ring of the nibelungs

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

ring of the nibelungs

Post by Mutant »

ne znam dal je ova tema vec bila,sve mi se nekako cini da jeste,al nema veze malo spama ne skodi :wink:
bas pogledah film,nije lose,lepo je uradjen.posebno mi se svidja to sto odstupa od uobicajenih filmova ove tematike(orkovi naviru,moramo da ih pobijemo sve,krademo tolkinove ideje bla bla bla) tj. uradjen je po skandinavskoj legendi.al najbolje mi je bilo kad je lik od koga sam kupovao film objasnjavao da "su gospodari krali fore iz ovog filma".doslo mi da ga na mestu zgromim.al to vec nije bitno,malo sam skrenuo sa teme.sve u svemu dobar film,preporucujem svima koji ne vole holivudske zavrsetke tj. hepi end.
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
raziel
Redeemer and Destroyer
Redeemer and Destroyer
Posts: 134
Joined: Sat Mar 02, 2002 6:50 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by raziel »

Beše tema.. mada mislim da je to pre potopa (onog gubitka baze).
Da se ponovim - super film. Jedino je glavni glumac malo (više) mutav :P
All those moments will be lost...
...in time...
...like tears...
...in the rain.

Valar Morghulis
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

sa tim se slazem u potpunosti :)
lik ko da glumi u nekom filmu za decu a ne u legendi.

dok o kristani sve najbolje :wink:
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
Vortodox
Posts: 25
Joined: Thu Nov 17, 2005 7:56 am
Contact:

Post by Vortodox »

Da glavni glumac em mutav, em ruzan...
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

majke mi :)
zamislite samo svarcija u toj ulozi :D mislim da bilo gomilu mrtvih zmajeva :lol: :lol:
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
Locked

Return to “Film”