"deck" liste za SW

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

Locked
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

"deck" liste za SW

Post by Hypodermic »

Elem, prvo par osnovnih pitanjca ovde: Kako se kombinuje space i ground battle? Pitma jer imam samo space expanziju.

E sad, konkretnija pitanja: Najbolji odnos objective-a i ostalih karata u deck-u? Ako neka karta pise da mozes da uvedes do 2 zvezde iz rezervi, da li to moze da se sabere/poveze sa jos nekim efektom kako bi uveo vise? Da li mozes da imas dva ista objective-a na tabli (tipa 2 death star hangara?) Da li na taj nacin mogu da uradim ono gore napisano?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

1. samo pomeshash...ground nemogu da danpadaju space van tvoje zone...

mislim da mozes da povezujesh sa drugim efektima...za zvedice;
mozesh da imash vishe istih objectiva...jako je chudno kad i ti i protivnik imate po 2 death star trencha :D
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Znam da jos nisam offical judge ali evo odgovora.....

1. Damjan ti je odgovorio za ground samo sto jos nije rakao da groun ima +1 attack protiv objectiva.

Q:Najbolji odnos objective-a i ostalih karata u deck-u?
A: Po0 mom misljenju 6 objectiva. Ali sve zavisi od efekta i konstrukcije flote.

Q:Ako neka karta pise da mozes da uvedes do 2 zvezde iz rezervi, da li to moze da se sabere/poveze sa jos nekim efektom kako bi uveo vise?
A: Jedini efekat koji ti to dozvoljava je onaj koji kaze da se to desava tada kada se se odvija prvi efekat. Ne mogu se akumulirati poeni.
(ex. Death star hanar i conrucant industries (add an exrta star when you play an objective)) dobijas 3 *. Ne mozes igrati death star hangar pa cekati na tvoj naredni potez odigrati Admirala Pieta i ubaciti 4 *.

Q: Da li mozes da imas dva ista objective-a na tabli (tipa 2 death star hangara?) Da li na taj nacin mogu da uradim ono gore napisano?
A: Ne mozes postici taj efekat.(iz predhodno navedenog,za to ti treba dva poteza)Da mozes imati dva objectiva, cak je i pozeljno!!!! Tri hoth drop zonea i imperija marsira!!!ta ta ta, ta tara, ta tara......
Image
Image
Image
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”