Spore

Moderator: Moderators

Locked
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Spore

Post by Hypodermic »

Jos jedna igra ala sim city, sim life i sl u najavi, u izvedbi fenomenalnog maksisa. Sa sajta mozete downloadovati preview creature creatora (idite na www.spore.com), kojim se zabavljam vec bogme podosta :D Jedva cekam da se pojavi actual igra (a fullverziju creatora vec trazim po torrentima :D)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Daki
Posts: 95
Joined: Sat Oct 15, 2005 8:49 am

Re: Spore

Post by Daki »

A za kad je najavljeno da izadje?
Pratim igru vec 2-3 godine i dosta mi je cekanja :mrgreen:
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Spore

Post by vampir »

Daki wrote:ratim igru vec 2-3 godine i dosta mi je cekanja
majke mi, bas su smorovi samo odlazu... trebalo je jos pocetkom 2007 da izadje


imas na www.scrapetorrent.com kad ukucas spore tu ima da se nadje full editor
"i can read my mind!"
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Spore

Post by Shark »

jedini problem tje biti to shto tje staviti novu SecuROM zashtitu na njega... koja osim shto je losha po sve "legitimne" CD ownere, ima josh jednu novinu - tri aktivacije. da, dobro ste chuli, sa jednom kopijom igru mozhete instalirati samo TRI (ili kolko vetj odrede) puta. posle toga mozhesh da je bacish...

sa svakog pogleda (osim legalnog) se isplati imati ... jeftiniju verziju ovoga ;)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Spore

Post by Dawngreeter »

To sa tri instalacije je pozitivna stvar, osim ako ne nameravas da ores svoj hard jednom mesecno. Planirali smo (a i jos uvek planiramo) da lepo podelimo pare na tri dela i zajedno nas troje kupimo Mass Effect. Sve tri kopije mogu da se koriste u isto vreme.

Nisam siguran koju tacno varjantu SecuROM-a ce da koristi, ali ako je suditi po Mass Effect iskustvu, odustali su od vecine gluposti. Jedino sto SecuROM radi je prijavi se preko neta prilikom instalacije i to je to. Opet se prijavljuje u prilikom eventualnog skidanja online content-a, al' to je nekako logicno.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Spore

Post by Gassalasca Jape »

To sa tri instalacije je cist fashizam i sasvim logicno je izazvalo toliko backlash da su odmah odustali od toga. Mislim bice securom al' ne ta evil incarnate varijanta. Ili sam ja bar tako razumeo.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Spore

Post by Slartibartfast »

Meni je sve to sumnjivo. Zvuci dobro, ali kada je zadnji put Maxis zapravo napravio dobru igru? *paranoid showdown*
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Spore

Post by Dawngreeter »

SimFarm, 1993.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Spore

Post by Dzon Vejn »

Dawngreeter wrote:SimFarm, 1993.
U SimFarm je bio odlican... secam se da sam igrao poprilicno. Steta sto ne izbacuju vise igre poputih starih, dobrih...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Spore

Post by Gassalasca Jape »

Pffft! Sve Maxisove igre su dobre. Simsi su kul. To sto su hiper-komercijalni, mega-popularni i ovi muzu pare onim ekspanzijama ne menja cinjenicu da su Simsi kul. :P
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Spore

Post by Slartibartfast »

The Sims je jedna od najgorih igara ikada. Mislim da nikada nije izasla upravljacka simulacija koja je toliko promasila nacin funkcionisanja stvari koju treba da simulira. Usput, u pitanju je najgori primer konzumeristicke propagande trenutno u svetu igara. Uzas.

Mada, koliko sam video, uspeli su da se prevazidju sa The Sims Online.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Spore

Post by Dawngreeter »

Srecom, The Sims Online je propao. To je mozda jedini konkretan kompliment koji sam uspeo da nadjem za moderno kapitalisticko (i po psihozi kapitalizma - konzumeristicko) drustvo.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Spore

Post by vampir »

izlazi spore demo ovog meseca, full izlazi zo oko 80 dana [ako ne odloze opet]. simsi su zanimljivi kad tek pocnes da igras, vrlo brzo smore
"i can read my mind!"
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Spore

Post by vampir »

ovaj post je pre bio neki quote koj se ne secam da sam ikad postovao[?!]... sad sam ga prepravio u ovo objasnjenje...
Last edited by vampir on Fri Jul 18, 2008 10:40 pm, edited 1 time in total.
"i can read my mind!"
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Spore

Post by Gassalasca Jape »

Mene Simsi jesu brzo smorili, ali je bilo dobro dok je trajalo i cim izadje trojka iam da je nabavim i brzo se smorim ispocetka. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Spore

Post by Gassalasca Jape »

Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Spore

Post by Gassalasca Jape »

Samo cu reci kako je igra zlo.

Image
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Daki
Posts: 95
Joined: Sat Oct 15, 2005 8:49 am

Re: Spore

Post by Daki »

Odlicna igra! \:D/
Samo sto je tribal stage gubljenje vremena,a civilization je mogao malo kompleksnije da se uradi.....Ali zato su prva dva i space stage vrh! :mrgreen:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Spore

Post by Dawngreeter »

Probudim se k'o manijak u 5 ujutru i... skinuo se Spore. Do vojske sam dosao do drugog stadijuma, negde pri pocetku. Nisam ocekivao da budem toliko potpuno oduvan gameplay komponentom.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Spore

Post by ZergLord »

Znaci, obavezno probati? :)
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Spore

Post by Shark »

i napuniti svet hentai tentacle monsterima u sluchaju da neka shkolarica zaluta :D
jel bi mogao neko da donese CD do Sigila ovih dana?
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Spore

Post by Hypodermic »

Juce nadjoh slobodnog vremena da najzad instaliram igru... da nisam morao na posao jutros ne bih ni legao da spavam nego bih samo nastavio da igram :D

Koja je prica za multiplayer? da li mora preko EA servera kao sto igra trazi ili bi moglo nesot preko LAN-a, hamachija, cega god...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Spore

Post by Shark »

ja sam mislio da je spore massive singleplayer game :)

sto posto tje izatji neki hack da mozhe i ovako.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”