Fallout 3

Moderator: Moderators

User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Fallout 3

Post by Megabaja »

Ne znam koliko ste upuceni u temu ali na betesdinom forumu se uveliko prica o igri.
trejler izlazi za tri dana.
guglujte fallout 3.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

Mislis BETHESDA, tvorci Elder Scrollsa?

Bice zanimljivo...
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

U pitanju je, nazalost, teaser.

Ovo i Deus Ex 3 moraju biti dobre igre. Bre.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ima neko ko ne zna da Bethesda radi na Fallout 3 vec duze vreme? 8O

No, ja se pravim da to ne postoji. Kada izadje, razmislicu dal' da priznam postojanje te igre. Do tada - to bre ne moz' da bude.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

ma ona slika je tako lozacka...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Slie na sajtu su zaista lozacke. Oslikavaju atmosferu Fallout-a.

A dok cekamo Fallout 3, tu je S.T.A.L.K.E.R. - Shadows of Chernobyl 8)
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Ne sumnjam da ce biti dobro, samo sumnjam da ce biti Fallout.

Mada, nije da se nije desavalo da je sumnjam pogresno. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ok, mislim da je firma zasluzila da pogledamo njihov proizvod, jer je teaser (koji traje dva minuta, ja sam ocekivao krace :D) stvarno potpuno preneo atmosferu fallout-a. Samo se nadam da gospoda is Bethesde (or whatever the name of the firm is, nikako da otkucam kako treba) ne odluce da naprave korisnicki interfejs koji ce potpuno ubiti pojam igre.

Ona a side note - dok se cekao teaser, bethesda je osetila sta znaci biti fallout fan. Posto teaser nije izasao kada treba nego je kasnio nekih 12 sati, bethesdin formu je bio oboren zbog preko 20 treadova o tome zasto kasni teaser, server je bio preopterecen jer je preko 5000 ljudi nonstop pritiskalo refresh u nadi da ce nesto da se okaci. Kako su admini sakom i kapom brisali postove, jedva sam ulovio jedan komentar izmedju moderatora i fana,gde moderator kaze: kako mislite da okacimo teaser kada nam opterecujete server, na sta fan odgovara: slusaj, niste ga okacili na vreme, mi se ne sklanjamo, a ovo ce postati samo jos gore dok ga ne okacite. Pa se vi snadjite.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Ja tek sada prvi put igram Fallout 2, jako mi se svidja atmosfera taman sam se naviko na kontroli i uspeo sam da se ubijem plasticnim eksplozivom u onom prvom dungeona pa sad opet. Vodim karizmaticno ribu koja prica i trguje i kao ume da koristi jednoruko oruzije ali ja bodem mrave nekim spearom desilo mi se da promasim 7 puta za redom mrava. :roll:
Image
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Luka_Pancevo wrote:Ja tek sada prvi put igram Fallout 2, jako mi se svidja atmosfera taman sam se naviko na kontroli i uspeo sam da se ubijem plasticnim eksplozivom u onom prvom dungeona pa sad opet. Vodim karizmaticno ribu koja prica i trguje i kao ume da koristi jednoruko oruzije ali ja bodem mrave nekim spearom desilo mi se da promasim 7 puta za redom mrava. :roll:
Koliko se ja secam, dobitna kombinacija u razvoju lika je Speach, lockipck i small gunns...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ja sam furao small guns, lockpick i doctor. Speech bih prvom prilikom digao na 101% i dalj eod toga mi neije trebalo. A od traitova: small frame i gifted. Statovi: S4 P8 E6 C6 I8 A9 L7 (ne secam se za koja bese 4 stata imas pumpanje putem chipova). Na kraju igre bih sa svim bonusiam imao S10 P10 E8 C8 I10 A10 L10 :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Luck 10 konza! :lol:
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Evo sad sam lvl 6 ili 7 i imam small guns 101%, dokotor cini mi se oko 75%, speech oko 90%.
Pored toga jako mi je i first aid oko 60%, trade oko 70%. Sve ostalo sam zapostavio. Od featova koristim ono sto mi smanjuje kombat sposobnosti i povecava first aid, doctor, speech i trade, jos jedan kojeg se ne secam, a od dodatnih sam uzeo ono sto mi daje vishe sposobnosti za svaki lvl i kama sutra master :P
Inace, igram nemacku verziju mnogo je gotivnija ! Grossvater knochen uns sagen das innereien so aussehen. Ma nije normalno
Lockpick mi do sad nije ni jednom trebao. Bila su neka drvena zakljucana vrata u kojima su bile neke geko kozhe i to sam razvalio sacmarom.
lvl 5 sam dobio tako sto sam u nekoj kafani slushao neku cicu kako prica o svojoj macki i dobio 200xp. Ovo je jedna od najboljih igara svih vremena. Ovako nesto se vise ne pravi.
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Luka_Pancevo wrote:...Inace, igram nemacku verziju mnogo je gotivnija ! Grossvater knochen uns sagen das innereien so aussehen. Ma nije normalno...
Ne nego ti nisi normalan kada Fallout igras na nemackom... :roll:
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

trebalo je da krenes od fallout 1 , ali sta je tu je...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

2 pitanja:
1. Da li neko ima fallout1 menjam dushu za tu igru. Mislio sam da je Vampire : The Masquerade najbolji rpg koji cu igrati ali mi je fallout bolji 8)

2. Kako povecama snagu,inteligenciju i ostale statove? Sam cu da provalim kad-tad ali ja sam vec lvl8 i nista nista povecao pa nek mi neko kaze ako sam glup. Prodao sam svoju zenu za 1200 dolara. Ma poludeo sam skroz :roll:

Otisao sam pre vremena u Onaj New Reno da vidim sta ima i je*o mafijashku zenu pa me je Mr. Bishop pucao MGem i bacio me na -122hp . Bolje ja da se drzim story-linea :twisted: .

Ako sam poceo puno da zabadam zaustivite me na vreme :twisted:
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Generalni savet za f2 je da ides polaganio i relativno sistematicno. POtrudi se da ocistis jedan grad od svih questova dok ne predjes na sledeci. Sto se f1 tice, imam ja :). Kao i f2 i Bloodlines - za sada po meni tri najbolej rpg igre ikad :)

Sto se tice dizanja primarnih statova, od 12og nivoa imas pristup perkovima koji dizu stat za po jedan, sem tog nacina postoji jos par u igri, ali pronadji ih sam :) I procitaj manual koji ti stize u pdf-u na cd-u. imas spisak svih perkova tamo kao i poseben hth udarce i sta ti treba za njih.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Hvala za savete, kad budem dolazio do HS-a javicu ti unapred pa mi ti ostavi CD ja cu doneti prazan. Bloodlines sam doktorirao znam tacno sta ce svaki NPC da kaze :oops:
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

kad budem dolazio do HS-a javicu ti unapred pa mi ti ostavi CD ja cu doneti prazan.
o ne... kako ce boca bez tih dvajes kinti?!
nema veze sto si pre vremena otisao u new reno. igraj kako je tebi zabavno, ne brini mnogo za tudje savete - igru ces prelaziti vise puta zasigurno, tako da je nebitno ako ne uradis sve i odmah.
Uzivaj...
PS
Ako zaglavis na nekom kvestu, pisi...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ma daj bre, to je jedan prazan diks :) donosim u HS u nedelju :) i sto kaze Sutic, ako zaglavis na nekom kvestu, zovi.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

MORATE mi reci gde je sat u madocu inace necu doziveti sutrashnji dan. Hvala
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

daj covece pa to je lak kvest. mozes da ih posvadjas i zavrsis kvest bez expa ili da odes u wc, sidjes u kanalizaciju, dignes eksplozivom kamenje u vazduh, pobijes pacove i pokupis cuku i jos par stvarcica.
nemoj vise da pitas za ove proste kvestice, to ti je pola minuta razmisljanja, ako znas engleski (ili nemacki, u tvom slucaju).

PS
Vidakov stari avatar je bio iz fallouta, sad mozes da ga pokupis ako oces, on je u other, cini mi se.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

ma provalio sam vec do sad, thx anyway :P
Image
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Luka_Pancevo wrote:ma provalio sam vec do sad, thx anyway :P
Postajem gik 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

pitanja treba da ti budu tipa - kako da nadjem napustenu vojnu bazu kod new reno-a, ili - kako da udjem u zabranjeni deo ncr-a, ili - kako da mi clan druzine postane onaj robot...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Za sve fanove igre - check this out:
Image

pitao sam prodavca u platou da li ce ih biti vise i nije znao da mi kaze... jebi ga coveka ne zanima.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

Zanimljivo...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Moj buraz poseduje taj - kupili smo mu za rodjendan. Ako ih nema u platou pogledaj u mamutu, cena je 1200 dindzi (barem bila zimus). U krajnjem slucaju, ako nema, prekopiiracu vam ova moj :)

On a side note: u inostranstvu postoji u ponudi black isle pack koji sadrzi oba baldura, neverwinter (valjda), sve od fallouta, icewind dale, arcanum (malo cudno, to je vec trioka, zar ne, no nema veze...) i sl.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Fallout

Post by opsidiannight »

Megabajo, u mojim si ocima postao covek. Ma kakav covek, baja bre.
Fallout je keva. Jedino je bolji Torment, ali je to druga dimenzija bezumlja.

Btv. 2013. izlazi Fallout MMORPG. Zbogom i ono malo zivota tada.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Evo sta se prica:
Даты и платформы. Игра предназначена к выходу на PC, Xbox 360 и PS3 осенью 2008 года.

Движок. Представляет собой улучшенную версию движка Oblivion. Вид от третьего лица, реализация которого в TES 4 вызвала нарекания, переработан.

Ролевая система. Основана на S.P.E.C.I.A.L. Навыков всего 14. Развитие героя базируется на добывании "экспы".

Судя по всему, формирование персонажа происходит постепенно в начальной части игры, как было и в Oblivion.

Мать, подарив вам жизнь, отходит в мир иной в госпитале убежища, в убежище же проходит и ваше детство. На основании "анализа ДНК", переданного вам отцом, можно выбрать черты персонажа. Отмечено, что затем отец героя снимает надетую на него маску и выясняется, что вы на него похожи (наверно, правильнее сказать - он похож на вас).

Вы растете, получаете свою первую книгу, озаглавленную "You're Special", которая позволяет вам определиться с базовыми значениями для каждого из 7 первичных атрибутов. В убежище вам выдают оружие и наручный компьютер PipBoy 3000, который активирует меню игры. Взрослея, проходите серию тестов, позволяющую задать начальные навыки и особенности персонажа. Из 14 навыков выделяются 3, которые будут расти быстрее при изменении уровня героя.

В отличие от привычной по играм серии TES системы "использование навыка - развитие героя" нас ждут очки опыта (XP). Особо щедро охотников за "экспой" награждают квесты. Уровень героя будет ограничен 20-м. Сообщается, что, как и в прошлых "фоллаутах", игрокам придется заботиться о карме.

Боевая система. Названа Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.). В статье говорится, что в то время как вы сможете биться с врагами в реальном времени, подобно тому, как происходит в шутерах от первого лица, V.A.T.S. позволит поставить время "на паузу" и не торопясь выбрать цель. В боевой системе задействованы " action points", но как только вы использовали их, можно продолжить сражение в реальном времени. Как и вы, враги могут прицеливаться в определенную часть тела, характер повреждения будет зависеть от точки попадания.

Особенности игры. Мольбы услышаны! Забудьте кошмар Oblivion - левелинг. Теперь если персонаж-новичок забредет в высокоуровневую зону, то вполне может жестоко за это поплатиться.

Введена новая система "здоровье-радиация". Вы сможете измерять степень зараженности радиацией воды, например, и оценивать последствия неосторожного глотка.

Вам будет предоставлена возможность пройти игру по-разному. Можно крошить врагов, можно незаметно прошмыгнуть мимо, а порой можно, зачехлив ружье, попытаться уговорами добиться своего.

Игроку, в основном, придется действовать в одиночку. Однако вы сможете нанимать некоторых NPC себе в помощники.

Что до жестоких сцен, возрадуйтесь - игра явно не для детсадовцев. На одном из скриншотов показано, как взрывается голова человека, неаккуратно подставившего ее под огонь противника. Предположительно, подобные кровавые сцены будут показываться в игре в замедленном темпе.

Концовки. В игре будут от 9 до 12 возможных концовок, зависящих от решений, которые принимал игрок в ходе прохождения сюжета.
EDIT:
Kad postujem vest cim je nadjem...
Evo, za sve vas koji ne razumete ono gore:
The article is based on an hour long demo GI was given. I'll list the high points

- Game runs on an evolved version of the Oblivion engine. Third person view has been reworked since the verdict was that the Oblivion version sucked balls.

- Game starts with your birth and your mother's death in a vault hospital. This is essentially the character customization part of the game. Your father hands you up to have your DNA analyzed and you get to pick out all your character traits. Your dad takes off his mask to reveal similar traits to the ones you picked.

- You grow up in the vault and as you grow you get your first book titled "You're Special" which allows you to choose you baseline stats for each of your 7 primary aptitudes. You'll also get your first weapons and wrist computer (menu) as you get older you'll take tests to determine the initial layout of your skills and traits.

- Every aspect of character creation is based on S.P.E.C.I.A.L. system. Of your 14 skills you can tag 3 to grow at a faster rate than the rest as you level up.

- Battle system is called the Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.). The article states. "While you'll certainly be able to tackle enemies in real time using first person shooting, V.A.T.S. lets players pause time and select a target at their leisure". Battle system still uses action points, but once you've used them up you'll still be able to fight targets in real time while they charge back up.

- Game is still violent and gory. One of the featured screens is of a guy's head exploding in super gory detail. Apparently all gory deaths in the game will be in slow motion.

- More than one way to play the game. Go balls out and kill people, or sneak past situations, or perhaps talk your way out of situations.

- Enemies can target you just like you can target them, so you can get injured in very specific points on you body. This is in addition to an all new health/radiation system. This new system has you measuring how radiated certain things (like water) are and how they affect you when you consume them.

- Karma system returns

- XP based system, most XP comes from quests

- Level cap is 20

- 9 - 12 possible endings based on your actions in the game

- No level scaling like oblivion, you walk into a high level area, you die horribly.

- There are NPC's you can hire, but this is not a party based game.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Changeling
Posts: 173
Joined: Sat Mar 23, 2002 3:44 pm
Location: Aperture Science Laboratories Enrichment Center

Post by Changeling »

Odlicno, ali zanima me da li cu moci da nozem secem deci testise
u fallout-u 3...

Ili da im radim 'jab' u oci...

Da li ce uopste biti dece? Nadam se da nece uciniti isto sto i Morrowind
i Oblivion.
I should like to see the last king
strangled with the guts of the last priest.
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Ovo nece izaci na dobro
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

3

Post by opsidiannight »

Zvuci strava.
Samo 20 nivo, to me iznenadjuje jer koriste special sistem nekome je fora da nafura lika na 60 nivo.

Die humans, die.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Preliminarni screenshot-ovi izgledaju odlicno. Targeting sistem je ostao identican, igra se izgleda moze pauzirati u bilo kom trenutku i naciljati torzo, ekstremiteti, glava, oci...

Nisam mislio da cu to ikada reci, ali adptacija u first-person izvodjenje je po svemu sudeci odlicno odradjena.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
SRBENDA
Posts: 263
Joined: Mon Sep 18, 2006 11:39 pm
Contact:

Post by SRBENDA »

Kakvo su govno stavili u 2 minuta nemogu da verujem. Pa mogli su bar malo vise da pokazu od Fallout 3 :evil:
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Srbendo, pa to je teaser, ne trailer. I indentican je uvodima i u fallout 1 i u fallout 2. Ponajvise u keca - isto tako malo toga se vidid, ali daje odlican feel. e sad, ako ti se feel ne svidja, jbga.

Nego, update-ovan je sajt (ako to vec sami niste provalili) pa moze svasta da se izvuce iz njega, cekamo jos dodataka na istom, posto je i dalje u izgradnji.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Pitanje u vezi Fallout-a 2 (igram ga opet :) ):

U vezi onog robota u Klahmat-u. Razlupao sam mu senzore pa se sad ne mice. Nemam dobar repair skill a necu ga ni imati. Vic je isto slab sto se toga tice. Kako da ga popravim ? Ako vas mrzi da odgovarate ili ne znate pogledacu negde ima puno foruma o fallout-u.
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

ako mislis na onog robota sto je pored helikoptera... njega i ne mozes da popravis. sta vise jedini robot kome mozes da radis popravke je onaj iz vojne baze.
EDIT:
to sa falloutom i nije losa ideja. sad cu ja da ga instaliram!
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Upravo sam saznao da je Nemacka verzija Fallout-a 2 cenzurisana.
Takodje sam saznao da u falloutu 2 postoje deca. Njemci ih izbacili. Sexappeal (ovi sto igraju znace sta radi) su preveli kao Nachtmensch (sto znaci nesto kao nocna ptica) i napisali su u tekstu da nocu imas povecanu inteligenciju i percepciju. Smanjeno je nasilje. Jos razna govna.

Ja sada lepo moram od nekud da downloadujem US verziju. Ako neko ima neki link nek mi kaze gde ja sam probo emule i bearshare i nisam uspeo. Smoricu se ako ne mogu sejvove da prebacim. Mada nije bitno igrao sam tek par sati.

Nemci nam samo skode... :roll:
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Za gajd pogledaj:
http://user.tninet.se/~jyg699a/fallout2.html

A sto se tice linkova, znas da je zabranjeno postovati ih :wink:
Ali zato mogu da kazem: Torent i isoHunt.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Locked

Return to “Kompjuterske igre”