Da li neko igra Wow?

Moderator: Moderators

User avatar
Fingolfin
Posts: 67
Joined: Tue Mar 29, 2005 5:28 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Fingolfin »

Svi sto igrate na dunemaulu aliancu....pokri te se usima, promenite server, bruke jedne!!!!!!! ROFLMAO
Evo vam link
http://www.dunemaul.org/viewtopic.php?t=2172

Bruka!!!

For the horde!!!
Peace is a lie
There is only passion
Through passion I gain strength
Through strength I gain power
Through power I gain victory
Through victory my chains are broken
The Force shall set me free
User avatar
Sliver
Posts: 48
Joined: Tue Mar 23, 2004 10:20 pm
Location: Teletabis land.....
Contact:

Post by Sliver »

Ovaj jel si ti procitao sta je covek napisao ovo je PRVI od bossova koji je je Horda , ubila u 5 ujutru...... Mislim da sam tim rekao sve......
Pure Pwnage!!!!
User avatar
Fingolfin
Posts: 67
Joined: Tue Mar 29, 2005 5:28 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Fingolfin »

k jel alianca nekad ubila thrala ?
Nije:)
Kazu da alianca nemoze da se skupi a kamoli nesto drugo :)
Cak i kad bi dosli do org ne bi prosli kapiju :D
Usli bi se u UC kroz onu ventilaciju/kanalizaciju i izginuli ajde nas vi raidujte, pa da vidimo
Usput koji ste lvl vi alijaticari da se nadjemo na malo PvPa
Peace is a lie
There is only passion
Through passion I gain strength
Through strength I gain power
Through power I gain victory
Through victory my chains are broken
The Force shall set me free
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Imate stasu i ja mislim Parabola koji su 60 i valjda takodje 60i nivo magovi na DMu...

Imate mene i Sephirotta koji smo 57 nivo na Maelstromu, horda naravno.
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

fingolfine ja sam poceo hordu na dunemaulu (umri sliveru igracemo alijansu na sylvanasu) imam tauren shamana 12 nivo....

kako ti ze yove lik na dunemaulu?
[center]Image[/center]
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

E da inace poenta je ovo uraditi na serveru gde ima vise protivnicke frakcije.... a ne na mealstromu (horda : alijansa = 8 : 1 najmanje) da 6 hordasa level 25-31 smara patuljke u dun garoku (kod southshore-a & tarren milla za ne upucene) a da ja i moj ortak (druid 30 i hunter 34) ne mozemo nista jer pizde iz alijanse ne mogu da naprave 3 koraka iz ss-a do dun garoka. Tek kad su pobili sve patuljke i usli unutra se pojavio jedan nelf rogue i dwarf war 29 i 30 nivo pa smo ih nekako oterali....
[center]Image[/center]
User avatar
Fingolfin
Posts: 67
Joined: Tue Mar 29, 2005 5:28 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Fingolfin »

Lik mi se zove Gotmog aj mi posalji mail ili me /w ako sam online
Peace is a lie
There is only passion
Through passion I gain strength
Through strength I gain power
Through power I gain victory
Through victory my chains are broken
The Force shall set me free
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

GoxY wrote:E da inace poenta je ovo uraditi na serveru gde ima vise protivnicke frakcije.... a ne na mealstromu (horda : alijansa = 8 : 1 najmanje) da 6 hordasa level 25-31 smara patuljke u dun garoku (kod southshore-a & tarren milla za ne upucene) a da ja i moj ortak (druid 30 i hunter 34) ne mozemo nista jer pizde iz alijanse ne mogu da naprave 3 koraka iz ss-a do dun garoka. Tek kad su pobili sve patuljke i usli unutra se pojavio jedan nelf rogue i dwarf war 29 i 30 nivo pa smo ih nekako oterali....
Da sam ja dosao, ubio bih vas sve, prema tome pokrijte se usima
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Goxy, imas ortaka koji je u isto vreme druid30 i hunter 34... Blago tebi... a ja mislio da si postao pametan... :cry:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Sliver
Posts: 48
Joined: Tue Mar 23, 2004 10:20 pm
Location: Teletabis land.....
Contact:

Post by Sliver »

Corvin wrote:Goxy.......... a ja mislio da si postao pametan... :cry:
.........???????????

A ja mislio da si ti postao pametan... :D
Pure Pwnage!!!!
User avatar
Horus
Posts: 2
Joined: Fri Feb 27, 2004 2:28 am
Location: Zemun

Post by Horus »

eeeeeh evo i mene posle milion godina cisto da i ja dodam nesto :D ,posto toloko igram wow da ne stizem ni da razmisljam o warrhamer-u a kamoli da farbam figurice :(.
Ovako : za one koji nisu obavesteni otvoren je novi server Haumarush(pvp) i ima poprilicno puno nasih ljudi a 80% su veterani sa drugih servera.Igra se horda naravno(nasi ljudi) gilda se zove Syndrome a ako je neko zainteresovan /w Teach za imformacije.Potreban je 20 lvl da bi ste usli u gildu.Planiramo pro MC guild zato se i trudimo da nemamo mnogo low lvl clanova.Atmosfera je prijateljska i rasporedjujemo resursima po potrebi.Ja sam batalio svog 60lvl rogue-a zbog ovog novog servera.Sad sam priest i zadovoljan sam za sada kako se stvari odvijaju
poz
They allways told me : "u really need to find a real life".too bad they didnt gived me a link to download it.
User avatar
Fingolfin
Posts: 67
Joined: Tue Mar 29, 2005 5:28 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Fingolfin »

Ja sam getafix 21 i u tom sam guildu ali necu igrati dok ovog warlocka ne bacim na 60 sigurno :?
Peace is a lie
There is only passion
Through passion I gain strength
Through strength I gain power
Through power I gain victory
Through victory my chains are broken
The Force shall set me free
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

ti si ocito nepismen
[center]Image[/center]
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Post by Mladizmaj »

Na kom serveru krenuti sa hordom a da ima neki nas guild od preko stotinak igraca?
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Lol, ni na jednom. Krenes lepo na Maelstromu, tu ima dosta horde, pa samim tim ima i mnogo nasih. Imas mene i jos 10ak likova nasih koliko ja znam tamo, a imas i nasu Alijansu takodje.... Ja sam sad 60i tako da nema frke da dobijes svu pomoc koja ti treba
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Post by igor »

Corvin wrote:Lol, ni na jednom. Krenes lepo na Maelstromu, tu ima dosta horde, pa samim tim ima i mnogo nasih. Imas mene i jos 10ak likova nasih koliko ja znam tamo, a imas i nasu Alijansu takodje.... Ja sam sad 60i tako da nema frke da dobijes svu pomoc koja ti treba
Zafrkni...

Pravac Dunemaul-imash 2 Srpska only guilda sa po 80+clanova
ili
Sylvanas-josh jedan serb only sa 100+ clanova-sve iskusni-vec imaju ally na drugim serverima...po 60lvl naravno...

Ja sam na oba...
pa see u
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Moze samo jos jedan dobar podatak.... imas ti "srpsku" guildu i na maelstromu, samo sto 75% nisu Srbi, a i zasto vam je toliko bitno da igrate u nasoj gildi? Ne znate engleski? Ljudi, bez pravih nerdova nikada necete nauciti da igrate, a takvih u ovoj zemlji nema.... A uz to ste i alijansa koja je gay, totalno, ljudi su gay, gnomovi su odvratni, niko nije lud da bude zena patuljak, tako da mozes da igras ukupno 3 razlicita lika ako si Ally. Nego lepo ako ste na maelstormu i horda, onda svi u Hellion ili DUSK elite.

Plus, naucno sam dokazao da su ljudi koji igraju kao Ally u proseku veci mucenici nego orcishe, trollishe, krave i undeadi... lol
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Post by Mladizmaj »

i na Dunemaul-u i na Silvanasy imam alijansu tako da mi treba negde drugde da odem da bi bio Hordas inace Corvine siluje i alijansa na high pupulation serverima nemoj da se plasis :D :D
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

5 razloga zasto Alijansa papa kobas:

1) U istrazivanju koje je sprovelo udruzenje: "Ljubitelji opijata i WoWa s Vozdovca" pokazalo se da sva mucenicka imena tipa Frodo, Frodolord, HolyCruger, HolyFrodo, FrodoBaggins pripadaju clanovima Alijanse, sto dovoljno govori o mentalnom stanju vlasnika tih likova...

2) Samim tim sto je Alijansa svuda sem na MAelstromu brojnija, nema svrhe biti komformista i prikljuciti im se, sto znaci Horda sam svuda sem na Vashju...

3) U alijansi su gnomovi. Ne vidim zasto bi neko zeleo da bude gnom. Cak ni ako je fucking gnome-lover. Ruzni su, mali, zene su im odvratne, slike su im odvratne, svi su matori... ne znam kakve su im racial osobine, ali me preterano i ne interesuje. Takodje ljudi igraju gay, a zenski patuljci su odvratni, tako da svakom pravom ljubitelju epskog osecaja (Gde je Dule Kosanovic sada da kaze kako se ne isplati biti ista sem Bobbisha-Orcisha) ostaje da bude elf ili male dwarf, sto i nije neki izbor. S druge strane, undead ribe izgledaju mnoooooooogo dobro, a kada vidite orc warriora u punoj opremi, ili tauren druida s "krilima", podidju vas zmarci....

4) U alijansi su takodje paladini, pandurska klasa, i klasa za sve prave smradove koji ne znaju sta bi sa sobom. Umesto da uzmu warriora i da pleve kao ljudi ili priesta da lece kao ljudi, oni bi da tu nesto isteravaju pravdu, lol. Ukoliko ste u zivotu paladin, nece vam pasti na pamet da igrate paladina, posto se jeli odmarate od statusa dobrice, a ako niste, onda ne znate sta je paladin pa ne treba stvarati pogresnu sliku igranjem hack and slash igre

5) Kome je uopste interesantno da bude dobar? I zasto bi ste bili clan "Fellowshipa", kada imate "Hellion", "Hellsing", "DUSK elite", "PURGE" i slicne gilde... takodje zabelezeno je da medju hordom ima vise ljubitelja opijata


To su 5 razloga i ne mozete me ubediti da nisu tacni, ko je ally, smrdi, a ko je gnom, smrdi za dvojicu.... Mogu mozda Razielu da oprostim, i Gilu zato sto je tuljac, ostali, mrs na spavanje
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Post by Mladizmaj »

Moj dwarf ne smrdi!! ( dobro mozda malo se ipak oseca ali to je zato sto vuce onu mrcinu od medveda sa sobom stalno pa ko nebi smrdeo :oops: :D :oops: ), inace gnomovi jesu smor ali zato elfovi izgledaju tri puta bolje od bilo kog orka ili trola sa kljovama a nightelfice su definitivno bolje od undead riba koje se usput raspadaju dok idu i visine su prosecnog dwarfa, a da nepominjem da orkice lice na neku mesavinu gey scene amerike i malih zelenih ljudi sa marsa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

f

Post by gile »

Kako neverovatno intelektualne prozivke:)))) :lol:
LOL!!!
Sliveru pridruzi se......
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Da znas da citas, video bi da bas tebe NE prozivam, lol :-)
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Ovaj ja imam pitanje: one slike na forumu vezane za ubojstvo patujka -
kakav je ono UI/Mod ili sta vec?
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Sliver
Posts: 48
Joined: Tue Mar 23, 2004 10:20 pm
Location: Teletabis land.....
Contact:

Post by Sliver »

Mene mrzi da se prozim sad kasnije cu .... ali samo da znas sta je Horda...

Krava ( Tauren ), Svinja ( Orc ), Guster (Trol ) i Pacov (Undead) ............. Meni ja bolje smrdim nego da imam buve dajem mleko , valjam se u blatu da mi otpada rep dok havtam bube i da jedem govna i stosta iz septicke jame........
Pure Pwnage!!!!
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

pazi sad ko se ovde vredja....ej bre ti kazes orku da je svinja...pa to je bre ko da si mu uvredio pecurku...:(

pa tebi jos undeadovi lice na pacove...svaka tebi cast....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Nemo' vredjas pacove!
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Post by Mladizmaj »

TO Sliveru reci im ........... hajde gde ste sad vatreni hordasi :?: :D :?: :twisted:

AAAAAAAA cekaj pa ja poceo i sa hordom, ma nesmrdi bre moj troll samo je malo nosat ali to mu je jos iz detinjstva ostalo inace bas je lepo potkresao kljove pa sad se sepuri naokolo :D :D :D :D :D :D :D :D

Inace trollovi nisu gusteri nego oni jasu gustere 8O
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

nOObs...

Post by igor »

heh......
Pacovi...???
Lele
...
Nego ajde da vidimo tog tvog maga...
Kada hocesh, znash moj mob. pa mi ucini uslugu i reci mesto.......
Dobicesh me jednu od 5 duela...i to ako se zajebem...
A za sve warr-jedna rec Laintime...lol
Vi ga primate, tako da oladite...
Rogues ga daju...
A mi lecimo... osim kada was ownujemo u PvP... shto je slucaj..Zaz...lol
Pa u ostalom...
aj poz odo ja da pikam...
Last edited by igor on Wed Sep 21, 2005 5:41 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sliver
Posts: 48
Joined: Tue Mar 23, 2004 10:20 pm
Location: Teletabis land.....
Contact:

Post by Sliver »

Mladizmaj wrote:Inace trollovi nisu gusteri nego oni jasu gustere 8O
E... kako si neobrazovan.. to ze zove parenje......
pazi sad ko se ovde vredja....ej bre ti kazes orku da je svinja...pa to je bre ko da si mu uvredio pecurku...
...??? Pa da zato sto jeste svinja.......
Nemo' vredjas pacove!
U pravu si izvinjavam se..... previse sam uzdigao undeadove do ranka pacova... molim te oprosti mi...
Pure Pwnage!!!!
User avatar
Sliver
Posts: 48
Joined: Tue Mar 23, 2004 10:20 pm
Location: Teletabis land.....
Contact:

Re: nOObs...

Post by Sliver »

Nisam vido ovaj zadnji post kuco sam.... e sad.....
igor wrote:heh......
Pacovi...???
Lele
..
...???.... Primecujem exstramo razvujenu moc opazanja kod dobacih zivotinja... ovaj hordasa.... kako da nazoves nesto crno sto je malo zgrceno raspada se smrdi , zivi u mocvari ( septicjoj jami i sl ) i vede mu se rebra...

Ne mogu da te razumem , ??? ne pricam kravljski al sam naso prevodioca ( Corvin ) i preveo mi je:
Nego ajde da vidimo tog tvog paju , MUUUUUU!!!
Kada hocesh, znash moj mob. pa mi ucini uslugu i nazovi me :oops: MUUUAhHAHAAH!!!!!
Dobicu jedan od 5 orgazama...i to ako se zajebem...
A za sve MUUUUUUU-jedna rec MIIIIIIIIIIIII ( muuu ali cenzurisano )MEHEEHE
Vi ga primate, tako da oladite...
Krave ga daju... ( ah zove se mleko..??.. u frizideru... )
A mi recimo , MUUUUU , osim kada was ownujemo u PvP ( peder vs peder , tu zaista ownuju... ) MUUUUU , shto je slucaj..MIIII , MUHAHA
Pa u ostalom, MUUUU , aj poz odo ja da rikam , MUUUUUUUUUUUUUU
Pure Pwnage!!!!
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: nOObs...

Post by igor »

Sliver wrote:Nisam vido ovaj zadnji post kuco sam.... e sad.....
igor wrote:heh......
Pacovi...???
Lele
..
...???.... Primecujem exstramo razvujenu moc opazanja kod dobacih zivotinja... ovaj hordasa.... kako da nazoves nesto crno sto je malo zgrceno raspada se smrdi , zivi u mocvari ( septicjoj jami i sl ) i vede mu se rebra...

Ne mogu da te razumem , ??? ne pricam kravljski al sam naso prevodioca ( Corvin ) i preveo mi je:
Nego ajde da vidimo tog tvog paju , MUUUUUU!!!
Kada hocesh, znash moj mob. pa mi ucini uslugu i nazovi me :oops: MUUUAhHAHAAH!!!!!
Dobicu jedan od 5 orgazama...i to ako se zajebem...
A za sve MUUUUUUU-jedna rec MIIIIIIIIIIIII ( muuu ali cenzurisano )MEHEEHE
Vi ga primate, tako da oladite...
Krave ga daju... ( ah zove se mleko..??.. u frizideru... )
A mi recimo , MUUUUU , osim kada was ownujemo u PvP ( peder vs peder , tu zaista ownuju... ) MUUUUU , shto je slucaj..MIIII , MUHAHA
Pa u ostalom, MUUUU , aj poz odo ja da rikam , MUUUUUUUUUUUUUU
Prevazishao si i svoje granice SliVerU...
Btw.. Dobar ti altar...lol
moooo
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...ju, Sliveru, pa ti si krava...da mi igor nije skrenuo pažnju, nikad nebi provalio...čudno je da prozivaš svoju sortu, a još gore je što si ih izdao pa igraš za alijansu...ti nisi obična krava, ti si krava izdajica... :D :lol: :D

Inače, igra li neko od vas sa 56k modemom i da li je igrivo ili ste svi kablaši/adslaši ?

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Sliver
Posts: 48
Joined: Tue Mar 23, 2004 10:20 pm
Location: Teletabis land.....
Contact:

Post by Sliver »

Xardas wrote:...ju, Sliveru, pa ti si krava...da mi igor nije skrenuo pažnju, nikad nebi provalio...èudno je da prozivaš svoju sortu, a još gore je što si ih izdao pa igraš za alijansu...ti nisi obièna krava, ti si krava izdajica... :D :lol: :D
E nisam ja obicna krava ili krava izdajica ja sam Krava sa kravljim ludilom..... A ovo gore su obicne srmrtne krave...mUUUAHAHAH..... Pa zar ste stvarno verovali da sam pitao Corvina da mi prevede... on prica samo svinjski.....Ali ipak neke reci nisam mogao da prevedem jer je deo mog pamcenja od obcnog smrtnog kravljskog zovata nestao pa sam potrazio u recniku i naso sam ovo:

Ownovanje : ownovanje je nastalo degradacijom reci ovan i pokusajem da se ta rec pretvori u glagol da bi se videlo da ovnovi nesto rade... Vremenom Kada bi ovnovi poj*ba*li neku kravu , drugi ovnovi su reki ironicno jel si Ownovao.. i zbog toga je stvoreno w kao naglasak na v u kravljskom jeziku... Sada ownovanje predstavalja ne samo se*x izmedju krave i ovna negu i istu stvar izmedju 2 ovna gde se cak vise i koristi "ownovali" ......
Prevazishao si i svoje granice SliVerU...
Btw.. Dobar ti altar...lol
moooo
Pa jesam ja vise nisam smrtna krava nego Krava BOG!!! , altar.... kako si znao za altar..... gde prinosim zrtve ,.... a mislio sam da je dobro sakriven.... svaka ti cast...... , Mooooo??...???? , par zar si i ti dobio kravlje ludilo.. ako jesi umreces zao mi je.....

Jer u prorocanstvu pise....

One cow will be born .. and during it's life cow's madness will apear from nowhere , and cow's cought in it's power will die as duck's from the gun.... But the One Cow will survie.... It will be mutated into MEN!! The super Cow born to DOMINATE all Cow's will step forwared and the darkness will spread... , my power fades... my life has ended.... Sliver save us all.....

Last Words of The most powerfull seer Cow ever to walk Earth
Last edited by Sliver on Fri Sep 23, 2005 11:08 pm, edited 1 time in total.
Pure Pwnage!!!!
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Post by Mladizmaj »

Xardas wrote:...ju, Sliveru, pa ti si krava...da mi igor nije skrenuo pažnju, nikad nebi provalio...čudno je da prozivaš svoju sortu, a još gore je što si ih izdao pa igraš za alijansu...ti nisi obična krava, ti si krava izdajica... :D :lol: :D

Inače, igra li neko od vas sa 56k modemom i da li je igrivo ili ste svi kablaši/adslaši ?

X
`

Ja igram preko dual up-a, moze da se igra ali vrlo je veliki lag :cry: tako da imam velike probleme kad idem u neki grad gde ima puno igraca ali moze da se igra mada zaboravi na duele ako igras neku klasu poput maga jel vrlo cesto sece :cry: ( bar kod mene ) ja sam na eunetu mada mi je sa veratom islo malo bolje, ipak cu i ja da uvedem adsl :D
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Post by Mladizmaj »

Znaci ti si Sliveru potekao od krava hmmmmmmm ali valjda je i to za slivere uredu sobzirom da su nastali u nekom eskperimentu po prici iz magica :D
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

d

Post by gile »

Sviveru kako ti s3res...
Kakvo flejmovanje...
Nisam ja mislio da mene prozivas corvine nego vako izmedju sebe.....
E ti pancevac,igore jel dolazis na neki rilis iz tog tvog sela??
ili ti wow mozak popio kao i vecini ovde.... :lol:
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: d

Post by igor »

gile wrote:Sviveru kako ti s3res...
Kakvo flejmovanje...
Nisam ja mislio da mene prozivas corvine nego vako izmedju sebe.....
E ti pancevac,igore jel dolazis na neki rilis iz tog tvog sela??
ili ti wow mozak popio kao i vecini ovde.... :lol:
Sela...seellaaa?
To shto imamo najvecu poljoprivrednu skolu, brkamo sa padezima...i prezivamo se Madjar, Eresh...
To neznaci da smo seljaci...
Ma narawno da dolazim... :)
Cim navatam rajka da mi vrati pare :x ...
A wow...wow mi ne diraj..!!!!!
aj pozz
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Sliveru ravan si meni sto se perverzija tice... stoga ti alijansu vise necu dirati ma koliko bila gay.... hoods down.

@ Igor: Mate, don't u ever say: LFG UBRS, tank needed, or I shall come... with dal'rend in my hands :twisted:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

hte sam da napisem dosta toga i isproyivam sve prisutne ali ste stvarno previse srali (cak i za mene) pa cu samo napisati 2 stvari:

FINGOLFINE PRODAJO MRTVA sto si promenio guild svega ti?

I jedna invormacija: Juce smo OPET ubili alijansinog bossa (ovaj put u SW, verujem kralja + dodaci posto vam je kralj lvl 14 nije bilo tesko). Kao neka vrsta pateticne odmazde alijansa je raidovala TB i UC, u thunder bluffu su sveli Cairne Bloodoofa na 55% i onda wipe-ovali (bilo je polje leseva kad sam ja sa jos jednim iz guilda dosao cisto da vidim sta se desava), a u UCu verovatno nisu ni preko 2 abominacije u tunelu presli jer sam bio tamo u to vreme (dobro ne bas tacno ali tu negde) i NISTA NISAM PRIMETIO!!!

a sada smajliji:

:D :D :D :D :lol: :D :) :) :lol: :) :D :D :) :lol: :lol: :lol: :) :D :P :P :D :lol: :) :P :P :D :) :lol: :D :P :) :lol:

AAAAAAHAHAHAHAHAHAH!!!!
[center]Image[/center]
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Na kom serveru?
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
Locked

Return to “Kompjuterske igre”