Dragon Age: Origins

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Dragon Age: Origins

Post by joggy »

Igra je izasla, kad je neko skine ili sazna gde ima da se kupi bilo bi lepo da donese u hs ili kaze gde je kupio :) .
Igru je inace pravio isti tim ko i baldurs gate, vrlo je slicna, tako da nema se sta vise reci.
Dobila ocenu 9.5 na gamespotu (to je najveca ocena za PC igru koju gamespot daje, i do sada je svega par igara dobilo tu ocenu)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Dragon Age: Origins

Post by Stevan »

Mozes na steam-u da je skines..6 Novembra ce biti dostupna.
Svega 50 E :)
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Re: Dragon Age: Origins

Post by Xardas »

joggy wrote:Igra je izasla, kad je neko skine ili sazna gde ima da se kupi bilo bi lepo da donese u hs ili kaze gde je kupio :) .
Podji ka severu, ka Necromancers tower u autonomnoj pokrajini Suvi Sebesh! Podji naoruzan velikim flashom ili HDDom u rack-u and you shall find what you seek :D :D :D

Poslao sam ti PM sa detaljnijim uputstvom :)


X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Dragon Age: Origins

Post by Moff_Tarkin »

Nisam puno igrao igru ali ono sto sam video mogu da ocenim ovako na skali 1 do 10
Prica 9
Grafika 7
7 za grafiku zato sto modeli izgledaju kao da su jahali konja od rodjenja i tako hodaju , isto mi je malo glupo sto je npr. mac koji sam video velicine bandere i jako smesno izgleda kada lik zamahuje.Bice jos komentara od mene kada je jos malo budem igrao
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Dragon Age: Origins

Post by lord warrior »

Xardas wrote:
joggy wrote:Igra je izasla, kad je neko skine ili sazna gde ima da se kupi bilo bi lepo da donese u hs ili kaze gde je kupio :) .
Podji ka severu, ka Necromancers tower u autonomnoj pokrajini Suvi Sebesh! Podji naoruzan velikim flashom ili HDDom u rack-u and you shall find what you seek :D :D :D

Poslao sam ti PM sa detaljnijim uputstvom :)


X
Moze i meni PM? :D
Sporo ide download.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Dragon Age: Origins

Post by Pendargon »

Podelite i samnom tajnu putem privatne poruke... 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Re: Dragon Age: Origins

Post by Xardas »

predadoh tajnu u ruke svemocnom Jogiju!

Na njemu je da dalje "spread the word" !

:D

Koliko sam razumeo, jos koliko od sutra cete moci preuzeti zeljeni sadrzaj sa kompa u HS valjda.

Uzivajte :)


X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Dragon Age: Origins

Post by joggy »

nazalost nisam mogao da dodjem danas do HS-a, ali sutra cu da donesem dvdove u hs pa ko oce nek ponese da presnimi (mislim da ce stati na 2 dvda
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Dragon Age: Origins

Post by joggy »

hehe, evo dok ponovo instaliravam dragon age (ovaj put original 8O ) da ispricam dogodovstinu

daklem kupovina u game-s-u drugi deo:

Cela dogodovstina pocinje tako sto u 5 do 9 (usce radi do 22 ali zatvaraju kasu u 21.30) shvatam da u dragon age-u postoji slicna sema kao i u DDO. Dakle mozes ti sa crackom sve lepo da igras i da predjes main quest, medjutim sa vremena na vreme naletis na neki bas kul quest koji trazi od tebe da downloadujes sadrzaj sa njihovog sajta sto naravno nije moguce ako imas pirata zbog serijskog broja. Shvativsi to utrcavam u svoj pump wagon i ogromnom brzinom (60km/h) jurim ka uscu. Stizem u 21.15 na 300 metara od usca i shvatam da je ispred mene enormna kolicina automobila i da necu stici na vreme. Naglim skretanjem udesno se penjem na trotoar i ostavljam auto na sred zelene povrsine odma na pocetku brankovog mosta. zatim sledi epsko trcanje mene na 300 metara sa preprekama i ulazak u usce. Tek tada vidim zasto je guzva. Dnas je bio shopping night u uscu i sve cene su -10%. Narod naravno odma navalio ko mutav na telefon kao da je dzabe. Probijem se ja nekako do games-a na 2. spratu i stignem bas trenutak pre nego sto ce ovi da ugase kasu. Sledi bukvalan razgovor:

Prodavac: (okrece se ka meni) Izvoli

Ja: (poluzadihan sa osmehom na licu) Dragon age (toliko sam brzo reko da nije uspeo da me prekine kao kod blood bowla)

Prodavac: Nema! (hteo je ustvari da me prekine u pola ali nije uspeo) Nismo dobili, nemamo nikakve informacije kad ce stigne, ove nedelje nismo dobili nikakav update, ne znam, jedino da nazoves sledece nedelje....

Ja: Imate, imate, drug je danas kupio kod vas igru (poucen ponovo iskustvom sa kupovinom blood bowla)

Prodavac: Nemoguce!!!

Ja: moguce, moguce pogledaj malo tu okolo

Prodavac: (okrece se za 180 stepeni, odnosno za 90 u odnosu na ono kako je prvobitno stajao) evo je!

Na jebenih 20 cm od njegovih nogu nalazi se velika plava kesa puna diskova sa dragon age-om

Prodavac: Jebiga izvni, danas smo dobili....

mislim se u sebi kako bi tek izgledalo da su je dobili pre mesec dana...

I tako. Na kraju se opet sve zavrsilo srecnim happy endom, i jos sa 10% popusta zbog shopping night-a :wink: (a nisu mi ni kola odneli sa pasnjaka)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Dragon Age: Origins

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Momci drago mi je da ste poceli da uzivate u toj igri ali posto je na Xbox-u izasla pre jedno 2 i po nedelje ja sam je presao i mogu vam reci da je igra sjajna.Grafika jeste malo slabija ali to nije nikakva prepreka sjajnoj prici i bitkama koje su super uradjene.Iskoristili su formulu Mass Effecta sto se tice dijaloga i postavljanja kamere i fokusa na karaktere i borba je dosta slicna ukljucujuci nacin na koji kontrolisete clanove party-ja:)Ja sam presao sve Baldur's Gateove i sl igre i nije bas pravi naslednik ali je bio jedno sjajno iskustvo:)Nadam se da cete uzivati kao i ja:)

P.S.Naravno mozete da kresnete skoro sve zenske clanove party-ja koji vam se prikljuce 8)Nazalost nije kao Witcher ali moze da prodje :wink:
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Dragon Age: Origins

Post by lord warrior »

Dr. Nick Riviera MD wrote:...Iskoristili su formulu Mass Effecta sto se tice dijaloga i postavljanja kamere i fokusa na karaktere i borba je dosta slicna ukljucujuci nacin na koji kontrolisete clanove party-ja:)...
Mozda na xboxu, PC verzija nema veze sa Mass Effectom. Dijalozi i fokus kamere tokom istih je iz KotOR-a, a borba i kontrola NPCjeva je njvise nalik Neverwinter Nightsu 2 (kontrola kamere i NPC-jeva).

To je dokaz - ozbiljne igre se uproscavaju da bi se igrale na hkutiji (ili se unaprede za PC?).
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
DeathJester
Posts: 180
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:16 pm

Re: Dragon Age: Origins

Post by DeathJester »

joggy wrote:hehe, evo dok ponovo instaliravam dragon age (ovaj put original 8O ) da ispricam dogodovstinu

daklem kupovina u game-s-u drugi deo:

Cela dogodovstina pocinje tako sto u 5 do 9 (usce radi do 22 ali zatvaraju kasu u 21.30) shvatam da u dragon age-u postoji slicna sema kao i u DDO. Dakle mozes ti sa crackom sve lepo da igras i da predjes main quest, medjutim sa vremena na vreme naletis na neki bas kul quest koji trazi od tebe da downloadujes sadrzaj sa njihovog sajta sto naravno nije moguce ako imas pirata zbog serijskog broja. Shvativsi to utrcavam u svoj pump wagon i ogromnom brzinom (60km/h) jurim ka uscu. Stizem u 21.15 na 300 metara od usca i shvatam da je ispred mene enormna kolicina automobila i da necu stici na vreme. Naglim skretanjem udesno se penjem na trotoar i ostavljam auto na sred zelene povrsine odma na pocetku brankovog mosta. zatim sledi epsko trcanje mene na 300 metara sa preprekama i ulazak u usce. Tek tada vidim zasto je guzva. Dnas je bio shopping night u uscu i sve cene su -10%. Narod naravno odma navalio ko mutav na telefon kao da je dzabe. Probijem se ja nekako do games-a na 2. spratu i stignem bas trenutak pre nego sto ce ovi da ugase kasu. Sledi bukvalan razgovor:

Prodavac: (okrece se ka meni) Izvoli

Ja: (poluzadihan sa osmehom na licu) Dragon age (toliko sam brzo reko da nije uspeo da me prekine kao kod blood bowla)

Prodavac: Nema! (hteo je ustvari da me prekine u pola ali nije uspeo) Nismo dobili, nemamo nikakve informacije kad ce stigne, ove nedelje nismo dobili nikakav update, ne znam, jedino da nazoves sledece nedelje....

Ja: Imate, imate, drug je danas kupio kod vas igru (poucen ponovo iskustvom sa kupovinom blood bowla)

Prodavac: Nemoguce!!!

Ja: moguce, moguce pogledaj malo tu okolo

Prodavac: (okrece se za 180 stepeni, odnosno za 90 u odnosu na ono kako je prvobitno stajao) evo je!

Na jebenih 20 cm od njegovih nogu nalazi se velika plava kesa puna diskova sa dragon age-om

Prodavac: Jebiga izvni, danas smo dobili....

mislim se u sebi kako bi tek izgledalo da su je dobili pre mesec dana...

I tako. Na kraju se opet sve zavrsilo srecnim happy endom, i jos sa 10% popusta zbog shopping night-a :wink: (a nisu mi ni kola odneli sa pasnjaka)
Zapravo sav downloadable content mozes skinuti sa neta i igrati i bez original verzije.Isto vazi i za patch i za iteme koje dobijas ako registrujes igru na njihovom sajtu..Samo treba znati gde da trazis.Lako se instalira,sve radi i nista ne kosta ;)
Open mind is like a fortress with it's gates unbarred and unguarded.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Dragon Age: Origins

Post by Megabaja »

ne radi. imas plotlajnove koje mozes da ostvaris samo sa originalnom igrom
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Dragon Age: Origins

Post by Dr. Nick Riviera MD »

lord warrior wrote:To je dokaz - ozbiljne igre se uproscavaju da bi se igrale na hkutiji (ili se unaprede za PC?).
Amen to that my brother :applause:

Iskreno za mene je Witcher i dalje vrh igra i bas me interesuje kada budu izdali istu igru za hkutiju kako ce da izgleda.Plasim se da pomislim :(
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Dragon Age: Origins

Post by joggy »

Na gamespotu i pise da je najpotpunije uzivanje uz PC. Za Xbox pise da je najslabije odradjen, a glavna zamerka je nepostojanje prelaska u "pticiju perspektivu" kod bitaka, sto dosta otezava igranje u pojedinim situacijama. Igra jeste uproscena za sve konzole.

Moram se i ja sloziti da je grafika najslabija strana igre (daleko od toga da je losa), na primer meni najvise smeta sto se kod dijaloga nikome ne pomera kosa (elfovi imaju kikice koje stoje kao da su umocene u varikinu), kao i cudan nacin otvaranja usta prilikom govora, i to sto je tvoj karakter nem prilikom dijaloga.
Ostalo je sve fenomenalno odradjeno (ja bih rekao da je igra i po dubini i po duzini potpuno ravnopravan naslednik baldurs gate-a), vrlo stabilna (nije me nijednom vratila na desktop, za razliku od recimo ovde hvaljenog witchera kojem je to ko dobar dan), i puna zanimljivosti.

Ja licno mislim da treba kupiti original. Prvo kosta 3500 dinara (jedna figurica u HS), drugo ne moras da se smaras po netu trazeci hackove i rizikujuci viruse, trece igra je potpuno otvorena za modovanje sto ce reci da ces uskoro imati mnoge nove avanture sastavljene od strane community-ja koje bi se opet smarao da nadjes na netu, itd. itd.
Ja cu ipak da uzivam sa svojim Golemom koji mrzi golubove :)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Dragon Age: Origins

Post by Dr. Nick Riviera MD »

U pravu si Joggy,pticja perspektiva mi je falila u borbi nenormalno.E da znas nesto zanimljivo,ja sam igrao Enhanced verziju Witchera i nikada mi nije izletao u desktop :D Probaj nju...

Mislim da je Bioware sto se tice konzola sve snage ulio u Mass Effect 2 koji ce izaci sledece godine u Januaru
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
DeathJester
Posts: 180
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:16 pm

Re: Dragon Age: Origins

Post by DeathJester »

Megabaja wrote:ne radi. imas plotlajnove koje mozes da ostvaris samo sa originalnom igrom
Oh da,radi? Nisam bas najbolje razumeo ovo sto si napisao,ali kao sto rekoh ja igram igru sa svim dodacima bez ijednog problema.Mozda ne znas kako da ih aktiviras?
Open mind is like a fortress with it's gates unbarred and unguarded.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Dragon Age: Origins

Post by joggy »

Dr. Nick Riviera MD wrote:E da znas nesto zanimljivo,ja sam igrao Enhanced verziju Witchera i nikada mi nije izletao u desktop :D Probaj nju...
Nju i probavam, deluje mi za sada prilicno nezanimljivo u odnosu na dragon age, i da, i enhanced verzija puca ko luda
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Dragon Age: Origins

Post by Dzon Vejn »

Znam da je manji offtopic, ali igram trenutno witchera i minor bugove nisam sreo, sreo sam samo 1 major bug koji se ogleda u tome da sam pre 22h seo da odigram samo 5 minuta, da vidim kakva je igra :D.

Prvo prica mi se esktra svidja, kao i taj neki setting, a drugo, cak uspevam da igram na medium :D (sto je veliki uspeh za nekoga ko je odustao od krajzisa nakon jedno 2 sata igranja, pri prvom natrcavanju na tenk(ove) koje nisam uspeo da shvatim kako da "otvorim" sa pesnicom :D).

Interesuje me samo da li sam propustio nesto ili igra ne moze da bude.... eksplicitnija :D... tokom pojedinih delova price?

Ako je Dragon Age: Origins bolji od ovoga, onda ga ne smem instalirati :D.

edit: i sad jos imam dilemu da li da idem da spavam (sutra se ipak radi :oops: ) ili da nastavim da igram :-k :?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Dragon Age: Origins

Post by Bathory »

Witchera nisam igrao (jos), ali po forumima se prica da je Dragon Age dosta bolji....

A posto Dragon Age igram, mogu da kazem da je ova igra odlicna.
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Dragon Age: Origins

Post by Dzon Vejn »

Pa dragon age je verovatno turn based sto ga automatski cini boljim :D, ali meni ovo sad dodje kao neko osvezenje ;). Da probam malo da igram i igrice koje moraju da se "klikcu" i gde nema "sednem pa razmislim" momenta ;).

A uzecu verovatno i DA:O cim vratim sve dugove usled nesposobnosti postanske stedionice da mi izda kartice u razumnom vremenskom roku :D.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Dragon Age: Origins

Post by Dzon Vejn »

Ah taj crash to desktop... zna li neko da li je to posledica piratske verzije ili same igre?

edit: mislim na withcera
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Dragon Age: Origins

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Crash to desktop je dosta izrazen u originalnoj verziji Witchera,Enhanced Edition nema toliko problema.Naravno desava se na nekim masinama da cak i Enhanced edition iskace na desktop kao lud i to je najverovatnije zbog Solidshield i Tages zastite koju igra ima
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Dragon Age: Origins

Post by opsidiannight »

Kako sam se navukao, gore od heroina. El ima neko rešenje za predugo učitavanje posle nekog vremena?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Dragon Age: Origins

Post by Verterdegete »

Ima... Restart kompjutera. Ili igra ima negde memory leak ili ti imas malware. Patchuj igru na poslednju verziju ako vec nisi, obicno to prvo uklanjaju...
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Dragon Age: Origins

Post by opsidiannight »

Ma sve to urađeno, nisam ja amater. :D
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Locked

Return to “Kompjuterske igre”