Glasanje za avgustovski scenario

Sve vezano za ovu kartičnu igru i igru sa papirnim brodićima

Moderator: Moderators

Locked

Igrace se:

Curse of the Cardinals Coins
0
No votes
Curse of The JelenBack's coins (sposored by Zuluf Beer, Drinki Beer and Edward Coffe)
7
100%
 
Total votes: 7

User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Glasanje za avgustovski scenario

Post by Zulufic »

Pitanje je da li bi igrali : Curse of the Cardinals Coins ili Curse of The JelenBack's coins (sposored by Zuluf Beer, Drinki Beer and Edward Coffe)

Curse of the Cardinals Coins

http://www.wizkidsgames.com/pirates/pir ... ?cid=39506


Ili verziju koju smo Cika Drinki, Komsha Edward i ja igrali juce uz pomoc nasih prijatelja jelenka i beck'sa.

Znaci svako dobije svoje novcice sa brojem duplo od broja igracau nasem slucaju 6 (prvi igrac 1, drugi igrac sa 2, treci igrac zlatnike sa brojem 3)
Onda se oni pomesaju i rasporede po ostrvima na random.
Pobednik je onaj koji istovari sve zlatnike sa svojim brojem.
Moze utovarivati zlatnike sa tudjim brojem na brod ali ih ne moze istovariti na svoje ostrvo. I moze se pucati na brodove sa blagom koji su dokovani na home island.
Image
Image
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Glasanje za avgustovski scenario

Post by Skobra »

Pa razlike izmedju scenarija su dosta velike, mada oba deluju zabavno... uzgred jel treba ja da se prijavljujem na wizkids forum ako hocu da ucestvujem na turniru?

p.s. Jel ti ne bi bio problem da uklonish animaciju iz potpisa jerbo mi uzasno secka... i kod kuce i na poslu tako da mislim da nije do konekcije. :wink:
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Glasanje za avgustovski scenario

Post by Zulufic »

Prijavite se ko nije prijavljen da posle ne bi morao da jurim ljude posle turnira.

Neznam u cemu je problem, ali animacija radi super kod mene kuci a i na poslu (U SIgilu je dial-up).

Da razlika je velika. Ali racunam da je nas scenario bolji za ljude pod dejstvom alkoholnih isparenja... :D
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Glasanje za avgustovski scenario

Post by Zulufic »

Znaci jednoglasno je izglasano sa 6 glasova za da se igre Curse of the Beck's coins!!
Admin lock!!
Image
Image
Image
Locked

Return to “Star Wars i Pirates”