DV Terminatori

Naučite da fino ofarbate svoje figurice ili da napravite deo terena za Warhammer.

Moderators: Shunka, bojan

Post Reply
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

DV Terminatori

Post by Megabaja »

Image
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: DV Terminatori

Post by milosh »

Uopste nisu losi ovako sareni, iako sam u prvi mah pomislio da su orci :) Ipak imam dve sugestije: 1. trebalo je busiti rupe u bolterima, 2. na postoljima je trebalo odraditi kombinaciju kamenje+travica, ovak izgledaju kao da trce po nekoj livadi :)
Image
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: DV Terminatori

Post by sto mu gromova »

milosh wrote:Uopste nisu losi ovako sareni
Word...

I ja sam skoro zafarbao ovaj set termosa, i u jednom trenutku sam mislio da ce biti preterano sareni, ali stekao sam utisak da terminatori tesko mogu da izgledaju lose, cak i kad ima vise boja na njima.
Bicu iskren i reci cu da bi trebalo da izbacis plave detalje sa njih, kao sto su creva sa ramena do boltera, i plavo beli znak sa cikice sa gatlingom. Mislim da je plava suvisna, osim plave glave.

Ovako gledano na svih 5 terminatora pojedinacno, ne znam za koju od kombinacija boje glave bi se odlucio, crna, crvena, ili plava... Umesto bele glave bi probao zutu, mislim da bi izgledalo mnogo bolje.

:geek:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: DV Terminatori

Post by Megabaja »

kada covek ne boji 7 godina, onda koristi boje koje ima. zuta nije bila jedna od tih. sve zute su se gadno osusile, a ne mogu fino da se razrede ponovo. plave boje se, sa druge strane, nisu osusile uopste. na moju zalost, boje katacan grin i kamo grin su ocajnog kvaliteta (kao zute) i jako se tesko ozivljavaju.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Post Reply

Return to “Kreativna sekcija”