PIRATES! ili ti od miloste papirni brodici

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Ne znam originalni text tog broda ali verujem da glasi after the shooting action your ship can move (parafraziram)
A kapetan kaze da posle movement actiona mozes pucati.
Sto znaci da taj brod sa kapetanom moze da ili ima naredjenje move posle kojeg moze pucati ili ima naredjenje shoot posle kog moze se kretati.
Posalji originalne textove pa onda mogu da ti dam tacno ojasnjenje a ako ja ne znam da pitam njihovog baju....
Image
Image
Image
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Evo tacnog teksta,
"After this ship resolves a shoot action, she may move as a free action."
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Znaci bas onako kako sam i mislio i objasnio u prethodnom postu...
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Evo odgovora na pitanje za (ch)marinca, Vlado.

Marines:
Q: Where do you draw lines of fire to/from a Marine when it is on a ship, a fort or an island (sans-fort)?
A: When a Marine is shooting from a ship or island, the line of fire can be drawn from any point on the ship or island, including the edge. When shooting at a Marine on a ship or island, your line of fire must only touch the ship or island. Forts are irrelevant.
Image
Image
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Post by Skobra »

Zulufic wrote:Evo jedan programcic da vam ublazi tugu svima.... Mozda jos nema pun potencijal jer ga pravi jedan ludak sam... A bogami ni mi nemamo bas toliko brodica ali je intresantna baza podataka i mozete praviti u njemou svoju munchkin flotu snova....
http://coljac.net/admiral/
ja nikako da skotam kako se pravi flota u programu... kako dodajem brodove koje imam?
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

1) Napravis novu flotu flotu
2) Na spisku brodaova kliknes desnim tasterom na ime broda i dodas ga u flotu.
3) U delu sa flotom dodas posade
4) U delu sa karakterima i posadama dodas jos posade (na desni klik)
5) Rasporedis ih gde koji ide (preneses ih na odgovarajuci brod)
6) Odstampas spisak
Image
User avatar
Minja
Posts: 324
Joined: Fri Sep 09, 2005 12:56 am
Location: Warp 665-667

Post by Minja »

Pozdrav svim igracima, a posebno El Grande Inkviziciji! :P

Bas je bila lepa ona nedovrsena partijica u subotu...Treba samo da
malo ranije pocnemo, da bi i zavrsili...
Kapetan RULEZ! To je, sada, sasvim jasno! A svidela mi se, moram
da priznam, i taktika obojice gusara! :P Videlo se da imaju talenta
za stratesko planiranje! A? Sve u svemu - vrlo je zabavno, i jedva
cekam nove partijice... Si, si, siguro...
Arrogance, my friend, arrogance! :-)
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

:!: :!: :!: Evo dobre vesti za Pirate iz Beograda (barem neke od njih :) ):!: :!: :!:
Nabasah na ispostavu Dragona u Beogradu (U Brankovoj sa leve strane kad se ide ide od terazija ka mostu pa posle zelenjaka jedno 200m) i gle cuda imaju brodice. Lose vesti su da imaju samo Spanish Main i da su malo skupi (440) ali ih ima i to je vazno i bice ih kolko sam razumeo zenu koja radi tamo....

A pored toga: Posle tri dana deljanja zaplovice i novi brod buduce Hollandske flote domace izrade... Ovaj ima 4 jarbola i dve palube...
U planu je jos jedan sa tri jarbola....
Ovo ce im biti statovi:
HOLLANDIA
Jarbola: 4
kretanje: S+S
Cargo: 4
Topovi: 4S 3L 3L 4S
Once per turn, this ship may move “S” after loading treasure.
Cijena prava sitnica: tri i po dana deljanja i kopanja po netu i 13 poena

VLIEGENDE HERT
Jarbola: 2
Kretanje: S+L
Cargo: 4
Topovi: 2L 2L
Once per turn when this ship hits an enemy ship, also eliminate one crew from that ship.
Cena:dva dana deljanja i 12 poena

AAMELIA
Jarbola: 3
Kretanje: S+S
Cargo: 5
Topovi: 4S 3L 4S
After looking at treasure on a wild island, you may trade any one treasure from that island for a random treasure on any other wild island. This ship must load the traded treasure.
Cena: Jos u izdradnji, i bice 10 poena

Brodovi su pravljeni po Campaign Rules-ima i uporedjivanjima preko neta sa otalim brodovima koji su izasli u Piratesima i pravim hollandskim brodovima....
Image
Image
Image
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Zulufic wrote: Lose vesti su da imaju samo Spanish Main i da su malo skupi (440) ali ih ima i to je vazno i bice ih kolko sam razumeo zenu koja radi tamo....
Ako je cena podignuta zbog carine onda i nije tako lose, ali ako cena jos nije podignuta onda zaista nije dobra vest. Cena za box od 36 komada je oko 90-tak evra plus postarina + dranje koze sa ledja tj. carina + vesanje o katarku tj. pdv + hodanje po dasci tj. postarina na one carinu i prdv itd. isl. Inace Spanish main je dobra edicija, Spanci su odlicni, Englezi i Pirati dobri cak sam mislio i ja da uzmem box te edicije jer skupljam doticne ...
Zulufic wrote: A pored toga: Posle tri dana deljanja zaplovice i novi brod buduce Hollandske flote domace izrade...
Oce li biti slika da vidimo na cega lice brodovi. Nije li ti bilo lakse da prepravis neki postojeci brod tj. da mu dodas Holandske zastave i napravis novu kartu osnovnu za njega ?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Zuluficu, postideces me ako ovako nastavis...
A ako do toga dodje, vatam se i ja da izradim neke brodice. Recimo Ruse. Ali onda ce svi (zna se ko su dezurni rusofili) da skoce da vode Ruse, tako da ne bi bilo lose da smislim nesto originalnije...
Mada za pocetak da se izigram malo sa musuljmanima!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

MA znam ja te rusofile ti nece napraviti ni cackalicu za zube kaloli provesti tri dana rezuci telefonsku karticu :D Tako da slobodno mozes praviti rusku flotu... :D
Image
Image
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Белеет мой парус, такой одинокий, на фоне стальных кораблей!!!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Nesto mi je cudno...
Ponudio sam nekoliko dobrih Francuskih brodova i niko se nije javio ???
Stavio sam spisak sta imam viska i sta mi treba ali niko nije stavio osim mene svoj spisak ?
Image
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

Igor Vasiljevic wrote:Nesto mi je cudno...
Ponudio sam nekoliko dobrih Francuskih brodova i niko se nije javio ???
Stavio sam spisak sta imam viska i sta mi treba ali niko nije stavio osim mene svoj spisak ?
treba ljudi da obezbjede osnovu, da nabave duplikate :(

meni bi trebao vise jedan Cpt ...a brodova ce biti , jec :(
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Meni ti Francuzi nisu duplikati pa sam mislio mozda neko hoce da ih sakuplja a ima nekog Engleskog ili Spanskog "masnog" broda poput njih za zamenu. Ja igram sa osrednjim Spanskim i Engleskim brodovima (3 ili 4 jedra) a imam fenomenalne neke druge sa kojima ne bih da igram. Sto se tice francuskog kapetana izmakao ti je za "dlaku" jer sam pre 5-6 minuta izmoljen za kapetana. Imam Admirala koji daje bilo kojem brodu extra akciju na 6. Naravno to je Francuski Admiral. Da nisam dao onog kapetana izbila bi pobuna na brodu tj. klubu pa sam tako morao da smirim posadu i predam im Francuskog kapetana.
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Evo jedne informacije za ljubitelje brodica u Beogradu... Slomili smo starca i konacno i kod njega mozete uzeti koji buster brodica po trenutno najpovoljnijoj ceni u gradu :D Ali pazite se u svim busterima su samo francuzi :D:D:D:D
Image
Image
Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

To je gnusna laz- u danasnja dva booster-a izvucena su samo 2 francuska broda i 1 crew :lol: :lol: :lol: Ostalo su bili neki smesni englez, veeelika spanska ladja (Zuluficu jel' znas sta ti radi spanska ladja :wink: )i jedan pirat-crew. Da zaboravih neki unique treasure sa ghost-ovima...
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Znam starce radi ono sto Starac fracncuz! najvise voli!!!! Zato si se i toliko raspisao o njoj!!!! Spanci pu!! :-& i uz to perverzni starci pa jos francuzi pu!!!
:-& :D:D:D:D:D Monsieur, prljate me svojim prisustvom!! Izazivam vas na dvoboj!!! Moja ladja (kakve god vi prljave preference sa njom imali :D:D:D ) i vasa ladja u subotu pred zalazak sunca!!!! :D:D:D
Image
Image
Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Moze, ako mogu da proksujem- naime ja jedino brodice od papira mogu da ukljucim u igru, posto drugih nemam. A statistike cu da izmislim sam :twisted: Onako, odokativno, kako mi se cefne :lol: :lol: :lol:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Dobri su ti bili oni papirni brodici, k'o pravi...Sve si nas zavarao.... A i ability ti je bio ko izmisljen.... E starce starce imas sto godina a ....... :D:D:D
Image
Image
Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Cuj momce, ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti- ne mogu da igram sa orahovim ljuscicama, ako zelim sebi prirediti poseban ugodjaj, a to je da vidim kako tonu na veliko ladje engleske :twisted: :twisted: :twisted:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Jednom zasvagda utvrdite - da li rammovan brod moze da puca?
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

RAMOVAN BROD MOZE DA PUCA
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Hvala!
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

shta bre hvala.... a izvinjenje meni?
zamislite sad ovo: shunka se zakucava 4 puta u moj brod i ja ne mogu da pucam.... budalashtina.... u prevodu to bi znachilo da ako ja nemam kapetana onda sam bespomocan i ne mogu mu nishta osim da gledam kako neki tamo chamac udara u moj brod a ja ga gledam i kazem sebi: oh jadni mi, pa ovaj ce da nam potopi brod.......
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Osvetices mi se vec nekom prilikom :) ...
Danas sam izvukao nereseno protiv Starca - stigao do dva ostrva (od 4), pokupio blago, i pojurio kuci. Treci brod koji je trebalo da ide do treceg ostrva (da sam malo bolje odigrao stigao bi bez problema) surovo je potopljen. Ispostavilo se da smo Oli i ja pokupili iste kolicine zlata.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

E, stiglo je nesto brodica, ali posto znam da to ovde nikoga ne zanima...
:lol: :lol: :lol: :twisted:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

novot wrote:E, stiglo je nesto brodica, ali posto znam da to ovde nikoga ne zanima...
:lol: :lol: :lol: :twisted:

...onda se nemoj ccuditi ako te banujem na jedno 12 sati :)
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

To Vladoo pokazi kako francuz francuzu zavlaci ban!!! :D:D:D
Bratski ples :D:D:D
Image
Image
Image
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

U februaru nova edicija... koliko sam razumeo nova nacija bice VIKINZI !!
Image
User avatar
Elric Orcslayer
Posts: 2
Joined: Tue Apr 13, 2004 1:11 pm
Location: Nis

Post by Elric Orcslayer »

Da li neko zna gde mogu da se kupe kod nas u Srbiji?
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Ako se ne varam Rick ima to... Radnja je u Cumicu... A nick na forumu je: FGSerbia
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Koja edicija ?
ja imam jos gomilu kojecega.. ovde je sve stalo po pitanju pirata..
Mozda bih uzeo i koji buster iz nove edicije..
Zna li se jel ima vikinga i posto su ?
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Pa otkud znam nisam vidovit :lol: ... Dao sam ti nick na forumu, pa pitaj coveka ;)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Kako da ti kazem, ali kod nas se jos uvek igraju, tako da verovatno imamo razne edicije, brodove na komad na prodaju,a najnoviju ediciju smo imali jos pre dve nedelje(ocekuje se opet). Pitajte ljudi, nije Rick jedini, po pitanju bilo cega (osim po pitanju besplatnog reklamiranja, na forumu koji nije on pokrenuo).
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

novot wrote:Kako da ti kazem, ali kod nas se jos uvek igraju, tako da verovatno imamo razne edicije, brodove na komad na prodaju,a najnoviju ediciju smo imali jos pre dve nedelje(ocekuje se opet). Pitajte ljudi, nije Rick jedini, po pitanju bilo cega (osim po pitanju besplatnog reklamiranja, na forumu koji nije on pokrenuo).
Pazi kad ne mogu da verujem koliko si bezobrazan (uz svo duzno postovanje prema tebi kao coveku koji je jedan od onih zbog kojih ovaj hobby postoji kod nas)... Jedino gde se covek reklamirao je market, sto su koristili svi klubovi (ukljucujuci i tvoj), a Rick definitivno nije jedini ali je zato najjeftiniji i najprijatniji od prodavaca sa kojima sam ja poslovao (a poslovao sam sa raznima... ukljucujuci i tebe)... A besplatno reklamiranje se zasluzuje, a ne dobija ;)

edit: moram da se ispravim: najjeftiniji je za one stvari koje su mene do sada interesovale, za ostale ne bih mogao da kazem, mada sudeci po utiscima drugih...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Nemojte biti indijanci, obojica. :roll:
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Apsolutno stojim pri svom stavu, a sa visuljcima ovog foruma nemam sta da raspravljam. Toliko od mene.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

hahahaha istina, ziva istina....
Image
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Necu da se uplicem u raspravu uopste slucajno sam i otvorio ovaj deo foruma ali kada sam procitao
Dzon Vejn wrote:Jedino gde se covek reklamirao je market
Ijooooooj.... Pa ima ga na sledecim mestima:
Market
Star Wars i Pirates
Ostale igre & Razno
FRP/RPG: Ostalo

Na svakom od tih delova foruma je VISE PUTA naveo kad ce mu neka roba stici i koliko kosta.
Pojavio bi se i na ostalim delovima da ima da prodaje nesto sto spada u tu kategoriju. To je sve uradio za par meseci. Sad mi ti lepo nadji gde se Oliverov klub reklamirao van marketa (mrzi me da proveravam ali nisam nigde video pa cak ni 'na' marketu) u ovoj meri.
Zelim samo da napomenem da necu vise da komentarisem niti da se svadjam ali po meni je nonsense to sto si sad napisao iako su tvoji komentari uglavnom realni.

Da jesam nervozan iz drugih razloga pa se ovde izdr*avam. :twisted:
Pozdrav svima
Image
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”