Death Frontier - Zombi survival online

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Death Frontier - Zombi survival online

Post by Skobra »

Simpaticna MMORPG u post-apokalipticnom-zombijima-okupiranom svetu... Jos uvek je beta verzija ali sve fercera kako treba.

Ukoliko se prijavite preko mog referala ja dobijem nesto para kad dostignete 10 nivo :mrgreen:
http://fairview.deadfrontier.com/refer. ... ontier.com
Bilo bi fino da se ispomazemo - vi se prijavite preko referala a ja pomognem sto savetima sto materijalno :mrgreen: :mrgreen:

Karakter sheet iz igre
Image
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Death Frontier - Zombi survival online

Post by hindza »

Evo ja napravio lika (Xile) pa ću malko da pročačkam, a večeras ću da probam da igram, pa da vidimo na šta liči ;)
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Death Frontier - Zombi survival online

Post by Skobra »

Najbolje je da se odmah odlucis kakvog lika ces da vodis i razvijas. U principu se svodi na odluku koju ces kombinaciju oruzja da koristis i samim koja ti je taktika igre...
Neke popularne kombinacije su:

Rifle/Pistol+SMG+Chainsaw
Rifle/Pistol+SMG+Melee
Rifle/Pistol+SMG+Explosive
Rifle/Pistol+Explosive+Melee
Rifle/Pistol+HMG+Melee
Rifle/Pistol+HMG+Explosive
Rifle/Pistol+HMG+Shotgun

Naravno ima ih jos ali ovo su neke osnovne. U principu uvek trebas da imas neko tiho oruzje (koje ne privlaci zombije) tipa melee/pistolj/rifle a ostalo kako sam odlucis. Jedino sto nikad ne trebas da uzimas zajedno je pistolj i rifle jer su oba tipa oruzja gotovo istovetna pa nemas potrebe da uzimas oba. Takodje za neka oruzja ti je bitna snaga (hmg, eksplozivi i slicno) a za druga critical (pistolji i puske)... Na forumu ima dosta saveta pa je najbolje da i to malo prelistas...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Locked

Return to “Kompjuterske igre”