Arx Fatalis vs Morrowind

Moderator: Moderators

Locked

Koja vam je igrica bolja???

Arx Fatalis
0
No votes
Morrowind
20
100%
 
Total votes: 20

User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Arx Fatalis vs Morrowind

Post by Ratamon »

Ovde mozete napisati svoja misljenja o datim igricama, kao i zasto vam je jedna bolja od druge i tako to...
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Arx Fatalis? Koji ti je sad pa to k****?! :wink:
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Blaurgh
Posts: 58
Joined: Tue Jan 24, 2006 10:44 pm
Location: Beograd, Kostunjak

Post by Blaurgh »

Arx Fatalis je veoma zanimljiv (mada ga nisam presao) ali se mislim nemoze porediti sa morrowindom :P .Bolje poredi Morrodwin i Gothic :wink:
User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Post by Ratamon »

Jbg. Gotik nisam igrao tako da ne mogu da je poredim.Ali posto sam igrao obe ove igre, pa ni sam ne mogu da se odredim koja mi je bolja, pa zato pravim ovo poredjenje. :D
User avatar
Blaurgh
Posts: 58
Joined: Tue Jan 24, 2006 10:44 pm
Location: Beograd, Kostunjak

Post by Blaurgh »

Arx fatalis jeste veoma zanimljiv (mnogo volim da crtam one magije :D ) ali ipak Morrowind ima 10000 questova i jos toliko razlicitih opcija.

Igraj Gothic i 1 i 2 neces se pokajati :wink:
User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Post by Ratamon »

Ok.Odigracu Gotik(e).

Kod Morrowinda mi se veoma svidja to sto mozes ici bilo kuda u bilo koje vreme, i bas to sto ima pun K**** questova...
Igrao sam davno morrowind i igr'o tako ja i jedan quest nisam mogao da predjem(kad ga osvojim, zabaguje mi se komp i prsne)pa sam skino patch, pa se tek onda zesce zabagovo i jbg od onda ga nisam vise igrao... :(
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Treba da probas Zvanicen expanzije za Morrowind - Tribunal i Bloodmoon (imam sve to), ali za prave igrace => Daggerfall . . . Dva toma u rikverc od Morrowinda . . . Svet extra veci od Morrowinda (cele drzave sa mnooooooogo gradova i sela) + mozes da kupis sebi konja i taljige pa da ne nosis sve na ledjima :D . . . Probaj, grafika nije nesto, i radjen je na sprajtovima (no fancy-schmancy 3D) ali za prave ljubitelje FRP-a . . . igrica koju vredi posedovati (imao sam je . . . ali se izgubila u analima vremena . . . :( Moracu opet da je potrazim . . . probudila se nostalgija).
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Post by Ratamon »

Uffff, to mora da je super igra.Nego, je ste li mozda igrali Lionheart (RPG)?
User avatar
Daki
Posts: 95
Joined: Sat Oct 15, 2005 8:49 am

Post by Daki »

Ratamon wrote:Uffff, to mora da je super igra.Nego, je ste li mozda igrali Lionheart (RPG)?
Igra je odlicno uradjena i osmisljena....SPECIAL sistem,meta udaraca....
ali je igra prokleto TESKA!!!Ne razumem zasto su oni napravili tako dobru igru i odlucili "aj sada da covek ne moze ni 2 zeca da ubije" :evil:
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Nije toliko strasan Lionheart. Meni se bas svidja . . . Nisam je pres'o ali sam otiso daleeeeeko . . . Ne znam kako igras, ali ako imas problema probaj sa likom usko specijalizovanim na melee combat, i igraj kao knight templar, ja sa takvim likom retko imam problema . . . najveci problem mi je da skupim 1000 zlatnika za inicijaciju kod templara . . . uzivaj
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Post by Ratamon »

Ja sam pres'o Lionheart jos pre 2 god.Igrao sam kao Heretic i mnogo je dobar kraj igre....
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

PRema Falloutu i svemu onome sto je on doneo Lionheart je - prosecan.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Sve je prosecno prema Fallout-u 2 8)
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Svojevremeno sam doktorirao na Elder Scrolls seriji... Onda uvideo veliku manu - previse su prokleto genericki.

Zato je tu najbolji Rpg serijal svih vremena - Quest For Glory. Nema greske.

BTW. Pre par dana sam skinuo emulator i romove starih Final Fantasy igara. Hahahahahaha koje zezanje. Narocito ako se cita 8-bit theatre.
User avatar
Daki
Posts: 95
Joined: Sat Oct 15, 2005 8:49 am

Post by Daki »

lord warrior wrote:Sve je prosecno prema Fallout-u 2 8)
Sem tetrisa i pacmana,naravno :P
Fallout je bre....carska igra....mislim...nema se reci...
User avatar
Blaurgh
Posts: 58
Joined: Tue Jan 24, 2006 10:44 pm
Location: Beograd, Kostunjak

Post by Blaurgh »

Jel ima neko onaj 3d quest for glory( to je valjda 5), ja sam svoj imao ali sam ga izgubio :( :( :( ( Samo njega i prvi nisam presao :) )
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

koji bre crni arx fatalis? ma ajde ne mos ti svaku igru porediti sa morowindom.btw uskoro izlazi oblivion,a ja bas kupio novu masinu :D:D
nista moracu da pravim pauzu od lineage-a bar na nedelju dana :wink:

ps.lionheart je sr**e neopevano.
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Blaurgh wrote:Jel ima neko onaj 3d quest for glory( to je valjda 5), ja sam svoj imao ali sam ga izgubio :( :( :( ( Samo njega i prvi nisam presao :) )
Prvi mi je najinteresantniji (valjda zato sto je prvi) . . . a 5 3d jos nisam vid'o
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Awakened wrote: BTW. Pre par dana sam skinuo emulator i romove starih Final Fantasy igara. Hahahahahaha koje zezanje. Narocito ako se cita 8-bit theatre.
Pricaj mi o tome. Poslednje sto sam uradio je to da sam ubio Astosa.
Ekipa - Black Mage, Red Mage, Fighter i Thief.

Hey, Astos! More like your ASS is TOAST!
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

lord warrior wrote: Pricaj mi o tome. Poslednje sto sam uradio je to da sam ubio Astosa.
Ekipa - Black Mage, Red Mage, Fighter i Thief.
Naravno, druga ne moze 8)
lord warrior wrote:Hey, Astos! More like your ASS is TOAST!
hahahahahaha. Jedini bedak je sto stvarno smori levelovanje. A o kupovini prokletih napitaka da ne govorim 8)
Wolverine

......

Post by Wolverine »

MOrrowind je bolji i od Obliviona!!!!
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Morrowind moze biti jako zanimljiva igra. Pos uslovom da se skinu nove teksture tela, lica, arhitekture, prirode... To je dosta ulepsa. A onda jos po koji mod koji ga cini manje generickim - i dolazimo do lepe igre.

Ali poenta mog posta nije da komentarisem Morrowind, nego da kazem:

Nemojte bre da mi ozivljavate teme stare 8 meseci, jel' jasno BRE!
Sledeci pokusaj nekromantije rezultirace momentalnim banom i poterom Witch Huntera (ups, pogresan setting :oops: )

Nikada mi nece biti jasni ljudi koji se uclane na forum, a onda otkopaju neku prastaru temu, i kazu 'Da, slazem se; Ne, ne slazem se; [STRING] je keva!!!!!!!... Krajnji su pacenici...

Dakle, ako do sada nije pisalo u pravilima, sada proglasavam:

Strogo je zabranjeno odgovarati na temu stariju od 3 meseca osim ako se:
- Ne pojavi neka nova bitna informacija u vezi onoga za sta je tema vezana
- ne pruzi se adekvatna argumentacija koja doprinosi raspravi
(podlozno mojoj licnoj proceni).

Dakle - Say no to thread necromancy.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

A jel dozvoljeno da covek ondak otvori nov topic da bi izneo svoje misljenje o temi o kojoj nije mogao da prica pre sest meseci zato sto nije bio clan foruma ? ? ?
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

You're missing the point:

Rekao sam, nije lepo davati bez neke osnovne argumentacije. A tema je poredjenje Arx Fatalisa i Morrowinda, ne poredjenje Morrowinda i Obliviona (mada dobro, OT je odavno zapoceo, ali je barem trebao da navede neki razlog zasto). Nije poenta ni sta je receno, vec kako je.

Medjutim, priznajem da sam malo prestrogo odreagovao, nisam trebao, te se stoga izvinjavam na eventualnim teskim recima. Nadam se da moj prethodni post nece odbiti naseg novog clana. Ali, postovi kao sto je ovaj njegov ne doprinose raspravi, te stoga moja odluka i dalje stoji.

I za kraj, ako je vec hteo da poredi Morrowind i Oblivion, za to je mogao da otvori novu temu.

P.S. TheMarko, citajuci tvoje ranije postove na ovoj temi, videh da nemas Daggerfall. Ja sam ga skoro nabavio, jeste da je cd rip u pitanju, ali nisam primetio da mu nesto fali.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

offtopic:

Nabavio sam . . . hvala . . . imam i CD u .iso ako ti treba . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Locked

Return to “Kompjuterske igre”