PRVI JUBILARNI TURNIR U BRODICIMA "KUCECA RADOST"!

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

ZVANICNO PICE TURNIRA JE?

Poll ended at Thu Dec 14, 2006 9:04 pm

GROG
21
88%
PIVO
3
13%
 
Total votes: 24

User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Zulufic wrote:Pa ja imam neko krdo ostrvaca, ali mislim da bi, ko ima, trebao poneti tri, makar za sebe.

Svasta sam cuo u zivotu, za svakakve morske vukove, morske krastavce, morske zvezde, morske konjice ali za morskog zeca jos nisam cuo!!! :D
i pored toga sto u startu izgleda da ce mnogi krenuti u turisticki obilazak ostrva
Sta se ti bunis, dobices besplatnu radnu snagu za ciscenje klozeta, konacno cemo mi ostali moci da ga miniramo bez upotrebe gas maski!!!!!!
Image
Image
Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Pa u svetlu novih informacija(moj los oscaj za vreme (sta ces u vorpu toga nema) je ispao dobar za moje ludilo) tako da dolazim i ja da se takmicim :roll: :wink: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Htedoh samo da kažem... AAARGH :!:
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

novot wrote:... Mislim da ne bi bilo lose da se igra za 4 stola, pa onda 4 prvoplasirana idu u finale, a zatim poslednji u ukupnom plasmanu i pobednik piju grog... Drugi predlozi???
Прва два са стола иду даље, а остали разигравају (4х4, 2х4, 1х4, па грог 1 на 1, тј. кило рума на кило воде). Више партија - више грога! Што волем вишепартијски систем. А и грог волем.

Апелујем да се подржи предлог о обавезном испијању грога при доласку на турнир, а затим и пре (по жељи и после) сваке партије!

Хм, да ли малолетници морају пити грога (ако не, биће више за нас!), или пак само чај? Или да их вежемо за јарбол и оставимо Старцу на чување?
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Post by Lord »

Evo i ja da se prijavim, vidimo se u subotu.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

MA sve je to lepo pljucnite lovu do sutra kod starca i svi ste prijavljeni. (Ovo ne vazi za sleyere oni placaju u naturi (rum) )
Jos jednom ponavljam nema love nema groga ni salame!!!
Image
Image
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Proverio sam danas, trebalo bi da ima za tri flote (Bager, Slayer i Beta) od ono Turaka sto imam. Mada ipak ne bi bilo lose da stogod pozajmite i od Srebrne Kante, on ih takodje poseduje u pozamasnim kolicinama (cisto da ne morate da uzimate neke glupe karaktere samo da popunite poene)...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ako treba nekom, mogu ja da mu sastavim neke engleze ili spance...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Hodajući stolovi

Post by jorgurt hlebozvak »

Debeli, kako to zamišljaš da stolovi idu dalje? Na čemu ćemo mi da igramo? Gde idu ti stolovi? Ništa te ne kapiram.

Podržavam tvoj predlog o obaveznom ispijanju Groga. Na ulazu treba da stoji mlada omladinka sa poslužavnikom na kojem će stajati čaša Groga, parče leba i salame. Mislim, ne možemo se služiti pogačom i solju. Nije prikladno. Za salamu predlažem da se nabavi čuveni "parizer" To je za one mlađe najjeftinija salama, sa velikim belim, masnim kružićima.

A mislim da maloletnike treba napiti, vezati za jarbol i dati starcu na čuvanje. Ali da ih vežemo onako... da starac ima lakši pristup.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Nego, narode, ima jedan mali problem: tesko ce biti da svi igramo istovremeno, stoga bi bilo dobro da se igra u dve runde, prvo 2-3 stola, pa opet 2-3. Uz to, nesto ne primecujem da ima zenskih igraca :(
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

A publika 8O 8O :?:
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Re: Hodajući stolovi

Post by srebrni vitez »

jorgurt hlebozvak wrote:Debeli, kako to zamišljaš da stolovi idu dalje? Na čemu ćemo mi da igramo? Gde idu ti stolovi? Ništa te ne kapiram.

Podržavam tvoj predlog o obaveznom ispijanju Groga. Na ulazu treba da stoji mlada omladinka sa poslužavnikom na kojem će stajati čaša Groga, parče leba i salame. Mislim, ne možemo se služiti pogačom i solju. Nije prikladno. Za salamu predlažem da se nabavi čuveni "parizer" To je za one mlađe najjeftinija salama, sa velikim belim, masnim kružićima.

A mislim da maloletnike treba napiti, vezati za jarbol i dati starcu na čuvanje. Ali da ih vežemo onako... da starac ima lakši pristup.
Чекај да пијемо грога, па да видиш како столови лет... овај, иду даље! :D
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ja donosim pare na dan.....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

И још нешто: у колико сати почиње турнир, односно, колико времена траје једна партија?

А за браћу Турке: не берите бриге, биће бродова, само да капудан-паша Абу Хамза Правоверни, Сунце Истока, Страх и трепет Средоземља, Господар ветрова, Бич неверника и верни слуга Алахов састави флоту.
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Shunka wrote:(cisto da ne morate da uzimate neke glupe karaktere samo da popunite poene)...
Meni treba samo punih 40 pts. pa daj sta das.....
:twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Sunce Istoka ovome skromnom Admiralu flote Njenog Visocanstva duguje nege zlatnike, pa bi mu mogao platiti participaciju.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Post by Lord »

Docice Boca, on je 20ti.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

novot wrote:Nego, narode, ima jedan mali problem: tesko ce biti da svi igramo istovremeno, stoga bi bilo dobro da se igra u dve runde, prvo 2-3 stola, pa opet 2-3. Uz to, nesto ne primecujem da ima zenskih igraca :(
Pa jebiga sve si ih navuko na onaj tvoj frncuski....

Ljudi donesite nesto malo i unapred jer imace bi morao da vadim pare iz svog dzepa a on je malo prazan....
Oni sto placaju u tecnoj valuti obavezno sutra da uplate!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ljudi polivanje grogom nije shala (posto su neki to tako shvatili!!!!)!!!! Nema manchkinisanja (uzdrzite se od super komboa i death starova), pomislite samo da ljudi dolaze sa sklepanim flotama!!!!! Poenta nije u pobedi nego u dobroj zabavi!!!!!I grogu,cd-u i kaseti!!!!!

Molim vas da citate postove koje stavljam!!!!

Bodzan se prijavio!!!Danas je otvorio dva bustera turaka, bice turaka ko turaka!!:D

Mislim da nas je sada 19 tako da nam treba jos jedan.
Barem po mojoj proceni starceve estimacije.....
Starce molim te napisi spisak posto ja neke od prijavljenih ni neznam
I dajte jos jednom, ljudi ne skrtarite ako ostane para ici ce za sledeci grog party tako da nece biti protrcene.... ali trenutno smo u minusu iako su dosadasnji donatori bili izdasni!!!


E da i turnir pocinje u 16 h!!!!
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

E jebiga mrzim ovaj jebeni usrani server kojim me stalno jebeno cenzurise. Sta njega koj kurac boli kurac sta mene boli kurac!!!!

p.s. zeznuo sam ga!!!
Image
Image
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Evo i da potvrdim svog messengera, lorda :)
I ja ucestvujem, vidimo se u 16. Da li da ponesem rum ili ce biti dovoljno groga za sve?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Ponesi rum :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Sad nam jos ostaje da otkrijemo ova tri izdajnika sto su glasali za pivo.....cisto da neko hoda po dasci :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Могу и да је гланцају (даску) :twisted: док се баве торпедним цевима код Старца.
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

E vidi se da nam na ovom turniru nece nedostajati robova :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Pa evo prvi utisci sa turnira....

Cestitam Slayer Kingu na pobedi na turniru!!!!( I nadam se da ce preziveti ovu noc, i da njegova familija nece me osuditi za pokusaj njegovog somoubistva :D) Ziveo nam Slayer sto godina!!!!
Izdajnik Dule je dominirao do samog kraja kada je nategao celu casu pravog ali nerazblazenog pica i potonuo ali se pravicno borio do poslednjeg i bio medju prvima sa Turcinom i Kiragnom!
Vlado je sto se tice dominiranja bio prvi (svaka cast bilo je cupavo) i za to od Starca krisom dobio diplomu unapred pripremljenu (ah ti otvoreni busteri...)ali je u ispijanju predao Slayeru koji je junacki ispio grog i dokazao da i pored nedostatka konkurencije postuje propozicije. U svakom slucaju cestitke svim finalistima.
Ostali su u divnoj atmosveri igrali svoje bitke i svi bili pobednici na svoj veseli gusarski nacin!!! Ne smem sad vise da hvalim jer sam bio organizator neka to drugi rade(ako ima zasto :) )... ali moje je misljenje da je turnir bio totalni raspad u pozitivnom smislu i da mislim nema bas nekoga ko je bio razocaran jer su svi se dobro zabavili i zapili!!!(ako ima neko nesto protiv neka pise)
Eh da pobednik ima pravo da zna da su izdajnici (pivopije) bili su Dule (RUMeni obraz) , Zeka SLayer (guja u nedrima iliti onaj kojem starac ne da) i balder (pa nije da nije probao).....I svi su se iskupili tako da ce daska ostati prazna...MA i neka bilo je super!!!

I havla i Bokiju sa kojim ne znam sta se desava ali kao jednog od idejnih tvoraca ja ga pozdravljam ovim putem i zao mi je sto nije bio jer je ovo i njegovo cedo (lebac i salama).
E da i zahvaljujem se Minji na imenu turnira!!
Starcu na delu organizacije (prostorijama,fishkalisanju, falsifikovnju diploma, ne davanju, davanju,opsem ludilu itd.....)
Svim stalnim i pridruzeneim clanovima kluba Grifon (Kokoska pri. voj. prev.).
Hristi koja se junacki borila sa opakom tecnom nemani koju prezire iz dna duse ali se ipak ovaj put uhvatila herojski u kostac!!! (Ne daj se Hristi!!!)
D.J. Horaciju za fantasticnu muzicku podrsku.
I opet jos jedared hvala svima koji su nas pocastvovali svojim prisustvom....Cestitke i hvala svima (koji su dosli i koji nisu dosli)!!!
Jedno veliko HVALA!!!!
Image
Image
Image
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Svaka cast za organizaciju, muziku, Grog (koji je bio super, ali opet pivo je pivo :D), zabavu i ostalo... :)
I izvinjavam se sto sam pobegao ranije, ali smetala mi preterana guzva u malom prostoru :)

Pozdrav svima, i cestitke pobedniku... Bravo Slayer! :D
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Zulufic wrote:Pa evo prvi utisci sa turnira....

Cestitam Slayer Kingu na pobedi na turniru!!!!( I nadam se da ce preziveti ovu noc, i da njegova familija nece me osuditi za pokusaj njegovog somoubistva :D) Ziveo nam Slayer sto godina!!!!
AR, JAR, AHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: ....
Ziv sam nisam cak ni povracao :D , sam ostao da spavam kod babe i dede........i uprkos tome sto bog ocigledno zeli da ja nastavim da pijem, starcu sam rekao da mi nedozvoli isto do proleca.Ipak zelim da imam svoj zeludac u 35oj.
Inace odma ja da cestitam Vladou na dominiranju na turniru, ipak je on covek sa merom , tebi Zulufe na organizaciji i svim divnim ljudima zbog kojih nisam zavrsio na ispiranju zeluca 8)

Inace sto se tice igranja za2ebo sam Zulufica kad je on uspeo 1 pa reroll 1, i da baci samo tri kockice iznad cetri :twisted: takoda sam ja na kraju sto se tice dominiranja zavrsio sa nekim jadnim iznosom 3 do 10 sa samo 2 potopljena jedra :D Inace prva partija je ubedljivo bila najbolja , protiv Ken wan Choa, Ben Kirgana i Horacija :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

Inace odma ja da cestitam Vladou na dominiranju na turniru, ipak je on covek sa merom , tebi Zulufe na organizaciji i svim divnim ljudima zbog kojih nisam zavrsio na ispiranju zeluca
Ovo su rijeci iz edicije " Morning After" :)

Bilo kako bilo, ja se bass dobro zabavih,... iako mi je bila zzelja da sakupljam zlatnike...bejah napadnut te se morah braniti...pa potopih 10 brodova u prvoj rundi a onda i 4 broda-mesersssmita u drugoj rundi te za samu dlaku dobih bitku na prvoj tabli.

Kako nisam bio pri sutu , a danas radim, nije bilo mudro da pijem pa sam pice predao Slayeru (koji nije morao toliko da se dokazuje,i danas ce da pati :) ).

I da rezimiram , nije se sluzzila kucceca radost -iliti dugmetara vec visoko kvalitetna pileca prsa .... bruka, da mi je da ih vidim(uccesnike turnira) kako peglaju "CD i kasetu" sa toliko zzara u occima :)

Sjajna zabava , slike ce biti fantasticcne , Turccin u uniformi janjiccara, svi piratski nastrojeni igracci, zbunjena posmatraccica, jedna ili dvije cheerlidersice, filozofski zamisljena lica " a gdje se ja to nalazim" :) ,.... adekvatna muzika, slccajni prolaznici " ovde opet zzurka"

Sve u svemu , jedan odliccan event, jedno odliccno druzenje!
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Post by Lord »

Shiver me timbers, stvarno je odlicno bilo.
Svaka cast na organizaciji, pohvale kuvaru za organizaciju kuhinje,
i pohvale Oliveru sto je istrpeo nas praziluk i grog po podu kluba :)
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

E pa ljudi, shta da kazem... Bilo je sjajno! Provela sam se nikad ludje, mada mi je veche skroz u magli, ali eto ima slika da mi (i svima ostalima koji su bili "pripiti) osveze secanje. Nadam se da ce vam se dopasti. I da, zelim da se izvinim zbog mog jucherashnjeg ispada, jbga ponela me je atmosfera. Zaista mi je zao :(

Dule pose pozamashne kolichine koncentrovanog groga
Partija bordica, Vladoo, Kirgan Dule i posmatrachi
Ne brinite, mali zec nije pio, samo tako izgleda
Pedja partybraker
Srdjan se smorio
The Devil himself
I bili su veseli...
Turchin u svom ruhu
Alfa i Musa
Oli & I, josh uvek stojim...
Tri velika dominatora. LOL
Odvaljeni Slayer
The Empire strikes back. Vladoo i Lord
Zulufic vrshi bludne radnje nad Olijevim drvecem
A bilo je i da se jede
Beta i Turchin
Alfa
18+ Alfa i Zulufic su se dali u promet
Idu Turci, vuku im se...Sablje
Dule, Beta i potencijalno maloletno stvorenje
Oli & I again
Dodge this. Matrix Oliver.
Posledice nerazblazenog groga. Teshko tebi Dle kad te vidim...
Mali D, pirat
D i Alfa
Ivan
bang, bang. Beta shot me down.
Turchin i Kirgan, najopremljeniji
Manta, manta, bash mu se manta
Musa nije tr00 uopshte
Ovako se smeju ljudi koji ne znaju za sebe... Slayer
Zulufic, Oli i neko pijano derishe
Kirgan sanja vlazne snove. LOL
U Turchinovom haremu
U Turchinovom haremu II
Alfa i Hristy
Lodge of Hod & Dirz, standardni scenario
Zulufic uhvacen na delu
Pripiti mornari
Zulufic:That's all I have to say about that
18+ Alfa i Kirgan
Nepreporuchljivo za ljude sa slabim srcem
Turchin u kruuuupnom planu
Lord & Sith Lord
Bodzan & Hristy
Jedna vesela slika
Isidora
Marina


Uh.... konachno zavrshih... I sad ima da gledate te slike, jer su mi prsti otpali dok sam ovo sve iskucala. Aj pa cheers!!!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Haha... Lude su slike, sad mi zao sto nisam ostao jos... :)
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

slike su mega-ultra. zao mi je shto nisam mogao da svratim, mora da je bilo ultra dobro.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

:D Izgleda se tunir bio pun uspeh svideo se: Vladou sa (opravdanim) prigovorom, onima koji nisu bili, onima koji su ranije otisli i onima koji su bili u nesvesnom stanju...:D:D:D:D:D:D
Ja to smatram uspehom LOL :D:D:D:D:D LOL
Sledeci put pravimo na stadionu i uvazavam Vladoov prigovor (kupujem ili alpsku ili novosadsku) tako da ce se svima svideti jer ce biti u cetvrtoj kategoriji!!! :D:D:D:D:D
Image
Image
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

@ Hristy: vidim stigla si kući :lol:
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Bese to jedan zanimljiv dogadjaj, cak i nama koji smo stigli sa zakasnjenjem ;)


Highlights:
-Gledajuci ove slike ocigledne su mi neke stvari:
Mel Gibson ima novog superstara za svoj novi film u Pedji, koji iz nekog razloga ima imidz kao stvoren za "Passion of Christ II"

Image
malo sminke i vozi..

-Dule lose podnosi nerazblazeni grog
-Hristy lose podnosi alkohol
-I da, ovo treba pod hitno ponoviti ;)
S tim da ce Oliver u ulozi domacina morati da povede jos vise brige o odredjenim osobama, inace ce se slike pojavljivati na svakakvim cudnim sajtovima 8)
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Kakvim chudnim sajtovima??? O chemu ti prichash? Lol. Inache, Hristy podnosy alkohol, poshto joj nikad nije muka od njega, ali joj jaaaaako malo treba. Lolz. I da, slazem se da ovo mooooora pod hitno posle NGa da se ponovi!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Dakle, posto sam ceo jucerasnji dan odbolovao (ne treba zaboraviti da sam posle tuluma isao u Dangubu, a da se poslednjih sat-dva jako slabo secam...), evo i mene ta, da! :lol: :lol: :lol:
Bese to jedan leep dogadjaj, koji svakako treba ponoviti, cim svi ovi praznici prodju. S tim u vezi, samo da vas podsetim da sutra ne radi Grifon, kao i da ce u sredu raditi do 20h.
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Bese to jedan leep dogadjaj, koji svakako treba ponoviti, cim svi ovi praznici prodju. S tim u vezi, samo da vas podsetim da sutra ne radi Grifon, kao i da ce u sredu raditi do 20h.
Noooooooooo... WHY?!
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

novot wrote:Dakle, posto sam ceo jucerasnji dan odbolovao (ne treba zaboraviti da sam posle tuluma isao u Dangubu, a da se poslednjih sat-dva jako slabo secam...), evo i mene ta, da! :lol: :lol: :lol:
Bese to jedan leep dogadjaj, koji svakako treba ponoviti, cim svi ovi praznici prodju. S tim u vezi, samo da vas podsetim da sutra ne radi Grifon, kao i da ce u sredu raditi do 20h.
Starce vuno, pa jel` nemozes nikog drugog da nadjes da te menja :evil:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

А ко би то пропустио славу и седео у клубу до ситних јутарњих сати - јер само Фочо истерује људе у десет.
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”