Warhammer 40K: Space Marine

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Warhammer 40K: Space Marine

Post by ZergLord »

Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by Hypodermic »

Vizuelno apsolutno fantasticno. Ali ima sve one boljke FPS-a predvidjenog za konzolu. TJ boljke sa moje takcke gledista - preklapanje tekstura umesto clena combat, naizgled dobra interakcija tebe i okoline koja je u stvari samo dobro odradjeni kombo-i (sto ne volim izprogramirane komboe, bolje je da ih sam pravis samo zato sto ti lepo izgledaju a ne zato sto ti daju bonus...), dok sa ostalim stvarima nastaju greske u radu kao preklapanje tekstura i sl. Drugim reicma igra je pravljena da izgleda lepo, ali na pogresan nacin ako mene pitas.

Sad, da ne zvuci kao mega kritika, svidja mi se sta vidim, igrao bih, svijda mi se akcija i sl, samo covek koji prica u pozadini ne da ne zna da pravi prezentaciju nego uspesno skrece paznju na sve one stvari koje ne zelim da vidim u ovakvoj igri :D Ono, ja i ovde volim da koristim mozak, a covek bas naglasava da ne treba mozak recenocim "this is not a memory game" pa onda hvali svoje komboe sa mnogo komplikovanih recenica koje ne znace nista u sustini :)

I da, bre, true grit covece :) ima bolter, ne bolt pistol :D I detalji na koje su obratili paznju prilikom pravljenja okruzenja su prelepi :) Nadam se da su obratili dovoljno paznje i da combat izgleda malo realisticnije od onoga u video (odlicni su komboi, ali su... pa tabacina komboi, koje ja licno ne volem :)). Ako je i propratna prica odlicna, verovanto cu da uzivam u ovome :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by ZergLord »

Ovo je jedna od prvih verzija. Ima jos stvari koje moraju da dorade.
User avatar
Daki
Posts: 95
Joined: Sat Oct 15, 2005 8:49 am

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by Daki »

Igra super izgleda,samo sto lik koji prezentuje mnogo prica(a i nema pojma da igra :mrgreen: )!
A i ne svidja mi se to sto je bolter predstavljen ko lasgun,ako ne i slabije....
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by Millenium »

Kada sam procitao Abnett's Brothers of the Snake jedna stvar koja mi je isla na jetru su price tipa jedan Marinac tamani celu DE invaziju mislio sam koje Fluff izivjavanje ali izgleda da Gaming industry ima orgazam na takve stvari samo pogledajte onu scenu iz trailera gde Chaos Marinac udara Chainswordom po Marincu a on i ne trepce nego mlati kultiste pa ni Abnett ne preteruje toliko :roll:
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by opsidiannight »

Dodajte slatki inventar sa suport opcijama od chaptera ili skladista, rpg elemente, kao skilovi, vestine sa raznim oruzjem, malo bajkova. Onda tu dodju dva tri ortaka sa raketama ili meltama i eto vama zabave. Jos bolje izrokaj da gradis karijeru, pocinjes kao skaut ili tako nesto, onda psichick. Ma bogatstvo price i okruzenja je izvrsno, steta sto je medij konzola a trziste glupo 13-16 godina lozana teen.

P.S. Ocu da vodim haos marinca, Nurglovog naravno. :twisted: :twisted: :twisted:
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by Dawngreeter »

Cini mi se da promasujete poentu. Ovo je igra za ljude koji ne vide nista cudno da je "tactical taking-cover stance" u WH40K slika space marinca sa dva boltera, nogom podignutom na gomilu leseva, bez kacige, u sred bojnog polja.

EDIT: Sto ce reci, svi oni koji su u startu zainteresovani za ovu igru. Priznajte svoj guilty pleasure. There is no pleasure without shame.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by Shark »

Space Marinac koji ide sa dva boltera i pwnuje je materijal za dobru igru any day in my book :) josh bolja od God of Wara jer mozhesh i da pucash :) shto je upravo i razlog zbog chega tje biti na konzoli ... a valjda tje izatji chip za tu PS3ku do tad majku mu...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by shilja »

Ajde ljudi, pa po onome sto se vidi sigurno je u pitanju neki dodatak samo da bi moglo da se pokaze kakva je igra i sta ima unutra. Kakvo vam je to pokazivanje igre ako posle 5 sekundi padnete mrtvi. Sta bi ste onda rekli: "i tako, moze lako i da se pogine ako ne pazite" ? Polako je pocela amerikanizacija ovih prostora. Ili si prvak lige sampiona ili ne vredis ni #%&@. Nema drugog mesta, samo prvo. :(
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by Shark »

i to bi bilo ok. ali bih preferirao 40k God of War :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by opsidiannight »

Ma ja bi ustvario hteo klona ove igre i Soldiers Heroes of WW2 igre.

Malo li je?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
manson
Posts: 17
Joined: Wed May 12, 2010 10:16 am

Re: Warhammer 40K: Space Marine

Post by manson »

najavljena igra i za pc \o/
Locked

Return to “Kompjuterske igre”