Jel bi nas Takeda primila????

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Jel bi nas Takeda primila????

Post by slobodanns »

Ovde opasna flota raznih nacija i opakih gusara

Da li bi nas primio Zr, ako bismo negde pocetkom oktobra svratili na okrsaj u Piratima???

Ja ne mogu ranije, a ekipica iz X-a je uvek lenja i nikad nista ne radi.

Inace imam gomilu duplikata i ne znam sta cu sa njima.

Jel Takeda raspolozen???
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Имаш ли каквијех Турака, делијо?
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Bilo bi vrlo lepo da se dogovorimo oko vaseg dolaska, pa stoga nazovite me telefonom (023/64-572 & 063/823-63-09) ili mi posaljite mail ([email protected]).
Image
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Post by slobodanns »

Pozdrav za Takedu, vazi dogovoricemo se pa ako ste raspolozeni neka morska bitka u recimo sto poena.

Ja imam sam dve edicije crimson coast i revolution (nabavljeno iz x-a, a oni od Sladjana po vrlo povoljnijim cenama od onih stgo vi napisaste). Nazalost Ravena bar za sada vise nema, ali ja imam 50-tak bustera otvorenih i od toga dosta duplikata.

Nego kakva su Takedina pravila????
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Mi trenutno igramo u 60 Pts stime da se pre partije dogovorimo oce li biti fort-ova ili ne i kako ce biti zlato rasporedjeno po ostrvima (na kocku tj. D6 kada radis explore ili po 8 zlatnika itd. itd.) To sto imas mnogo duplikata nije ni cudo kada si uzimao samo iz dve edicije. Mi smo ovde imali bas sve edicije od prve do poslednje. Ja preko drugara prodajem u BG i ovde u ZR po 400 dinara za booster dok koliko sam upucen ostali u BG prodaju po 450. Inace ta cena je podignuta jer poprilicno placam carinu i ostale "namete". Ranije sam prodavao za oko 300 din booster. Sto se tice tvog dolaska nebi trebalo da bude problema ako se ranije dogovorimo. Nadam se da cu do tada uloviti Saleta da bih dobio svoje Genestealere koje mi duguje(te).
Image
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Post by slobodanns »

Koliko ti duguje i da li one nove ili stare???/
Posto njegovi su novi, a stare imam ja kuci , pa cak i ako sam budem dolazio, donecu koliko treba.

Problem mi je veliki jer sam trenutno nepokretan (citati slomljene noge), tako da zovem Vas u oktobru pa cemo se dogovoriti oko dolaska.
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Menjao sam se Kutiju Blood Bowl Lizardmena za 8 starih (iskljucivo) ali nikada nisam dobio niti jednog od njih. Meni treba 3 komada da kompletiram Tyranid armiju. Sto se tice pirata ako imas viskova kao sto kazes posalji mi spisak. Meni trebaju 2 Americka Helms-mana. Zao mi je sto si nepokretan ali nigde se ne zurimo pa ce biti jos prilike za igranja. Mi obicno igramo u parovima sto je po nama mnogo zanimljivije. U floti dvojice igraca nije dozvoljeno imati iste brodove.
Image
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Post by slobodanns »

Ok osam je za tebe spakovano kad dodjem dobijas. Hvala za Lizardmene i izvini zbog Saleta, on je jako neodgovoran.

Sto se tice Pirata oni su svi u X-u, pa ne mogu da ti napravim spisak, dok mi neko ne donese

Imam jednog americkog helsmana i to cu Vam pokloniti kada dodjem(o).

Inace stari Tyranidi su extra i nikada ne bih mogao igrati sa novima.

Moram te nesto zamoliti. Znam da imas gomile dookumentaraca o ratnoj istoriji. Da li bi mi mogao narezati na dvd-ove, a ja donosim prazne kad budem dolazio????

Unapred hvala
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Ajde ubuduce da se dopisujemo preko mog em@il-a da ne bi smarali ovde ljude citanjem nasih "gluposti" koje ih sigurno neceinteresirati...
Hvala na Helmsman-u (unared), a novi Genestealers-i su ogavni i zato i sakupljam stare ... Nema problema pocecu da ih snimam pa kada budes dosao cekace te sve spremno...
Pozdrav...
Image
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Tek reda radi da kazem da se "gospoda" iz X-Cluba jos uvek nisu smilovala i dosla do Zrenjanina...
Image
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

Igor Vasiljevic wrote:Tek reda radi da kazem da se "gospoda" iz X-Cluba jos uvek nisu smilovala i dosla do Zrenjanina...
a ima jedno 6 mjeseci kako su neki obecali da ce donijeti viskove u BG...pa pate od amnezije :) ... tztztz
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Neznam na koga mislis...
Ja sam moje viskove "vratio" iz Bg kao i preostale boostere...
Niko nije vise bio zainteresiran za ono sto sam imao i sada su kod mene svi viskovi (preko 100 brodova).
Takodje i 60-tak boostera iz Spanish Main-a i Revolutiona... sve je to kod mene jer u Bg nikome nije trebalo.
Image
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”