StarCraft II

Moderator: Moderators

User avatar
Thael
Posts: 70
Joined: Sun Oct 24, 2004 12:02 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Thael »

E, a meni nije jasno zasto se uopste prica o ovome? Navedite jednu igru koju su Blizzardi napravili a da ne valja. Pri tome ne pricamo o sitnicama. Da li vam je ikada dosadilo igranje neke od njihovih igara? To sta ko VISE voli nije bitno. Naravno da ce necije shvatanje RTSa da se uklopi ili nece sa shvatanjem dizajnera igre i da ce to da odvoji fanove jedne ili druge igre, ali ne mozes da kritikujes na tu temu.

I da, ni SC ni C&C nisu strategije. Myth je strategija :)
"Nemoj sine ni posred dzade, ni onkraj, nego 'nako..."
Isman ibn Ferizzi
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ovo mu sad dodje malo izokolo-naokolo, al' mislim da Megabaja nije hteo da implicira kako C&C kampanja ima bolju pricu od SC. Po sredi je pristup igranju gde ja ne gledam igru kao sredstvo za nadmetanje sa neki mdrugim nego proizvod koji cu odigrati od pocetka do kraja kampanje. Ako to pojasnjava stvari.

Sto se tice kvaliteta price, mislim da nema mesta osporavanju kvaliteta SC price. Iako mi se igra u ospte nije igrala, sa siframa sam presao sve misije samo da bih video sta ce se desiti do kraja (do duse, ekspanziju nisam palio jer, jelte, ne svidja mi se igra). Sa druge strane, mislim da je C&C pristup kampanji mnogo vise "przacki". Znam da Blizzard ima nenadjebive animacije izmedju misija, ali cu to bilo koji dan menjati za C&C filmovane sekvence. Ne zato sto su "objektivno bolje" nego zato sto su... pa, eto. Przacke. Ne znam. Licna preferenciaj verovatno.

Takodjer, mrzim mikromenadzment. Da ocu mikromenadzment igrao bih, k'o sto je covek iznad spomenuo, Myth (koji nije strateska nego takticka igra). Sa dvadeset vojnika i bez baze i resource management-a.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
milos
Posts: 90
Joined: Sun Oct 16, 2005 5:12 pm
Location: In a galaxy far away

Post by milos »

Kao sto je Thael rekao necemo moci da se skinemo sa SC2
Sto se tice C&C nekazem da je los ali SC ima mnogo bolju pricu...
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

Gassalasca Jape wrote:Bice jebeni WC3 u svemiru.
I govorilo se za StarCraft da ce biti WC2 u svemiru... I ispao je 1000 puta bolji od njega.
Last edited by ZergLord on Mon May 21, 2007 4:25 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Šta je to kod C&C bilo tako 'dojajno' u priči?
Evo kako su mene kupili, kad bas pitas.
Sedim ti ja tako s' jeseni 96,negde novembar,i palim komp sa novom igrom u rukama. na disku pise nod. ubacujem disk, kad ono ne trazi windows ( ja vec hepi) - nisam gotivio 95, pa mi je na kompu dugo stajala 3.11 ica. Pocinje prica koja je mnogo lepo animirana, menjanje kanala, tiberijum, ovo-ono... posle par misija, tip sa beretkom mi da daje misiju da napadnem pentagon. kad ono .... tras, u sred price neki celavi tip ga skenja utokom i kaze - ja sam kejn... ostatak verovatno znate.
I to mi je dojajno u prici, i zato gotivim cc. O perl dzemu da ne govorim...

Takodje, to je prva igra koja je imala specijalne karaktere - komandosa i onu cicu iz gdi-ja.

Niko nije rekao da je prica sc losa, pobogu. Samo, tesko mi ide poistovecivanje sa crysalis formom ( ako me razumete), cc je 100% ljudski.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Meni su te C&C sekvence bile pre trash/holivudska B produkcija nego przacke na bilo koji pozitivan nacin.

BLizzardove animacije su fine ali ne kljucne. Zato su brifinzi u SC nesto apsolutno nenadjebivo. Voice acting kakav se retko srece. Kad se uporede s onim scenama uradjenim u game engineu u WC3 dodje mi da placem. Prosto neverovatno koliki je korak unazad napravljen.


Ovo sve iz perspektive coveka koji igra RTSove zbog kampanje, a u multiplejer retko zalazi.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Thael
Posts: 70
Joined: Sun Oct 24, 2004 12:02 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Thael »

Dawngreeter wrote:Da ocu mikromenadzment igrao bih, k'o sto je covek iznad spomenuo, Myth (koji nije strateska nego takticka igra).
Stojim ispravljen. Ovo je isto kao kad neko ne zna razliku izmedju stalaktita/stalagmita...

Sto se tice C&C vs SC, to ti je ko kod nas sto je isla rasprava Star Wars vs Mech Warrior... Slusam likove kako se raspravljaju da li su bolji 15m roboti ili macevi-neonke... Naravno da smo se na kraju igrali obe avanture :)

Nego, lepo, posto je prvi stigo C&C igracemo ga, a kad stigne SC2 igracemo i to. Fala bogu pa zbog Marksa i kompanije imamo 8 sati razonode i 8 sati spavanja posle posla (tj 16 sati za igranje) :) :)

U vezi cartoon looka: Isto kao gore: Malo cemo da se igramo realisticnih C&C, a posle cemoi da gledamo lepe crtace. Ko ovde gleda samo igrane a ne gleda crtane filmove nek digne dva pipka!
"Nemoj sine ni posred dzade, ni onkraj, nego 'nako..."
Isman ibn Ferizzi
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Post by joggy »

Evo i ja da se ubacim: osim dune2, starcraft je jedina RTS koju sam odigrao do kraja, svaki C&C mi je dosadio negde oko polovine (treba naglasiti da ja beskrajno ne volim RTS).
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

Vidite? StarCraft is the best. :)
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Pogresno si shvatio - nema tu bolje igre obe su vrhunske, i razlikuju se samo u nijansama kvaliteta u odredjenim segmentima na obe strane.
Uostalom , ti ionako verovatno nisi igrao prvi cc, zvucis premlado.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

O da igracemo mi obe sta tu ima da se raspravlja samo da SC2 stigne.
User avatar
Valnjes 666
Posts: 72
Joined: Fri Feb 03, 2006 8:44 pm

Post by Valnjes 666 »

Ne dolazi starcraft2,dolazim ja nazad na starcraft1 scenu,i kad starcraft2 dođe,ja ću biti spreman...
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Tek sam sad stigao da skinem cinematic trailer. 'Ebiga, stvarno niko ne radi 3D animacije k'o Blizzard. Jedino se Dawn of War moze porediti.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Pa ne znam bas, ako je to sa onim SM onda mi mnogo lici na Quake. Mada se ja trenutno prcim na Warhamer Online :P Mislim animacije, igra tek sledece godine.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Evo skinuo sam i gameplay trailer. Ne volim mnogo da priznajem da nisam u pravu, ali igra fakat nema pastelni Pokemon epilepticni kolorit. Samo Protoss frakcija je takva, Terran i Zerg vojske izgledaju mnogo bolje.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Neverovatno! Pazi kad je stil isti kao i u... prethodnom delu 8)

Nego, samo se javljam da je ona scena iz igre sa trilionom zerglinga vrh. I da se iz screenshotova da videti da igra prati koliko koja jedinica je ubila protivnickih. Nadam se da ce od toga prasinari dobijati XP i levelovati, a da ce izbaciti koncept heroja.

Nego apropo brifinga - i meni su se svidjala ona napusavanja koja su se desavala tokom istih, mada, ima to i losu stranu, a to je da se svi kao nesto obracaju nekom igracevom liku, a on u stvari ne postoji. Zbog toga mi se cini da su bolje to odradili u WC3, gde igrac prosto gleda kako se prica razvija pred njim
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ako ubace heroje, onda stvarno jebiga. Meni se uvek vise svidjao C&C koncept u tom pogledu - postoji 'specijalna jedinica' ali ne siledzija koji trci unaokolo i sam moze da unistava gradove. Mada, gameplay trailer pokazuje da postoji 'ultiamte' jedinica koja moze da postoji samo jedna po igracu i kosta k'o svetog petra kajgana. Da zanemarimo sto onaj 'chrono bomb' (ili kako se vec zove) efekat izgleda tako strasno do jaja da sam se upiskio.

Mada takodje izgleda da ima sve mane prethodnika - gomile specijalnih abilitija po kojima treba kliktati do prekosutra u sred fajta. I blago se pribojavam da su mozda otisli predaleko sa razgranavanjem vojske u fazonu "ova moja jedinica je jaka protiv ove tvoje, a ti iams jedinicu protiv te moje, a ja onda imam jedinicu protiv te tvoje, protiv koje ti imas jedinicu..."
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Meni se obe te stvari sivdjaju. :lol:
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Blizzard u apsolutno svakoj svojoj igri stvara balans upravo tim konceptom, samo sto se to ne primecuje, osim ako ti developeri to ne objasne onako potanko.

Ali stvaranje crne rupe iz trejlera je zaista trash. :lol:
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dawngreeter wrote:Mada takodje izgleda da ima sve mane prethodnika - gomile specijalnih abilitija po kojima treba kliktati do prekosutra u sred fajta. I blago se pribojavam da su mozda otisli predaleko sa razgranavanjem vojske u fazonu "ova moja jedinica je jaka protiv ove tvoje, a ti iams jedinicu protiv te moje, a ja onda imam jedinicu protiv te tvoje, protiv koje ti imas jedinicu..."
Mene ovo podseca na jednu scenu iz Alo Alo - kad jedan od Nemaca udje u ispovedaonicu gde Rene ceka sa druge strane i ispovedi greh da nije poslusao Hitlera na sta ce ovaj "To nisu gresi sine" 8)
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

Nesto nisam razumeo citajuci tekstove sa sajta: da li su mape u SC2 2D a jedinice 3D? Ili je sve 3D?
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Sve je 3D.

@ Awakened: Nisu gresi ako si klikoman i ako mislis da igra treba da bude takmicenje u mikromenadzmentu umesto u strategiji. Ako pak mislis da igra treba da bude strateska a ne mikromenadzerska, onda jedinice treba da budu definisane po ulozi u sukobu, a ne prema tome koju protivnicku jedinicu najbolje biju.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
raziel
Redeemer and Destroyer
Redeemer and Destroyer
Posts: 134
Joined: Sat Mar 02, 2002 6:50 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by raziel »

Dawn: vidiš eto greške. Uopšte nije tačno da wc/sc manjka 'udeo u sukobu' za jedinice. Upravo to što kažeš 'ova jedinica bolje bije tu' jeste taj udeo u sukobu. Ali je činjenica da u top-end takmičenju glavni akcenat se stavlja na nazovimo ga akcioni deo, tj. jedini preostali deo u kome se može dobiti nadmoć nad protivnikom, a to je mikromenadžment. Ovo je stvar tipična za sve RTS (hajde da se ogradim, za najveći broj... za većinu brzih-rts, gde ti spada i cnc). Ne vidim mogućnost da napraviš takvu igru o kojoj ti pričaš a da bude rts.

No cela ova rasprava se na kraju svede na ukus - tebi se ne sviđa SC, već CNC :wink: a to da u CNC-u nema mikromenadžmenta... samo nisi igrao turnirski :P
All those moments will be lost...
...in time...
...like tears...
...in the rain.

Valar Morghulis
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dawngreeter wrote:@ Awakened: Nisu gresi ako si klikoman i ako mislis da igra treba da bude takmicenje u mikromenadzmentu umesto u strategiji. Ako pak mislis da igra treba da bude strateska a ne mikromenadzerska, onda jedinice treba da budu definisane po ulozi u sukobu, a ne prema tome koju protivnicku jedinicu najbolje biju.
Pazi, ja sam od one skole gde je prava strategija turn based, a RTStvari trebaju da se isticu u nekim drugim sferama. A kao leisure igrac bas se i nesto ne fokusiram na taj mikromenadzment kao nesto cime treba do detalja ovladati, vec mi je dovoljno da mogu da pobedim kompa i predjem igru.

A i do jaja mi je da moj Protoss Templar ima Psi Storm, i Illusion, i da moze da se spoji sa jos jednim u Archona. Ne bas da gledam koji je najbolje iskoristiti u kom delicu milisekunde, nego ono... Zabavno mi 8)
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Nijedna RTS nije zapravo strategija. Mislim vodis neka male vodove jedinica prakticno uvek. Tako da mu C&C dodje vrlo jednostavna, prakticno akciona/ultraprzacka taktika, a WC/SC sofisticiranija taktika.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Razlika izmedju poteznih i real-time strategija je u tome sto strategija lezi (odnosno, treba da lezi) u drugacijim elementima igre. Kod poteznih treba smisliti gde tacno koga pozicionirati, kako precizno napadati, itd. Kod RTS igara retko imas vremena i mogucnosti da razmisljas na tom nivou. Umesto toga, strategija je vise globalna, sa odlukama kada sta graditi, kojom brzinom sta research-ovati, koliko biti agresivan i na koje delove mape praviti presiju.

U tom smislu, ne vidim da je ista u vezi klikocanja po specijalnim sposobnostima sofisticirano. Prva RTS igra (i za sada samo jedna od dve takve) koju sam zaista zeleo i trudio se da naucim da igram 'kompetitivno' je bio C&C: Generals. Ne zato sto mislim da je do jaja najbolji C&C nego je u vreme kad mi je dunulo time da se zajebavam bio najnoviji. Oni teroristi cije ime zaboravih su mi bili omiljena frakcija i sa njima sam u glavnom igrao. Mislim da se knjige mogu napisati o optimalnom koriscenju razlicitih elemenata igre, kao sto su u slucaj ute frakcije podzemni tuneli, nevidljivi pesadinci, car-bombs i tome slicno.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

Ako niste vec saznali, na sajtu je dodata nova Protoss jedinica, Fenix, i intervju.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
igeri
Posts: 28
Joined: Tue Oct 02, 2007 5:42 pm

Post by igeri »

E ljudi, igra li ko starcraft 1 ovde? ili mozda War3? ja volim da se povremeno zabavim sa obe.
Ako ima nekog, i ima GGC neka javi pa da opikamo koju
User avatar
milos
Posts: 90
Joined: Sun Oct 16, 2005 5:12 pm
Location: In a galaxy far away

Post by milos »

ja igram starcraft (sad poceo sam skoro da igram) na netu ali nemam Bnet posto nisam pazario original a sto se tice warcrafta 3 samo dota i poneki scenario inace neigram obicne partije
User avatar
igeri
Posts: 28
Joined: Tue Oct 02, 2007 5:42 pm

Post by igeri »

ok... ajde instal GGC, ukoliko nemas neku bolju varijantu za igranje van Bnet-a
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: StarCraft II

Post by Megabaja »

ressurect:

http://us.blizzard.com/en-us/games/vide ... sc2:teaser


e tako se prave trejleri... jebote.... 8O
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: StarCraft II

Post by PeraNekron »

Ima jedno godinu dana od tog trejlera. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: StarCraft II

Post by Megabaja »

pa verujem. mada ja nisam obratio paznju na starkraft jedno tri cetiri godine. samo sam se setio da jos nije izasao...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: StarCraft II

Post by Verterdegete »

Za mene je art direction SC2 OGROMNO razocarenje. Jedna od stvari koja me je mozda i najvise ocarala kod SCa jeste sama atmosfera. Dark, gritty, raw, wild west uz neodoljiv smek SFa iz osamdesetih godina (Ko je gledao Bladerunner razumece me).

Ovde je sve nekako ... bljestavo i romantizovano, a tu su naravno i boje koje ni u snu ne bih vezivao za SC.

Da ne kenjam previse, mene SC2 podseca na ushtrojeni Warhammmer 40k...
Image
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: StarCraft II

Post by Verterdegete »

Ovo sam nasao danas na netu. Ne znam da li ste culi, ali rekoh da obavestim. Moguce je gledati SC2 replayeve preko beta clienta. Ovako barem mozete da proverite kako igra izgleda uzivo i kako ide na vasem kompjuteru.

Prvo treba da skinete client:

http://www.atomicgamer.com/gameFiles.ph ... 20versions


Onda treba skinuti fajlove kojim cete ga modifikovat + replayevi:

http://www.torrentreactor.net/torrents/ ... s-and-Maps


I na kraju uputstvo kako modifikovati client na XPu i Visti, posto na torrentu ima samo uputstvo za Win 7:

http://www.gamingnewslink.com/2010/02/2 ... -tutorial/
Image
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: StarCraft II

Post by Moff_Tarkin »

User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: StarCraft II

Post by Verterdegete »

[center]How to Play Starcraft 2 beta offline against AI[/center]



A workaround for playing Starcraft 2 beta offline vs AI has been found, shortly after Lazytown was able to crack Starcraft 2 beta for offline play! For now it’s only vs easy, since the rest of the AI difficulties weren’t included in the closed beta client maps yet Looks like someone was able to find a way to patch the Starcraft 2 beta maps with different AI settings, not sure if HARD is really that challenging though, it’s rare for a beta client to containt complex AI since the goal of Starcraft 2 beta is to have the beta testers play against each other.
Simply follow the instructions on the previous tutorial on playing starcraft 2 beta with the offline crack then use the maps provided below instead of the one linked in the torrent :
Steps :
Step #1 : Follow the previous guide but dont start SC2 yet : SC2 Beta offline Tutorial
Step #2 : Download these maps, select any of these maps from the LazyLauncher to play `em
2 Player Maps (You & 1x AI):
Blistering Sands: http://www.mediafire.com/?jyn3mjw2r33
Desert Oasis: http://www.mediafire.com/?mlkgiwwdmjm
Scrap Station: http://www.mediafire.com/?tnoyrrwaqzn
Steppes of War: http://www.mediafire.com/?igmry4mk3wn
Kulas Ravine: http://www.mediafire.com/?mjzhm0rmqjk
Lost Temple: http://www.mediafire.com/?ninz3nhkyny
Metalopolis: http://www.mediafire.com/?izzznzr1jzy
Shakuras Plateau: http://www.mediafire.com/?mi4mixljxm1
Twilight Fortress: http://www.mediafire.com/?zewzyywzzdo
4 Player Maps (You & 3x AI):
Kulas Ravine: http://www.mediafire.com/?mmnyyqmmzyo
Lost Temple: http://www.mediafire.com/?ozimoeqozyc
Metalopolis: http://www.mediafire.com/?zlztgjmaznz
Shakuras Plateau: http://www.mediafire.com/?wum01vmizmn
Twilight Fortress: http://www.mediafire.com/?dm2yqijje24
You can already play Starcraft 2 beta against AI with the steps above but if you want to
test other Starcraft 2 beta AI settings found in the MeleeAI.Galaxy code, check out the archive below.

Starcrack AI version 5.5 (smarter than the ones listed below)
Starcrack’s v3 AI
http://www.mediafire.com/?wiyqjqz3gmm
http://www.multiupload.com/QNHH7GXNKN
High APM Cheating AI : http://www.multiupload.com/EXI6BD9PGV
Download Starcraft 2 AI Difficulty patches (all of these are weak AI scripts)
Very Easy: http://www.mediafire.com/?hjoalmoyyjt
Easy: http://www.mediafire.com/?mwtn5k5unif
Medium: http://www.mediafire.com/?mz4ymygnngy
Hard: http://www.mediafire.com/?dzdeznohxzi
Very Hard: http://www.mediafire.com/?fdnokjxnndg
Insane: http://www.mediafire.com/?cdorwymlfmj
Original: http://www.mediafire.com/?wzwmo2n22wb
1) Select the archive with the difficulty level of choice.
2) Extract the contents of the selected archive to “StarCraft II Beta\Mods\Liberty.SC2Mod\”.
3) When prompted, select “Yes” to overwrite any existing file(s).
4) Use LazyTown Launcher to run a hacked map of your choice.
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: StarCraft II

Post by Megabaja »

Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: StarCraft II

Post by ZergLord »

:applause: :applause: :applause:

Blizzard treba da napravi film...
Locked

Return to “Kompjuterske igre”