VAMPIRSKI FILMOVI

Moderator: Moderators

User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Vortodox wrote:...
A pre par dana sam nabavio celu seriju Angel koja je za pravo cudo ( iako sam mrzeo i mrzim buffy the shithead girl i imao veeeeeeeeeeelllliiiikkkeeeee predrasude o ovoj seriji) ispala zanimljiva i vredna gledanja...
A da li bi je delio sa drugima i pod kojim uslovima...trampa? trgovina?

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Vortodox wrote:...A od filmova priznajem samo jedan jedini Intervju sa vampirom. Sve ostalo nije to to...
Apsolutno se slazem - Nosferatu je recimo dobar film za razliku od IsV... :roll:
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Vortodox
Posts: 25
Joined: Thu Nov 17, 2005 7:56 am
Contact:

Post by Vortodox »

^^ citaj pm

A sto se tice Nosferatua nisam ga gledao... tako da nemogu da kazem.. ali od svega ostalog ( novijeg) mi je IsV najbolji jer zaista ima pricu za razliku od underworlda gde ja prica bacena u cosak a akcija isturena u prvi plan, a sam film na mene nije ostavio neki utisak...
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Vortodox wrote:...A od filmova priznajem samo jedan jedini Intervju sa vampirom. Sve ostalo nije to to...
A da ti odgledas neki film o vampirima?
:roll:
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Vortodox
Posts: 25
Joined: Thu Nov 17, 2005 7:56 am
Contact:

Post by Vortodox »

lord warrior wrote:
Vortodox wrote:...A od filmova priznajem samo jedan jedini Intervju sa vampirom. Sve ostalo nije to to...
A da ti odgledas neki film o vampirima?
:roll:
Znas kako u svom zivotu sam gledao poprilicno veliki broj filomva o/sa vampirima, malo sam igram Vampire Mascarade, sto na kompu sto uzivo, jedino nisam imao priliku da igram Werewolf kampanje tako da 'ebiga.
A gledao sam i par dokumentaraca o vrsti slepih miseva koje zovu vampiri zato sto su hrane krvlju stoke sa farmi i drugih zivotinja...
:D
P.S.

Neskaci mnogo visoko mogao bi nisko da pandes... ako nemas isto misljenje kao i ja onda sta da ti kazem iskuliraj malo...
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Vortodox - Pricas nam o vampirskim filmovima a nisi gledao Nosferatua. Tja - to je kao da pricas o mafijaskim filomovima a nisi gledao Kuma.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Vortodox
Posts: 25
Joined: Thu Nov 17, 2005 7:56 am
Contact:

Post by Vortodox »

bojan wrote:Vortodox - Pricas nam o vampirskim filmovima a nisi gledao Nosferatua. Tja - to je kao da pricas o mafijaskim filomovima a nisi gledao Kuma.
Ako pricas o filmu Nosferaty - Symphony of horror onda sam gledao , a ako govoris o necemu drugom, onda neznam...
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Symphony of Terror...
Ako si gledao, onda povlacim svoj prethodni komentar. Tvoje subjektivno misljenje, ma kako neobicno bilo, ipak necu komentarisati.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ponovicu pitanje, da li je neko mozda gledao ili ima Omega Man???
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Locked

Return to “Film”