Doom

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Scorpion
Posts: 23
Joined: Sun Aug 21, 2005 6:02 pm
Location: Beograd

Doom

Post by Scorpion »

Da li je neko imao tu privilegiju da odgleda ovaj film(kao ja na primer 8) ), jer mislim da se vise ne daje u bioskopima. Znaci, ceo film je rokanje protiv onih nakaza (ili sta su vec). Meni se dosta dopao!
User avatar
Illidan
Posts: 47
Joined: Fri Nov 04, 2005 7:37 pm
Location: SD

Post by Illidan »

ja nisam


mrzelo me 8)



ali prepostavljam da je skoro isto kao i u igrici DOOM


sto si ti to i dokazao


zato deco ako volite igricu DOOM gledajte i film DOOM
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
!|_|_!C|@N

Remember to keep yourself alive there is nothing more important than that
Afeni Shakur

http://www.darkthrone.com/recruit.dt?ui ... 0311T30362
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Meni se dopao samo zato sto je bilo toliko situacija za prozivanje film da to nije humano :P Osim toga, film je njesra...
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Film jeste glup, a na zalost nije pravi gik film ali je po meni dobra verzija holivudskog gik filma. To je film na koji ces da odes i da kazes: "Bas me briga sto ostali vole Potragu za sreckom i Spanske serije ja cu ovo da odgledam zbog 1-5 (proizvoljno) godina mog zivota kojih sam potrosio bas na to", da ga odgledas i ispraznis glavu. Mislim da da su ga kojim slucajem uradili u duhu keca ili dvojke da bi bio bolji. Ali i ovako je dobar. Devojcice ovakav film nikad nece da shvate zato sto: pod 1) nema romanticnog zapleta i poljubca na kraju. 2) ovaj film nije radjen da bi ga neko shvatao vec da bi ga pojedinci gledali.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

shilja wrote:Devojcice ovakav film nikad nece da shvate zato sto...
8O 8O 8O 8O :roll:

ovo je stvarno strasno, strasno seksisticki komentar... sramota...

--
Dervish the neverujuci feminista (jel' to muski oblike feministkinje? stagod...)
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Film jeste glup, a na zalost nije pravi gik film ali je po meni dobra verzija holivudskog gik filma. To je film na koji ces da odes i da kazes: "Bas me briga sto ostali vole Potragu za sreckom i Spanske serije ja cu ovo da odgledam zbog 1-5 (proizvoljno) godina mog zivota kojih sam potrosio bas na to", da ga odgledas i ispraznis glavu. Mislim da da su ga kojim slucajem uradili u duhu keca ili dvojke da bi bio bolji. Ali i ovako je dobar. Devojcice ovakav film nikad nece da shvate zato sto: pod 1) nema romanticnog zapleta i poljubca na kraju. 2) ovaj film nije radjen da bi ga neko shvatao vec da bi ga pojedinci gledali.
Film jeste glup ali je dobra verzija geek filma, pretpostavka da ljudi gledaju ili Doom ili spanske serije, gledanje filma 'da bi se ispraznila glava', komentar o devojcicama, poslednji komentar - :roll: .

Jedino mi je jasno da si zeleo nekakav trash horror. Od ostatka posta me boli glava.
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Jok. Ja sam ovaj film cekao osam godina. Jos kada se neke 97 pominjala mogucnost sa Svarcijem u glavnoj ulozi. Isao sam u sava centar i ocekivao sam bedan holivudski film. Dobio sam blazi gik film (ne totalni). I bio sam prezadovoljan. I ko sto rekoh, film nije tu da bi ljudi shvatili nesto. On je omraz (ako se tako kaze) igri. I jedina svrha filma jeste da bi ljudi koji su igrali igru napokon dobili film po njoj. A pravilo holivuda jeste da kada pravis film pravis ga da bi pripadnici oba pola mogli da ga gledaju. Zbog toga uvek postoji neki romanticni deo. Ovde je on surovo odstranjen.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Dervish the neki wrote:ovo je stvarno strasno, strasno seksisticki komentar... sramota...
...
A ti se potresas zasto? Da nisi i ti krenuo Ogijevim putevima??? :twisted: :twisted:
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
raziel
Redeemer and Destroyer
Redeemer and Destroyer
Posts: 134
Joined: Sat Mar 02, 2002 6:50 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by raziel »

Dajte ljudi, film roka! 8)

Opet, nije da sam pogledao ceo film, veæ više dosta scena (premotavanje napred-nazad sistem), ali uhvatio sam i prièu (šta god), fantastièno lošu glumu one nauènice (šta god) i akciju :wink: Onaj deo kad se budi bajone pozitivac u 1st person pogledu... to je bre poJenta filma! :twisted: ups spojler :D

Ako ste mogli od 1993+ da igrate (besmisleni) Doom satima, možete sigurno i sat i po posvetiti ovom filmu.

:idea: E, sad, još da naprave Duke Nukema 8)
All those moments will be lost...
...in time...
...like tears...
...in the rain.

Valar Morghulis
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

1) Evo coveka koji je napokon svatio poentu filma. On razume o cemu ja pricam.
2) Igrati Doom satima jeste besmisleno. Igrati Doom u DM-u, eventualno cooperativ modu (prvo se pokoljemo nekih 10 minuta a onda idemo dalje) 12 sati dnevno, godinu dana, je jos besmislenije, ali je daleko zabavnije.
3) Ni duke nebi bio los mada ja cekam Heretic. Da cujem u filmu ono:"Pi pi pi piiiiii pi!!!!!!!!" :twisted: :twisted: :twisted:
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Scorpion
Posts: 23
Joined: Sun Aug 21, 2005 6:02 pm
Location: Beograd

Post by Scorpion »

raziel wrote:Onaj deo kad se budi bajone pozitivac u 1st person pogledu... to je bre poJenta filma!)
Najbolji deo filma, ubedljivo. Ja sam se odusevio! :mrgreen:
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Doom

Post by Awakened »

Scorpion wrote:ceo film je rokanje protiv onih nakaza
ovaj film ne moze da bude los.
Locked

Return to “Film”