Assassins creed...

Moderator: Moderators

User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Pa da, i Zero i 4 a sada i 5 nece ici na PC. Do duse, planiram da kupim Wii (rekli su mi da nema rozi kod nas :( ) tako da cu igrati /nesto/. Al' opet.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

umm... imash Resident Evil 4 na PCu... :) jes da je port sa PS2ke, al opet :P petica se pojavljuje isto, 6 meseci posle izazhenja na PS2 se pojavljuje za PC garant...

ti bash mislish da je taj XBOX profi, don't you? :)

@Wii - trust me, uzmi wii i netjesh se zaebati... samo probaj da nadjesh sa Deluxe chipom ako planirash da downloadujesh igre... a deluxe chip ti treba jer igre za wii automatski (dobro, neke) patchuju OS zbog chega onda mozhe da ti crkne chip i josh poneshto i da ti ostane brickovan wii (jer realno - ima funkcionalnost jedne cigle) ... taj deluxe chip mozhe da se updatuje i mozhe da pushta i NTSC igre (wiikey radi samo za PAL), kojih imam par na hardu...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ne veruje mda cu za Wii mnogo toga uzimati tako da se ne stresam. Primarni i jedini razlog je za Rock Band, posto ni jednu drugu konzolu ne bih hteo ni pod kojim uslovima, nikako da kupim. A izgleda da ce pocetkom sledece godien da ga izbace i za Wii. Pored toga, jos samo Resident Evil i eventualno Mario Galaxy/Mario Cart mi drze neko interesovanje. Mozda nesto sto bih uzeo da mogu da igram sa drugim ljudima gluposti radi. Al' manje-vise bukvalno uzimamo samo zbog Rock Band.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

"ako otjesh da se igrash - kupi konzolu" :)

a i neshto ti ne verujem da tje ostati samo na tom rock bandu... :P
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Tko ce ga znati. Ne drze mene igre u zadnje vreme. Trenutno igram samo EVE, a tome ce se dodati Hellgate: London. PC verziju Guitar Hero, Frets on Fire, pikam povremeno mada mi je postalo glupo sto gitaru sviram k'o klavijature (posto je na tastaturi, jelte). Sve izvan toga su u glavnom fascinacije od po par dana.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

jbg, i to je neshto... Hellgate: London me debelo razocharao however... kod mene je josh gora pricha - nadjem neki game, igram par dana, nauchim/provalim kako se moduje, bacim 100 sati na modovanje iste i nikad vishe ne odigram or so :))
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ah. Modder. Kako romanticno :D
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Ja se trenutno zabavljam sa Fantasy Wars, ali sumnjam da ce me drzati i nedelju dana (sa te strane, vec me drzi duze od Heroja 5, npr).

Btw. mene igre nikad nisu drzale, sem avantura koje sam prelazio... pa, recimo polovinu. Van toga predjene igre mogu nabrojati na prste jedne ruke. DG, kada ces zapamtiti da PS2 vredi uzeti... :roll:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Imam etickih i moralnih problema sa davanjem para za PlayStation proizvod. Do duse, fakat je to sada dzaba jeftina stvar, a Rock Band je definitivno najavljen da u decembru izlazi i posebno za PS2. Kako za Wii nije definitivno najavljen jos uvek, moguce da cu zavrsiti sa PS2 samo zbog te proklete igre. A onda odma mogu da uzmem i Shadow of Colossus.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Mozes i Ico da uzmes. :D

Mada, Wii zaista jeste prica za sebe i prilicno je zabavan. Samo jos uvek nema dobru... podrsku. Ono, fale mu igre. Ali ima vremena.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

where do you people come up with those "facts" ? :P
ajd, vidim da je vreme da se rasprshi neka istina (po nechijoj faci) :P

1) Assassin's Creed je najavljen da izlazi za XBOX360 u isto vreme kao i za PS3 - nikada nije ni bilo ekskluzive...
2) izlazi vetj tretji guitar hero za PS2 a izatji tje barem i chetvrti... igrao sam dva, didn't like 'em one bit...
3) same thing for "shadow of colossus"... realno, god of war >> od toga a ja chak nisam ni chovek koji gotivi igre poput god of wara...
4) PS2 tje biti aktuelan josh barem 2 godine...
5) PS2 ima finalni chip, neshto shto nijedna od ostalih konzola josh nema

6) Wii ima pun K igara, SA OBA trzhishta (ps3 i xbox360) preradjenih u "blackhand" edition - tj da se igra motion sensorima a ne na strelice...
7) Good luck sa tim Rock Bandom jer igra izlazi na Blu Ray disku...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ok, kako izlazi na Blu Ray disku kada ni PS2 ni XBOX ne podrzavaju Blu Ray?

I kako je Shadow of Colossus u istom zanru kao God of War? C c c, sta te bre uce u toj skoli :P


EDIT: Mislim da je poJenta da Wii ima malo igara vrednih igranja a ne malo igara po broju izaslih naslova. No to je mozda subjektivno, al' ogromna vecina mi stvarno izgleda kao nesto sto iskreno ne zelim da dodirujem ni proverbijalim ten fut polom.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

xbox360 podrzhava... a upravo iz tog razloga u decembru izlazi "specijalno za PS2" sa tonom isechenih stvari :P na DVDju...

ja sam ti jedan od onih tipova chiji je zhanr igra poput Super Robot Wars etc... a ako uzmesh PS2, ako ti neshto zatreba - ti vichi :)
Locked

Return to “Kompjuterske igre”