Star Wras Minis

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Star Wras Minis

Post by Zulufic »

Juce su Minja i Rover otvorili po jedan Starter i igrali jednu partiju i posle sam ja igrao sa Roverom.
Interesantna igra, mada mislim da je interesantnija u vise poena.Mehanika je simpaticna mada treba koja partija za uhodavanje u abilitije. Super je stvar sto kazu momci da uz starter i booster mozes navatai 100 poena koliko je standard za turnire, a i Star wars je star wars... Ima li zainteresovanih? Nama se boosteri prodaju ko alva ali nikako da vidim ljude da igraju... Ko ima minijature bilo bi lepo da se pojavi u ponedeljkom u Sigilu (Star Wars Dan) da vidimo neke bitke!!!
Image
Image
Image
User avatar
Minja
Posts: 324
Joined: Fri Sep 09, 2005 12:56 am
Location: Warp 665-667

Re: Star Wras Minis

Post by Minja »

Donecu ja sutra (u ponedeljak) i nekoliko figurica za SW minijature...
Arrogance, my friend, arrogance! :-)
User avatar
Faldang
Posts: 317
Joined: Thu Jun 02, 2005 9:06 am
Location: Batajnica
Contact:

Re: Star Wras Minis

Post by Faldang »

Da znas, kolega, da tacno kazu. Ja otvorio jedan booster i navatao 100 poena New Republica :D

Ja cu svakako ponedeljkom imati pri ruci moje figure i mapu i sve, ako vec ne budem u datom momentu mogao da igram. Koga zanima nek izvoli.

A ovaj ponedeljak je bila isprobana i varijanta na tabli za wargaming sa merenjem umesto sa kockicama i kazu da i tako moze lepo da se igra.
User avatar
Minja
Posts: 324
Joined: Fri Sep 09, 2005 12:56 am
Location: Warp 665-667

Re: Star Wras Minis

Post by Minja »

Apsolutno! Ja, sledeci ponedeljak pored brodica SW donosim i po 100 poena za Sithe i Staru Republiku, pa ko bude hteo da proba...tu smo! :D
Na tabli igra dobija novu, i meni se cini, bolju dimenziju, samo je tabla za Warmachine prevelika za timove od 6-7 figurica, koliko stane u 100 poena, pa je bolje igrati na pola table, ili u vise poena (kasnije, kada se nase grandomaznosti popune)! 8)
Arrogance, my friend, arrogance! :-)
User avatar
Faldang
Posts: 317
Joined: Thu Jun 02, 2005 9:06 am
Location: Batajnica
Contact:

Re: Star Wras Minis

Post by Faldang »

Jedino mi od svega jedna stvar nije jasna. Sta je "Star Wras"? :P

E, moj Zuluficu. . . .
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Re: Star Wras Minis

Post by Mirijevac »

Faldang wrote:Jedino mi od svega jedna stvar nije jasna. Sta je "Star Wras"? :P

E, moj Zuluficu. . . .
Mislim da je Zulufikajander pogreshio prilikom tipkanja.... naime zeleo je da napishe "Tsar Wras" !

Mislim da chu dochi do kluba sutra, tj u pentak...
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Minja
Posts: 324
Joined: Fri Sep 09, 2005 12:56 am
Location: Warp 665-667

Re: Star Wras Minis

Post by Minja »

Cika Djoko!

Pazi, samo, sutra je turnir u brodicima, pa ce se "dveri kluba" zatvoriti oko 7, jer ce se vnutri tociti neki alkohol, a sto ne bi smelo da je otvoreno! Ako stignes posle 7 cimni nekoga od nas (Zulufica, Vladoa ili mene) da ti otvorimo dveri!
Ja cu biti tamo jos od nekih 5 popodne i igracu Axis & Allies minijature, a ponecu i figurice za "Tzar Wras", pa mozemo i da "odvalimo" jednu pokaznu partijicu od po 100 poena, kada ispadnem sa brodica (a sto ce biti, verujem, brzo)! :D
Arrogance, my friend, arrogance! :-)
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”