Star Wars PMG Pravila (Obavezno procitati!!!)

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Star Wars PMG Pravila (Obavezno procitati!!!)

Post by Zulufic »

Znaci ovako: Ono kako smo mi igrali ne ide tak (objective je tvoj ceo potez)
Pravila explicitno kazu:
Da postoje dve stvari u jenom potezu koje igrac moze uraditi i to samo sledecim redom:
1. Odigrati objective
2. Igeati akciju:Move, Attack,Stirke
Image
Image
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ruling verify: Kada radim attack ili move, da li sve zvezde moraju da budu u istoj zoni (tipa da sa dve zvezde napadam u home zoni a sa tri zvezde u nekoj druogj zoni)?

Ruling question: Karta tractor beam kaze:
After this battle ends, you may put a unit that has fewer build stars than your unit into your unit's zone form the adjacent zone.
Da li mogu da pomerim i protivnicki model? Ja mislim da moze, jer pise "a unit" a ne "friendly unit". Bitno mi je jer ovako mogu da mu odvlacim jedinice koje su usle u moju home zonu ako je bila bitka u sredisnjoj zoni :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Post by Lord »

Za attack i move ne moraju sve u istoj zoni da budu.

A za Tractor Beam jasno pise a unit.
To je mozda previd, kao sto je i Death Star Trench, al eto... ne mozemo nista povodom toga.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

lord wrote:A za Tractor Beam jasno pise a unit.
To je mozda previd, kao sto je i Death Star Trench, al eto... ne mozemo nista povodom toga.
Mozda i nije previd, ni za jedno ni za drugo. Logicno bi bilo da tractor beam mozes na bilo cemu da koristis (mislim uredjaj, ne kartu :D), a takodje onaj trench je izvlacio najbolje iz pilota :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”