Steta!

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Steta!

Post by cephalid »

Saznao sam da su prestali da prave Star Wars tcg.Bas steta ali sta je tu je.
Igracemo sa onim sto su izdali :)

Sta mislite o ovome?
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ne, naprotiv, jedna loša igra manje na svetu! Aleluja!!! Živeo Star Wars CCG!!!
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Steta!

Post by Awakened »

cephalid wrote: Sta mislite o ovome?
Nisi primetio topic "Praznik"?

Sta vredi manje od papira na kome je stampano? SWTCG JER JE MRTAV!!!

Koje je najjeftinije gorivo za grejanje zimus? SWTCG JER JE MRTAV!!!


*igra na grobu glupe karticne igre sa kockicama*
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Pa ne bi rekao.Za mene zanimljiviji je TCG jer je Magic rula NO.1 tako pa je tako za igre bez dodataka(mislim na kockice,figurice itd) najbolja karticna igra.A SW CCG nije mu ni do pete,A Star Wars mi je zanimljiv bas zbog kockica :lol:
Ali svako ima svoje misljenje 8)
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

no comment......

verujem da ce ostali ostaviti svoje misljenje ali ja cu se potruditi da ostanem neutralan(netreba se izlagati besu, netreba se izlagati besu)
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

cephalid wrote:Pa ne bi rekao.Za mene zanimljiviji je TCG jer je Magic rula NO.1 tako pa je tako za igre bez dodataka(mislim na kockice,figurice itd) najbolja karticna igra.A SW CCG nije mu ni do pete,A Star Wars mi je zanimljiv bas zbog kockica :lol:
Ali svako ima svoje misljenje 8)
Reci nijednog jezika celokupne ljudske rase ne mogu opisati moje gadjenje povodom saznanja da su nasi mozgovi gradjeni na istim bioloskim principima.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

He, mislim da je ovde neko promasio nick: moja sugestija je da umesto Cephalid, preinačiš ime u Cephalopoda. Ko razume, njemu dve :wink:
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

nekoliko razloga zassto je CCG bolji od TCG

1. TCG nema dobrih lokacija :)
2. zato Zlikovac nije u stanju da ti ponudi dobre lokacije :)
3. TCG ne posjeduje sarm CCGa da bi nakon tri godine od prestanka stampanja igra i dalje bila ziva, tj ovaj razgovor bi trebalo da nastavimo kroz tri godine da vidimo odrzivost TCGa najmanje tri godine nakon prestanka stampe.
4. CCG je sada legalno sredstvo pacanja, TCG to nikad nece biti :)
5. Pedja nije prodao gitaru da kupi TCG nego CCG :)
6. Robinzon Kalabic ce i dalje da se divi Foil Randevous Pointu :lol:
7. U Evropi ljudi i dalje igraju CCG , dok za TCG to nisam cuo ni dok je bio u redovnoj stampi i prodaji
8. Ja i Zlikovac i dalje kupujemo CCG, uz cinjenicu da to krijemo od porodice :)
9. Zeljko Zexx i dalje odbija da nam da svoju kolekciju ( a nije igrao 4 godine)
10. CCG jeste kompleksna igra i ne treba je porediti sa igrama za predskolski uzrast, te stoga kad nas drug Cephalid bude odigrao bar 7 partija CCGa onda ce imati pravo da kazze bilo sta protiv CCGa a do tada us svi argumetni protiv njegovih tvrdnji.

Napomena: ako pocnete grubo da se prepucavate na ovom topicu bicu prinudjen da reagujem...grubo, ovo kazem kao vas Vrhovni :) i ne salim se :) :twisted:
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Ljudi sta vam je odmah, samo sam rekao MOJE misljenje.Sta odmah svi pocinjete da mi popujete.Za vas je bolji CCG ok uredu.Ali nemoj te bre ljudi samo da se prepucavamo oko toga sta je bolje.
O ukusima ne vredi raspravljati. A Novotu smanji dozivljaj da ja nepocnem da dajem sugestije za nick.Stalker to sve sto si naveo su samo tvoja misljenja.Ako vam se nesvidja TCG zbog kockica.Ako ste igrali bar 7 partije TCG i znate nesto o TCG-u.Verovali ili ne ucestanost srece (odnosno kockice) u TCG-u moze da se svede na minimum.Pa je onda igra mnogo bolja.


Da zivimo kao sav kulturan svet,nije tesko biti fin. :wink:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Knight
Posts: 554
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Ako ste igrali bar 7 partije TCG i znate nesto o TCG-u.Verovali ili ne ucestanost srece (odnosno kockice) u TCG-u moze da se svede na minimum.Pa je onda igra mnogo bolja.
Na zalost i ovo je samo tvoje misljenje; Osim ukoliko ne koristis namestenu kockicu, _UVEK_ postoji nepovoljan ishod po tebe, zar ne?

Imao sam priliku da igram taj nesretni TCG [Krle je kupio starter :) ]
i meni se nije ni malo dopao - igrao sam mnogo karticnih sistema koji ga siju po mehanici [bilo koji u univerzumu] ili pozadinskoj prici [ pravi Star Wars ;) , MERP, LOTR, etc....]

Najbolje ti je stalker odgovorio:
10. CCG jeste kompleksna igra i ne treba je porediti sa igrama za predskolski uzrast, te stoga kad nas drug Cephalid bude odigrao bar 7 partija CCGa onda ce imati pravo da kazze bilo sta protiv CCGa a do tada us svi argumetni protiv njegovih tvrdnji.
Btw ja sam u jednom trenutku prodao sve svoje karte za CCG kako bih prestao da mu posvecujem svo slobodno vreme i nije pomoglo; I dalje ga igram :roll:
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Dobro, neću dodavati ništa više, budući da je Stalker već sve o CCG-u rekao. Bolji je, beskrajno bolji. A ovo mogu da tvrdim, budući da sam i TCG igrao kada je Dule Mrzimsve jednom davno kupio starter deckove (ima jedno 2-3 godine), pa smo u Koče Kapetana igrali. Nisam odigrao 7 partija, već samo 3-4. To je bilo više nego dovoljno da shvatim mehaniku. Zabavna igrica, ali ništa više. SW CCG je dobra igra sa izuzetnom mehanikom, dostojna imena koje nosi. Ako nisi igrao, ja te pozivam da vikendom svratiš do Grifona i pokušaš. Možda ti to pomogne da lakše preboliš svoju veliku kartičnu ljubav :wink:
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Rado bi dosao da me naucite da igram CCG ali ja sam iz Jagodine :) .Vrlo me zanima kakva je igra. Kad budem dolazio,svraticu da vidim sta se radi na estradi :lol:.Pa da opalimo koju partiju.I TCG i CCG imaju jedno zajednicko a to je da su obe vezane za Star Wars :lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

kad budes mogao da svraatis , pravilo je : javi se ranije da te docekamo

zakljucavam temu
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”