Henkel Epoxy

Naučite da fino ofarbate svoje figurice ili da napravite deo terena za Warhammer.

Moderators: Shunka, bojan

Post Reply
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Henkel Epoxy

Post by teclis »

Je l' zna neko gde ima da se kupi henkel epoxy, takozvani grej staf?
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Henkel Epoxy

Post by Hypodermic »

Ja nazalost ne, i meni treba. Koliko sam cuo po lokacijama u sirem centru, ne uvoze ga vise jer "ne lepi dovoljno brzo" :/ Idem sutra po periferiji da trazim neke druge stvari, pa ako nadjem, javljam.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Henkel Epoxy

Post by Megabaja »

a jel vam palo napamet da pitate ili pogledate na sajtu, pre nego krenete u pohod na prodavnice.


http://www.henkel.rs/index.htm


bilo je dovoljno ukucati u prozor na google > henkel epoxy srbija
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Henkel Epoxy

Post by Hypodermic »

Palo nam je napamet. Na sajtu uvek pise da ima, ali ne pise i gde kupiti. Kada odem u neku radnju i pitam, uvek imam isti odgovor "nema, ne narucujemo vise"
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Henkel Epoxy

Post by bojan »

Zoves ih i pitas.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Henkel Epoxy

Post by teclis »

ostavio sam im kontakt, javili su se posle nedelju dana i rekli mi u kojoj farbari u blizini mogu da kupim (cak su mi i dali brojeve farbara). Respekt za poslovanje, osecam se ko da nisam u srbiji :applause:
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Henkel Epoxy

Post by bojan »

teclis wrote:ostavio sam im kontakt, javili su se posle nedelju dana i rekli mi u kojoj farbari u blizini mogu da kupim (cak su mi i dali brojeve farbara). Respekt za poslovanje, osecam se ko da nisam u srbiji :applause:
I mogao bi tu informaciju podeliti sa ostatkom covecanstva. Ili ne?
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Henkel Epoxy

Post by teclis »

bojan wrote:Zoves ih i pitas.
Elem, ja sam samo napisao da sam odusevljen njihovim brzim odgovorom, nisam napisao da su dali tacan odgovor. Mozda ta farbara i ima Henkel, to ne znam jer tamo nisam bio. Znam samo da kad sam zvao taj broj shvatio sam da su ljudi iz Henkela bili toliko "profesionalni" da su mi dali privatni broj vlasnika farbare ( koji je u vreme kad sam ga pozvao bio na letovanju ) . Nalazi se u Enjubu u 45. om bloku, pa ako ste u fazonu trazenja artifakata vrste "siva stvar" - podjite u quest. Ja cu uskoro za koji mesec. Izvinite sto ste cekali mesec dana na odgovor. ETC mi je iscedio dushu i nemam vremena za forumashenje

pozdrav
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Re: Henkel Epoxy

Post by Dark Angels »

Nasao sam u Merkuru (na Bezanijskoj Kosi) Bison Epoxy Repair. I kosta 417 rsd. Sad ne znam koliko je to kome korisna informacija. Ja sam uzeo jedan da vidim kakav je.

Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Henkel Epoxy

Post by bojan »

Ima ga svuda po gradu.
Prebrzo se steze, za 15 min se ne moze vise raditi sa njim.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Henkel Epoxy

Post by hindza »

A i smrdi ko sam đavo!
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Re: Henkel Epoxy

Post by Dark Angels »

Hvala na informacijama ljudi. Gledacu da ga iskoristim za neke baze...za Nurgle recimo :)
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Henkel Epoxy

Post by deka »

Pa lepo piše 5 min Epoxy Repair...
Image Image
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Re: Henkel Epoxy

Post by Dark Angels »

deka wrote:Pa lepo piše 5 min Epoxy Repair...
Znam. Meni je to skroz ok za nesto sto zelis brzo da stvrdne.
Post Reply

Return to “Kreativna sekcija”