj zmaj je harao pre par hiljada godina pa su ga nekako umirili posto im je unistio skoro celu civilizaciju. To lepse zvuci. Tu postoji i lep primer kako se prica sa zmajem. Ali recimo lose je po meni ispao cleric. Ono ni jedan cleric nikad nebi uradio. A i zmaj je poginuo na o-ruk. A ovaj drugi je uglavnom koristio fireball-ove. Mislim da je samo jednom bacio breth. Pa ja da sam na njegovom mestu ja bi duvao i duvao, a onda bi proleteo kroz neku kulu. I ona zaseda sa zmajem. Pa to bi mi se desilo mozda sa wizdomom 5 ali tamo je neko morao da ima veci wisdom. Ali, sve u svemu dobar film. Mnogo bolji nego prvi deo.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Vortodox wrote:...i za pravo cudo ja sam bio prvi covek u srbiji koji je nabavio tako dobru verziju...
VEOMA bahata izjava. Ima ljudi koji su prevlacili kvalitetne filmove pre nego sto je i baba-sera naucila sta je to divx... :P
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Mozd' je covek mislio samo na D&D2.

Ustvari, cekaj bre. Kakva dobra i losa kopija kad je film samo za TV? Da nije neko sedeo sa kamerom ispred TV-a i snimao? 8)
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

eeeee to je bre iskustvo....znas ono da bi mogao da bolje prodas jednu stavis jednu kutiju sa jedne strane ulice, a drugu sa druge pa jedna prodaje te sto sedis i snimas ispred tv-a a druga ove normalne, pa ove druge prodajes po vecoj ceni....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Awakened wrote:...Ustvari, cekaj bre. Kakva dobra i losa kopija kad je film samo za TV? Da nije neko sedeo sa kamerom ispred TV-a i snimao? 8)
Moze da postoji - recimo ja sam gledao par divx filmova koji su bili TV only - u pitanju su stvari koje su originalno na dvd snimljene za "lokalnu upotrebu", a neko iz studija to lepo grebuje i posalje da se kolege hakeri zabavljaju.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
omiljeni
Posts: 11
Joined: Mon Apr 18, 2005 1:04 pm
Location: novi sad

Post by omiljeni »

seca li se neko kako je elfica kastala "detect magic" ? ja i ortaci sa kojima igramo DnD gledali film , zapisali kako izgovara magiju ali smo izgubili papir a treba mi da bi mogli da se zezamo i sa tim :)
voda vri.............koljiiiiiiiiiiiiiiiiiii
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Samo izgovori "Klaatu Verata Nictu!" i sve ce biti u redu
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
omiljeni
Posts: 11
Joined: Mon Apr 18, 2005 1:04 pm
Location: novi sad

Post by omiljeni »

ma nije tako rekla ali ok , ako ti tako kazes.... :)
voda vri.............koljiiiiiiiiiiiiiiiiiii
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

jeste, omiljeni je u pravu. ide:

"Clatto Verata N... Necktie... Nickel... It's an "N" word, it's definitely an "N" word! "

--
"Ash: That's it, go ahead and run. Run home and cry to mama!"
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Necemo sada citirati Ash-a, inace ce se ova tema prosiriti na nekih 10ak strana... A vec imamo temu sa citatima (naravno off-topic).

Dovoljno je znati da je Ash najveci baja. Steta sto se ne pojavljuje u DnD-u 2, taman da prebije Drizzta, ubije Vecnu, smuva neku cicu i spase svet 8)
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ovaj... a ko je Ash?

Mislim, znam ko je Ash. Glavna junakinja Avalona i moj licni heroj. Al' kanda mi se cini da ne pricamo o istoj individui.


Edit: Vecna hleba :lol:
Hehe, uvek se nasmejem :lol:
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Ash he jedna od najkultnijih filmskih licnosti svih vremena. Evil Dead / Bruce Campbell, da ne duzim. Obavezno gledati ako si fan trash horror filmova.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Aaaa, taj lik!
Upravo sam se setio da je ovo verovatno jubilarno stoti put da mi objasnjavaju ko je Ash i da ja zakljucim kako moram konacno da odgledam Evil Dead. Dajem mu 12 sati dok ne zaboravim opet.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Dawngreeter wrote:Ovaj... a ko je Ash?

Mislim, znam ko je Ash. Glavna junakinja Avalona i moj licni heroj. Al' kanda mi se cini da ne pricamo o istoj individui.


Edit: Vecna hleba :lol:
Hehe, uvek se nasmejem :lol:
Ti imas licnog heroja koji se zove Ash, a nije u pitanju Bruce Campbell 8O
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Odgledaj Avalon. Rezirao Mamoro Oshii, samo sto nije anime nego je igrani film. :P

Rekao bih da je Major Katrsuragi iz GitS mozda vise cool (opet Mamoro Oshii, jelte), ali to je anime junak pa Ash ipak pobedjuje na kraju.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

Jeste. Jer je Ash najveci baja na svetu!


Ash: Good. Bad. I'm the guy with the gun.
Image

"This is my BOOM! stick!"

okej, ok, evo, prestajem, obecavam da necu vise :D

--
Who wants some?
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
Locked

Return to “Film”