Fallout 3

Moderator: Moderators

User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Re: Fallout 3

Post by Komsija Edward »

Ja ne mogu da verujem bre , ja stvarno moram da igram igru opet . Ja sam je presao za manje od 15 sati :(
Ako je Harold ( kojeg spomenu neko pre 10-ak postova ) onaj na kojeg mislim ( onaj ghoul iz f2 kojem drvo izvire iz glave i zove se "Bob" cini mi se ) onda moram da igram igru ponovo i da ga nadjem . I burazer mi je rekao da je moguce naci overseer-a u vaultu 101 iz kojeg sam izasao najkracim putem ubivsi samo one bubice da dobijem jaknu .
Shvatio sam previse propustio jer sam se zaleteo da uradim main quest pa cu kao posle lagano da radim ostalo (bar sam mislio)
Ljudi se zale da su prebrzo dosli do lvl. cap-a . Pobogu ja sam jedva dobio 14 lvl pred kraj igre .
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Edvarde, ti ga stvarno mnogo zbrza. Harold gde i da li se nalazi, ne znam, ali vault 101 mozes skoro ceo da prosetas (nisam probao varijantu sta biva sa Amatom ako joj upucas caleta predlice jer je covek "hladnokrvni ubica koji mi je oterao caleta", to ostavljam za trece prelazenje ^_^).

Nego, mali help... GDE se nalazi lokacija Littlelamp? Ne mogu nikao da je nadjem....
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Nadjoh torrent sa muzikom iz PiP boy radija: http://thepiratebay.org/torrent/4480993 ... adio_songs

Jedva cekam mod koji ce omoguciti obrnuto - radio bih slusao u igri svoju muziku. Nasao bih kakv odgovarajuc dzez, plus muzika iz Bioshocka. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Bez problema mozes da pustis svoju muziku umesto igrine ako zamenis fajlove (psoto su u mp3 formatu). Ali to zamenjuje smao ambijentalnu muziku koja se pusta u odredjenim momentima. Kako u radiju staviti voju muziku (ili napaviti svoju radio stanuicu, e to bi bio ql kvest) jos uvek ne znam, niti znam da li ce biti moguce.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Also, ranije nisi mogao da pravis ovakve smekerica screenshotove. :D

ImageImage

EDIT: Ofaj, ja se blizim sedmom nivou a jos uvek tucem sve onom bejzbolkom iz Vaulta 101. :?

Takodje, ima bas finih questova - upravo zavrsih onaj s androidom i Pinkertonom. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Fallout 3

Post by lord warrior »

joggy wrote:Cek bre jel pricamo o istoj igri? Ili ste vi mozda kupili original?
Meni radi fenomenalno. Evo posle jedno 40-ak sati igranja nije puko ni jednom, nije zastao ni jednom, pozicije ucitava gotovo trenutno, prelaze sa mape na mapu ucitava toliko brzo da nema sanse da procitam one tip-ove koje bi inace voleo da procitam (da samo znate kolko sam se namucio da ukjlucim svetlo na pip boy-u). Igra je kod mene stabilna da stabilnije ne moze da bude.
Edit: eh,da, ja sam se upgradeovao na vistu, mozda je to razlika?
Ja je teram po Windows 2008 Enterprise Serverom, tako da razlika u odnosu na vistu ne bi trebalo da bude (kao, isti su operativni sistemi, samo je 2008 brzi i stabilniji). I meni trenutno ucitava lokacije, kao i sejvgejmove, ali prilicno nestabilno radi. Jeste da nervira, ali s obzirom na brzinu kojom se sve ucitava, nije strasno.
Nego, mali help... GDE se nalazi lokacija Littlelamp? Ne mogu nikao da je nadjem....
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_map

A za radio pogledaj na www.fallout3nexus.com, postoji mod.
Harold gde i da li se nalazi, ne znam,
Negde na severu, vise od toga necu reci.
Also, ranije nisi mogao da pravis ovakve smekerica screenshotove.
Aha...
Image
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Whoa... I wouldn't mind showing her my lead pipe, if you get my meaning. 8)
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Fallout 3

Post by joggy »

eh, da, na questu "Replicated man" sam se zaglavio.
Dosao sam do toga da treba da nadjem Pinkertona ili neku drugu informaciju, svi na brodu pricaju o njemu u proslom vremenu, u onaj odvojeni zadnji deo broda ne mogu da udjem jer nemam dovoljan lockpick (mozda ima neki tajni ulaz?), i ne zelim da dam onom tipu lazni cip, jer sam negde drugde procitao da to oduzima neke opcije kasnije.
Pa bih voleo da mi neko kaze kako (mrzi me da svrljam po zvanicnom forumu).
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Imas tajni ulaz - idi levo od zaklucanih vrata (tj plivaj) do okuke i ispod ces naci podvodni prolaz. Kad udjes imas da ubijes dva Mirelurkera i to je to.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Stvarno svasta mozes naci u Fallout :D Nekome od programera je bas bilo dosadno kada je stvari nasalgao na ovaj nacin... :D

Image

Pored ovoga, na istoj lokaciji samo par metara dalje mozete naci tonu plungera (ona cuda za otpusavanje wc-a) zabodenih u zid i krvave sake na zidu pored njih koje idu skroz do plafona koji je 3 sprata iznad :) Pitam se, ako rock-it launcher moze da opali plunger tako da se zabode u zid i jos mozes da naskocis na njega... climb? :lol:
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Museum of History Offices, ima soba do koje vode dvoja tesko zakljucana vrata. Pored je komp koji kada hakujem nudi da otvorim archive doors (kapiram da je to soba s arhivom) ali kad kliknem pise samo stand back i kad ugasim komp vrata su jos uvek zakljucana. Da li je u pitanu bag, kako otvoriti vrata i sta je iza njih?
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Fallout 3

Post by opsidiannight »

Вреди ли водити цуку?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Vredi li voditi cuka. :P

Elem, moram da podelim s vama ovu pesmu. Steta sto klip nije folautskiji, ali je sama pesma vise nego adekvatna:

Lowell Blanchard - Jesus Hits Like an Atom Bomb
http://www.youtube.com/watch?v=T3_SXbJE ... re=related

i
Pete Seeger - Talking Atom
http://www.youtube.com/watch?v=LLe9b2gp498
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Gassalasca Jape wrote:Museum of History Offices, ima soba do koje vode dvoja tesko zakljucana vrata. Pored je komp koji kada hakujem nudi da otvorim archive doors (kapiram da je to soba s arhivom) ali kad kliknem pise samo stand back i kad ugasim komp vrata su jos uvek zakljucana. Da li je u pitanu bag, kako otvoriti vrata i sta je iza njih?
Izvini sto tek sad odgovaram, tek sam sinoc ponovo presao tu lokaciju. Elem, terminal otvara resetku odmah desno od njega. U sobi se ne nalazi nista bitno. Medjutim, kako se iza te resetke nalazi turret, a ispred resetke ghoul (koga turret cilja) verovatno ti se dogodilo isto sto i meni - da je ghoul otvorio vrata da bi mogao da tuce turret.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Hvala na odgovoru, mada sad kad imam 100 lockpick ionako nameravam da se vrnem tamo za inat i vidim licno sta ima. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Resurrection »

lord warrior wrote:
Samo prvi gradic Megaton ima vise sadrzaja od kompetnog Fallout-a 1 i 2 zajedno.
Bollocks. Ja cu isto tako da kazem da samo New Reno ima vise pravih kvestova (da ih tako nazovem, znam koliko apsurdno zvuci) nego cela trojka. A posto sam admin vise sam u pravu od tebe. 8)

Sa druge strane, .44 Magnum sa optikom je najbajinskije oruzje ikada.
Optikom?
Gde?
Kako?

Sve sto sam saznao po internetsima je DE sa sarzerom i .44 magnum sa speed loaderom.
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Bajinskije je dakako Lincoln's Repeater. 8) Pogotovo ako je koristis s njegovim sesirom na glavi. :D

Evo lokacija za scoped .44 http://fallout.wikia.com/wiki/Scoped_.44_Magnum

Ja sam ga nasao u Broken Bow delu.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Resurrection »

Ah, pomislio sam da beta hvali Raspad 2 i da je to oruzje tuna.
Jebaga.
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Fallout 3

Post by Rover »

Sa druge strane, .44 Magnum sa optikom je najbajinskije oruzje ikada.
nakon nalazenja istog apsolutno se slazem
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Gassalasca Jape wrote:Bajinskije je dakako Lincoln's Repeater. 8) Pogotovo ako je koristis s njegovim sesirom na glavi. :D

Evo lokacija za scoped .44 http://fallout.wikia.com/wiki/Scoped_.44_Magnum

Ja sam ga nasao u Broken Bow delu.
Gde si nasao sesir?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Sve Linkolnovo je na istom mestu - History Museum.
Sesir je na potpuno neupadljivom mestu, u jednoj od prostorija u officisema na zemlji medju skrhanim betonom. Daje +1 INT i +5 Speech. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Re: Fallout 3

Post by Komsija Edward »

Pobogu ljudi vi jos niste presli igru ? :D
Ajde zamolio bih ako se pojave neki novi patchevi ( za oruzija ili slicno ) ili cak mozda neko uhakuje igru da moz' se nastavi posle kraja price nek postavi ovde info o tome.
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Pa naravno da nismo presli - mi to na kasicicu :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Ja sam presao juce, jutros krenuo s novim likom - cica sa strengthom 9. Lepo lice koje cupa ruke. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Dawngreeter »

Jel' se zove Brunhilda? Ako se ne zove Brunhilda, dzaba si je pravio.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Fallout 3

Post by Megabaja »

Ah, pomislio sam da beta hvali Raspad 2 i da je to oruzje tuna.
Jebaga.
Ah.... zasigurno si mislio na njegovu poboljsanu verziju - Alfu.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Dawngreeter wrote:Jel' se zove Brunhilda? Ako se ne zove Brunhilda, dzaba si je pravio.
Helga.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Dawngreeter »

Ok, moze da prodje. It's no Brunhilda, mind you, but I can roll with it.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Or on top of it, as it were.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Fallout 3

Post by Slartibartfast »

"Zli" kraj je ocajno odradjen. Ne mislim na samo desavanje, vec na epilog, koji izgleda kao deo nekog kulturno-obrazovnog programa za osnovce. Fuj.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Jel' to ako iskoristis otrov?
Moram reci da sam tako nesto i ocekivao nakon gledanja 'dobrog' kraja u obe podvarijante. <_<
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Popricah sa haroldom, karizmatican covek kao i uvek :D

EDIT:
E, onako usput, par pitanja... kako se spusta oruzje? Ne mislim na hth stance koj pozivas ponovnim pritiskanjem istog hotkey-a, vec kako se skroz spusta oruzje?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Re: Fallout 3

Post by Komsija Edward »

Eh pa sad ako sam dobro shvatio pitanje , mislis na vracanje puske na rame .
Ako je to onda drzi dugme za izvlacenje oruzija .
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Drzis R.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Fallout 3

Post by opsidiannight »

BTW Unique Scoped .44 je baja dobijas ga od zene koja trazi partiture i posle stradivarija al moras da trazis nagradu u dijalogu.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Znam, blackhawk je zivotinja, pogotovo ako se ukombinuje sa sniper, finese, i better criticals. Supermutanta jednim hitcem, e to je pistolj :) Jos samo da nadjem plasma pistilj pa da to mogu da radim i sa veicm sarzerom :D

Naravno, uvek preferiram SMG, pogotovo onaj specijalni, mnogo bre dobar kolje sve pred sobom :)

Hvala za R, taj detalj nisam probao. BTW, da vam skrenem paznju na dva detalja - postoji jako puno beleski, pisama i sl stvari kroz igru koje nisu u holotape formatu, i tesko se prepoznaju da nisu reguralan paper junk na podu, pa drzite cetvore oci otvorene ako volite takav fluffy materijal. Takodje, sa "hold item" komandom (slovo z), ispreturajte sve kartonske gajbice u kojima ne vidite lepo sta se nalazi, svasta moze da ispadne (tako nadjoh 3 mininukes i tonu knjiga do sada..).
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Whoa... nemam ja vremena i zivaca za to. :(

Inace, pri prvom prelasku sam najvise ubedljivo koristio androidovu plasma pusku. A tu i tamo i Shishkebab. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

goddamn rivet city... baguje mi se igra. Postoji turret u jednom zakljucanom delu rivet city-ja (koji je iz nekog nepoznatog razloga automatski hostile, ili sam ja nesto zeznuo), i na kojeg dogmeat krene da rezi. Ako se prilikom rezanja primakne previse vratima, turret ce opaliti, bez obzira sto su vrata zatvorena. A ako opali, najblizi guard (cak o inaj 3 nivoa dole) ce dotrcati, otvoriti vrata, a zatim pripucati na tebe. Grrr....
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Posalji Dogmeata da te ceka ispred Vaulta 101 dok ne zavrsis sve u Rivetu.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Iovako se razmisljam da nekako unistim taj turret dok niko nije na tom spratu (stealth boy + pitanje da li turret moze da se pickpocketuje... ako ne onda regularna paljba :D ali silenced 10mm pistoljem, za svaki slucaj ;) )
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Kompjuterske igre”