Silkroad - Europe

Moderator: Moderators

Locked
Von_Carstein

Silkroad - Europe

Post by Von_Carstein »

pozz svima....nov sam na forumu :lol:

Ako hocete dobar mmo sa dobrom grafikom probajte Silkroad.Ako je neko igrao "stari" silkroad bez euro expansije i dosadilo mu je da sam grinduje neka proba sa euro charom.Euro expansija , za razliku od starog silkroad-a , omogucava biranje klasa(warrior,rogue,wizard,warlock,cleric i bard).Pored main klase mozete odabrati jos neku kao npr u GW-u.Game Play je predvidjen za lvlovanje u party-u , sto je mogo zabavnije.

PS:mozete da probate i Last Chaos , 2 Moons , Voyage Century...

link: [/url]http://www.silkroadonline.net
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Ako te zanimaju ovakve igre onda treba da probas najbolju ArchLord,mozes je skinuti sa fileplaneta za dz i igrati za dz a tamo je i registrovanje za dz velicina oko 1.6 giga i ima nas odavde pa dosta!Ja igram na oba servera na BR nesto serveru sam Orc mage Dragac a na G-nesto human knight Lukiano tako da me mozes naci!
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
Von_Carstein

Post by Von_Carstein »

Ok, sutra uzimam od drugara.Samo mi kazi na kom serveru Vas ima najvise i koja rasa i klasa je po tebi najbolja :D .


Image

btw...el se vidi ova slika?
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Von_Carstein wrote:Ok, sutra uzimam od drugara.Samo mi kazi na kom serveru Vas ima najvise i koja rasa i klasa je po tebi najbolja :D .


Image

btw...el se vidi ova slika?
Ne vidi se, treba da napises (img)http://www.divshare.com/img/1996031-fde.jpg(/img), samo sa kockastim zagradama

znaci Image
Image
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Ja igram na oba servera moji drugari su na onom na G i tamo smo humani(nas 3 ski drugo oko 13lv ovde se zove Lukiano) a na onom na B igram ja pa uvek nadjem nekog i 21lv orc mage zove Dragac!

Mozes na bilo koji dosta cesto naidjem na ljude odavde na onom na B!
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
Von_Carstein

Post by Von_Carstein »

Image

a sad?
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Link ne vodi ka slici, nego ka stranici sa koje slika moze da se skine, zato se i ne vidi pri koriscenju img taga.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Von_Carstein

Post by Von_Carstein »

Evo malo da vezbam i cisto da vidite kako izgleda silkroad :D .

Image
Von_Carstein

Post by Von_Carstein »

WTF :x ... e ovako sam stavio pa mi vi kazite gde je greska:

(img)www.divshare.com/img/2015083-a2c.jpg(/img)
samo sa kockastim zagradama :?:
Von_Carstein

Post by Von_Carstein »

i http:// sam stavio nego zaboravi sad da kopiram
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Taj sajt je ZAO. Kada otvoris stranicu sa slikom, desni klik na sliku pa VIEW IMAGE. Onda ce otvoriti samo sliku. Tu ides na properties i dobices jaaaako dugacak link: http://s08.divshare.com/files/2007/09/1 ... anjeno.jpg
I to moras staviti u IMG tag
Image
Von_Carstein

Post by Von_Carstein »

Poceo sam da igram na novom serveru (evangarda ili evengarda neznam tacno), ima nas dosta svi smo presli sa silkroad-a :) , imamo i guild zove se SerbianForce (trenutno nas ima 30+) pa ako neko hoce da udje kod nas neka nadje mene .

Moj nick je Carstein trenutno lvl 27 archer :)

Ako ja nisam tu probajte da nadjete sledece :Morava , Finglofin , Nefertiri , Sazalakazu , Rsas , Zlowchica , Mad90 , Djavolica ...
Locked

Return to “Kompjuterske igre”