Igra li neko Pirate ?

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Igra li neko Pirate ?

Post by Igor Vasiljevic »

Sta se desava u Bg po pitanju Pirata ?
Ja sam nabavio i Spanis Main i Revolution Box-ove ali nikome tamo kod vas to ocigledno ne treba nista do bustera.... zar svi imate sve sto vam treba? Nadam se da se niste poubijali igrajuci Pirate... Mi (u Takedi) nesto experimentisemo sas dopunom pravila pa se nadam da ce vam biti prezentovano uskoro :wink:
Image
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

pirate ne igra niko! postoje dva razloga:

1. na kraju partije poneko ispadne "munchkin" (joj kako mi ta rech ide na *****), pa onda ostatak pochne neprimetno da ga izbegava u nekim narednim partijama, pa onda taj koji se sushio zbog tudjeg razbojnishtva (munchkinizma) dobije drushtvo zato shto se josh neko iz ekipe poneo kao razbojnik pa onda i taj neko ko je pretrpeo shok nece vishe da se igra i tako se razredila populacija ove lepe igre.

2. zato shto ljudi ne mogu da se dogovore oko ogranichenja, to jest da li da ih bude ili ne. nekome je glupo da kaze da zeli da igra sa 15 kapetana, nekome je glupo da kuka oko toga itd...

ja sam pre par meseci dao predlog da odigramo neki turnirchic u parovima i to je naletelo na inkviziciju tako reci. *ma oni nisu..., oni su hteli mene da tuku, grifonski demoni, ****** i licimuri*. kako sam se usudio da jednu takvu igru predlozim u turnirskom formatu, ne to nikako, ne damo brodice, taman posla, ne dolazi u obzir... i eto, niko nije odigrao partiju ima skoro mesec dana ako ne i vishe. WOONE!!!
shta da kazem, chekam uprising pa da se tamo izigram sa ljudima. nadam se da ce da organizuju neki turnirchic u brodicima a nadam se da cete i vi iz takede doci, nekako mi se chinite zdravijom populacijom za brodice od ovih lokalnih...
User avatar
Igor Vasiljevic
Posts: 183
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:36 am
Location: Zrenjanin
Contact:

Post by Igor Vasiljevic »

Ma mi smo resili te probleme tako sto igramo nesto drugo dok se svi ne izredamo po jadniku koji nas je maltretirao u nekoj igri. Red WH pa malo WH40K pa Mordhaim pa mrvica Confrontationa onda malo Pirata i Rocketmana (koji je na zalost bolji od Pirata) pa opet iz pocetka uz drugaciji raspored a i ubacimo po nesto novo poput Rezolutiona za koji nam je danas stigla knjiga i neke figure. Tako svi dodju na svoje i imaju sansu negde da pobede. Naravno drugo resenje je imati razlicitih flota i armija pa povremeno igras sa slabijom flotom ili armijom da te ne bi preterano mrzili ako ih cesto pobedjujes :wink:
Image
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”