Star Wars Empire at War

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Star Wars Empire at War

Post by opsidiannight »

Toliko dugo je najbolji igrac Star Wars Rebelliona u Srbiji i sire ceka dostojan nastavak te divne igre. Avaj samo osrednji nastavak.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Ubacili su puno novih stvari, ali moram da se slozim, da su malo uprskali stvar... Nije losha igra, ali u poredjenju sa prvim delom, izgleda lepshe, ali je stvar malo budjava...

Sva srecha da imam josh uvek prvi deo...
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

OK, djelimicno se slazem sa vama oko nekih mogucnosti, medjutim nije bilo ni za ocekivati da ce staru igru samo malo nassminkati sa boljom grafikom.

Ono sto ja cekam je izlazak Editora za Misije i kampanje , kao sto je nekada imao Tie Figher. Time bi mnoge opcije tek dosle do izrazaja.

Zavrsih Imerijalnu kampanju ..moze da se zavrsi i na hard settingu...istina i sam AI nije nesto loss...sasvim je moguce da se izgubi bitka :roll:

Za pocetak postoji jedno 14 ili 16 kampanja , ako uzmemo u obzir da mnoge kampanje mogu da igraju i Imperija i Pobunjenici, .... stim sto sam primjetio da Imperija ima mnogo manje Heroja nego li Pobunjenici,....... i u toku kampanje prosto je misaona imenica zarobiti heroja tj permamanento ga neutralisati (kao sto je to bilo moguce ranije)


Ja bih ovoj igri dao prelaznu ocjenu , no vrijeme ce pokazati.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

SW

Post by opsidiannight »

Najgore od svega je sto su pobunjenici totalno favorizovani u svemiru. Coveve resenje tai fightera i bombera je jadno i pateticno.. Cela igra mi smrdi na ''Daj da vidimo sta ima u naftalinu pa da napravimo rimejk. Hej ovo je strava, kada bi samo... Ma ne, igra mora biti gotova ya tri meseca.''

Kad samo pomislim na sve te stracenje nade o jos jednoj legendarnoj igri, samo moderno upakovanoj?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”